Güzelbahçe Beko Servisi

bekoGüzelbahçe Beko Servisi beyaz eşya tamirinde uzman kadromuzla tüm arızalanan derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın gibi beyaz eşyalarınızın tüm arızalarını tamir ediyor tamir sonrasında bir yıl süre ile geçerli olan garanti belgesi uygulaması yapıyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilir, arıza tespitinizi istediğiniz süreçte yaptırabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın arızalarını giderdiğimiz gibi, tüm beyaz eşyalarınızda bakım da uyguluyoruz. Bakımı yapılan eşyalarınızın hem ömrü uzuyor hem de daha rahat bir kullanım ile sizlere teslim ediyoruz. Güzelbahçe Beko Servisi olarak arızalanan tüm beyaz eşyalarınız için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Arızaları Nelerdir?

Çamaşır makineleri en fazla kullanılan beyaz eşya çeşitlerinden birisidir. Aslında uzun süre kullanıma uygun olarak tasarlanmış olan bu beyaz eşya bazı zamanlarda arıza çıkartabilir. Çamaşır makinelerinin arızaları farklı farklı oluşur fakat her bir arıza makine sahibinin başını ağrıtmaya sebep olabilir.

Program Başlatılmıyor: Çamaşır makinesinin programları eğer başlatılamıyorsa mutlaka voltaj ve şebeke problemlerine bakılmalıdır. Su basıncı da programların başlamaması için bir sebep olabilir.

Makineni İçinde Su Kalıyor: Üretim hatası olabileceği gibi, iç aksanlarındaki sorunlardan dolayı makinede su kalabilir. Veya bu arızanın oluşmasına tahliye borusunun tıkalı olması da sebep olabilmektedir.

Makinenin Alt Kısmından Su Geliyor: Çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza çeşitlerinden olan makinenin alt kısmından su gelmesi; çamaşır makinesinin hortumlarından birisinin pompa filtrelerinde problem olması veya su giriş hortumlarından birisinin patlamış olması olabilir.

Çamaşır Makinesi Su Almıyor: Çamaşır makinesinin su almaması musluğun kapalı olmasından, su giriş musluğunun arızalı olmasından olabilir. Su giriş filtreleri veya su musluğu gözden geçirildikten sonra bu sorun kendiliğinden ortadan kalkabilir.

Makine Almış Olduğu Suyu Tahliye Etmiyor: Çamaşır makinesinin tüm çamaşırı yıkadıktan sonra içerisindeki suyun hepsini boşaltması ve hatta çamaşırları sıkma programına geçtikten sonra da su atması beklenmektedir. Fakat bazı sebeplerden dolayı makine su atma işlemini gerçekleştirmez. Bu arızanın sebebi su gideri hortumunda tıkanma veya pompa filtresinde tıkanma olmasından gelişmiş olabilir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 8 kez ziyaret edildi.