Buca Beko Servisi

bekoBuca Beko Servisi beyaz eşyalar çok uzun yıllardan beri kullanılan ev eşyalarındandır. Bazı süreçlerde arıza yapmaları ev sahiplerini sıkıntıya soksa da uzun süre kullanılmamış belirli bir ömrü olan beyaz eşyaların hızlı bir şekilde tamiri mümkündür. Usta ellerde kısa sürede tamir ve bakımı yapılan beyaz eşyalar yenilenmiş bir şekilde tarafımızca müşterilerimize teslim edilmektedir. Buca Beko Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın tamirini ve bakımını yapıyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefonlardan bizlere ulaştığınızda arıza kaydınızı hemen yaptırabilir, arıza tespiti için anında randevu alabilirsiniz. Yapılan tüm tamir ve bakımlardan sonra bir yıl geçerli olan garanti kapsamı uygulaması yapıyoruz.

Tamir kapsamına aldığımız tüm küçük ev eşyalarını ve çamaşır makinesi, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, klima ve fırın gibi beyaz eşyaların tamirini üstleniyoruz. Kısa bir sürede tamirini gerçekleştirdiğimiz beyaz eşyaları sıfır beyaz eşya seviyesinde müşterilerimize teslim ediyoruz.

Bulaşık Makinelerinin Parçaları Nelerdir?
Evlerimizde kullanmış olduğumuz ve neredeyse mutfaklarımızın can kurtaranı niteliğinde bulaşık makineleri evin tüm bulaşık yükünü kaldıracak nitelikte üretilmektedir. Bulaşık makineleri bir takım parçalardan oluşmaktadır. Bu parçalar hep birlikte işlediğinde bulaşık makinesinin içerisine konulan kaşık, çatal, tabak, tencere, tava ve bir çok cam eşya temiz ve pırıl pırıl olarak mutfak dolaplarına yerleştirilebilir. Bulaşık makinelerinin parçaları nelerdir?

Buca Beko Servisi

Pervane (fıskiye): Bulaşık makinesi için en önemli parçalardan birisidir. Bulaşık makinesinin su hortumuna bağlı olarak aldığı suları bulaşıkların üzerine fışkırtır ve bulaşıkların en iyi şekilde yıkanmasını sağlayan parçadır.

Parazit Kondansatörü: Bu parça bulaşık makinesi içinde şebeke akımını düzenleyici olarak isimlendirilebilir. Parazit kondansatörü sayesinde bulaşık makinesi çalıştığında diğer elektrikli aletler etkilenmeden çalışabilir.

Elektrikli Su Giriş Vanası: Ventil ismi verilen bu parça su seviyesi anahtarı sayesinde aldığı kumandayla makinenin su girişini sağlamaktadır. Bu vananın belirli aralıklarla kontrol edilerek temizlenmesi bulaşık makinesinin uzun kullanımı için oldukça önemlidir.

Bulaşık Makinesi Rezistansı: Bulaşık makinesinin en önemli parçası olduğu söylenilebilir. Rezistans bulaşık yıkanacak olan suyu ısıttığı gibi bulaşıklar bittiğinde de bulaşıkların kurumasını sağlayan bulaşık makinesi parçasıdır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 21 kez ziyaret edildi.