Urla Buderus Servisi

buderusEvlerde kullanılan tüm beyaz eşyalar gibi, kombilerde zaman içinde arıza yapabilir. Fakat kombi arızaları diğer beyaz eşyalara göre biraz daha tehlikelidir. Kombi arızalarının diğer beyaz eşyalara göre biraz daha tehlikeli olmasının nedeni kombilerin hem elektrik, hem su hem de gaz ile çalışmasıdır. Bu nedenden dolayı kombiler diğer beyaz eşyalardan daha dikkatli kullanılmalı ve küçük bir arıza bile gözden kaçırılmamalıdır. Kombi arızaları çok çeşitli şekillerde görülebilir. Kombinin ısıtmaması ve kombinin su damlatması gibi çok sık görülen arızalar nedeni ile arıza servisi aranarak arıza giderecek kişilere kombiyi teslim etmek gereklidir. Urla Buderus Servisi olarak kombilerde görülmekte olan tüm arızaların tamirini yapıyor. Yıllık olarak kombi bakımı ve petek temizliğini de bu arıza giderme ile birlikte üstlenmiş bulunuyoruz. Kombi arızası veya bakımı için bize 0232 271 71 15 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir merkez ve çevresindeki ilçelerde hizmet vermekteyiz. Bu makalemizin içeriğinde siz değerli müşterilerimize kombi arızalarının muhtemel çeşitlerinden bahsedelim istedik.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombi Sıcak Su Vermiyor Arızası: Kombinin sıcak su aksamlarındaki bir sorun kombinin sıcak su vermesini engelleyebilir. Sıcak suyun gerektiğinden fazla açılmış olması da sıcak suyun tam olarak ısınmasını yoğun kış aylarında engelleyebilir.

Kombinin Sesli Çalışma Arızası: Kombiler aslında çok fazla ses yapmaya yönelik çalışma yapan cihazlar değildir. Kombinin çok sesli çalışması kombilerde arıza olarak görülmektedir. Kombinin sesli çalışması kombinin devir daim motorunda problem olmasından, kombinin fan motorunun arızalanmasından ve kombinin haznesindeki suyunda hava olmasından dolayı olabilir.

Kombinin Su Akıtması Arızası: Kombi su doldurma vanası arızası olabilir, hava tahliye arızası olabilir, kombiye ait imbisat deposunda arıza oluşmuştur, kombinin tesisat bağlantısında aşınma oluşmuş olabilir.

Kombi Hiç Çalışmıyor Arızası: Kombinin suyu bitmiş olabilir, elektrik şalteri kapalı olabilir, gaz vanası kapalı olabilir, kombinin pilotu sönmüş olabilir.

Bu arızaların biri veya bir kaçı kombinizde var ise mutlaka kombi servisi çağırınız. Zira kombi arızaları bazı süreçlerde tehlikeli duruma gelerek yaşam alanınızı tehlike altına sokabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir