Torbalı Buderus Servisi

buderusTorbalı Buderus Servisi Uzun bir süreden beri ülkemizde kullanılmaya başlayan kombiler hem kullanımları kolay hem de daha uygun fiyatla ısı sağladığı için kullanılmaktadır. Kombiler çok uzun süre kullanıma uygun ve dayanıklı cihazlar olarak üretilmektedir. Fakat belirli süreçlerde kombilerde arıza gösterebilir. Bu arızaların görülme nedenleri uzun süre kullanmak, belirli sürelerde bakım yaptırmamak ve kullanıcı hatalarından olarak sayılabilir. Kombilere her yıl yaptırılan bakımlar ile kombi arızalarının azaldığı hatta hiçbir şekilde bakım sonrasında kombilerde arıza görülmediği bilinmektedir. Zira Torbalı Buderus Servisi olarak tarafımızca yapılmakta olan kombi bakımlarında ileriki süreçlerde oluşabilecek arızaların da önüne geçilmektedir. Her yıl düzenli olarak yapılan bakımlardan sonra tarafımızca tüm müşterilerimize bir yıl geçerli olacak garanti belgesi uygulaması yapılmaktadır. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak kombi bakım, kombi arıza giderme ve petek temizliği hizmeti alabilirsiniz.

İzmir Torbalı Buderus Servisi

Kombinin Çalışıp Kalorifer Peteklerinin Isı Sağlamaması: Filtrelerde tıkanıklık, termostat düşüklüğü ve kombi içerisindeki bazı aksamların arızalanmasından dolayı kombi çalıştığı halde ısı sağlamama arızası görülebilir.

Kombinin Patlamalı Yanması Arızası: Kombinin yakılma esnasında çok küçük bir süre de olsa gecikilmesi kombinin patlayarak yanmasına neden olabilir. Patlayarak yanmasına neden olan gaz birikimine kombi içinde neden olmamak için mutlaka kombi bekletilmeden yakılmalıdır.

Sıcak Suyun Açılması İle Peteklerin Isınması: Kombi çalışma sisteminde kalorifer peteklerini ısıtmak ve sıcak su sağlayıcısı olarak kombiyi kullanma seçenekleri bulunmaktadır. Eğer bir kombi sıcak su ayarı yapılarak sadece sıcak su almak gerektiğinde kalorifer peteklerini çalıştırıyorsa o kombide arıza bulunmaktadır. Bu arıza genel olarak bakıldığında bir çok nedenden dolayı kaynaklanabilir.

Peteklerin Üstünün Sıcak Alt Kısmının Soğuk Olması: Genel olarak bakıldığında bu arıza kombilerin giriş bölümünde bulunmakta olan filtrelerde tıkanma olduğundan dolayı kaynaklanmış olabilir. Vanaların ve filtrelerin servis tarafından mutlaka bu arıza varsa gözden geçirilmesi gereklidir.

Yukarıda saymış olduğumuz arızalar kombilerde en fazla görülen arızalardır. Bu arızalardan biri veya bir kaçı kombilerde görüldüğünde mutlaka teknik servis çağırmak gereklidir. Aksi takdirde kombinin tehlikeli hale gelmesi kaçınılmaz olabilir.

Klimalar, soğuk kış mevsimlerinde doğalgazın yeterli gelmediği durumlarda ek ısıtıcı olarak veya doğalgazın bulunmadığı mekânlarda kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar zamanla ısıtma veya soğutma işlemlerini yaparken ilk günlerde olduğu gibi verimli olamazlar. Bu durum klimanızın düzenli bakımının yapılmamasından kaynaklı olabilir veya uzun yıllardır kullanıyorsunuzdur ömrü bitmiş olabilir. Eğer ki, klimalarınızda bu tarz sorunlarla karşılaşıyorsanız örneğin klimam çalışıyor, belli bir güç harcıyor ama ısıtmıyor diyorsanız muhtemelen klimanızda filtrelerin düzenli temizlenmemesinden dolayı oluşan ısıtma ve soğutma arızaları oluşmuştur.

İzmir Torbalı’da hizmet veren Buderus beyaz eşya servisi olarak bizler sizlerin bu sıkıntılarını gidermek için profesyonel kadromuzla birlikte bir telefon kadar uzağınızdayız. Telefon hattımızdan bizlere ulaşabilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz. 7/24 çağrı merkezimize ulaşarak gerekli desteği alabilirsiniz.

Torbalı Buderus Kombi Servisi

TorbalıBuderus Servisi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve sektöründe eğitimli personellerimiz ile Ege bölgesinde hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler sırasıyla şöyledir:

 • Hava filtrelerinin temizliği
 • İç fan pervanelerinin temizliği
 • Elektrik tesisatının kontrolü
 • Tüm bağlantıların genel kontrolü
 • Drenaj hattının temizliği
 • Görsel mana da görüntü kontrolü
 • Gerekli gaz ilavesi

Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen klima, kombi bakımı ve montajı gibi işlerinizi güler yüzlü personellerimizle kısa zamanda yerine getirmeyi kendimize prensip edindik. Her şeyden önce bizlere güven duymanız ve memnuniyetiniz önceliğimizdir.

Torbalı Buderus Servisi

Klimalar sürekli kullanıldığında ve belirli periyotlarda bakımı yapılmıyorsa birtakım arızalar oluşturabiliyor. En sık karşılaşılan klima arızaları şu şekildedir?

 • Klimanın soğutma yapmaması
 • Klimanın su akıtması
 • Klima koku oluşturması
 • Klimanın fazla gürültülü çalışması
 • Klimanın uzaktan kumanda sinyalini alamaması
 • Klimanın sıcaklık vermemesi
 • Klimanın toz üflemesi

Senede iki kere düzenli bakımı yapılmayan cihazların bu tür arızalar göstermesi son derece normaldir. Sizlerin de klimalarında bu tür sıkıntılar oluştuysa eğer, Torbalı Buderus Servisi olarak uzun yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmetimiz ve tecrübemizle Ege bölgesindeki Buderus servisleri arasından bizleri seçmenizin doğru tercih olacağına inanıyoruz.

Buderus Servisi Torbalı

Tüm Ege bölgesinde yer alan ilçelerde profesyonel şekilde Buderus markasına ait olan teknik servis hizmeti vermekteyiz. Buderus teknik servis hizmetleri sonrasında sizlere servis fişi verilmektedir. İşte bu verişen servis fişinin ürünün garantisi için bir sene kadar saklanması gerekmektedir. Herhangi bir arıza oluşması halinde bu fiş sizlerden istenebilir. Zira bu fişin üzerinde yer alan numarayı teknik servis hizmeti sunan çalışma arkadaşlarımıza ilettiğiniz taktirde sorunuza kısa zamanda çözüm getirilecektir.

Teknik servis hizmeti sunan ekip çalışanlarımız ürünün kontrolü için adresinize gelerek ürünün kontrolünü sağlar. Eğer ki firmadan kaynaklanan bir sıkıntı var ise ürün yenisiyle değişimi sağlanmaktadır. Veyahut ürünün onarımı ücretsiz olarak teknik servisimiz tarafından sağlanır. Bu tamamen ürünün arıza oluşumuyla ilgilidir. Garanti kapsamı Buderus marka ürünler için 6 ay ile 1 sene gibi bir zaman dilimini kapsamaktadır.

Torbalı Buderus servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde özenli davranıyor ve kendi inisiyatifimizi kullanarak müşteri mağduriyeti yaşanmamasını sağlıyoruz. Google üzerinden yapılan Torbalı Buderus beyaz eşya servis aramalarında karşınıza gelen iletişim numaralarını kullanarak bölge genelinde en kaliteli beyaz eşya teknik servisine yönlendirilebilmeniz mümkün olmaktadır.

Torbalı Buderus Teknik Servis

Buderus beyaz eşya servisi olarak yapılan aramalarda hangi ilçede ikamet ediyorsanız o ilçeye ait olan teknik servis bulabilmeniz mümkündür. Zira Buderus markasının servis ağı geniştir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 10 kez ziyaret edildi.