Torbalı Bosch Servisi

boschTorbalı Bosch Servisi olarak tüm Bosch markalı beyaz eşyalarınızdaki arızaların giderilmesinde ve bakımının yapılmasında hizmet veriyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın arızaları ve bakımları için destek alabilirsiniz. Bir beyaz eşyanın tamir süresi gelmeden önce düzenli olarak bakımının yapılması bir beyaz eşya için oldukça önemlidir.

Çünkü yapılan bakımlar ile birlikte bir beyaz eşyada ileriye yönelik oluşabilecek olan arızların tümü giderilir ve daha sonra o beyaz eşyanın arıza çıkartması engellenmiş olur. Kış aylarının en fazla kullanılan beyaz eşyalarından birisi olan kombilerin bakımları kış aylarının başlarında veya sonbahar aylarında yaptırılması gereklidir. Kış bitiminde de yaptırılabilen kombi bakımlarında arıza tespiti de yapılmaktadır.

İzmir Torbalı Bosch Servisi

Tüm evler, tüm ofisler ve tüm işyerleri için büyük bir kolaylık haline gelmiş olan ısınma artık çağımızda kombiler ve kalorifer petekleri tarafından sağlanmaktadır. Kombilerin ve kalorifer peteklerinin arıza yapması tüm evin veya ofisin kış ayları içinde ısınmamasına ve mutfak banyo gibi sürekli sıcak suyun lazım olduğu yerlerde sıcak su kullanamamaya sebep olmaktadır. Peki; petek temizliği neden önemlidir?

Yapılacak olan bir petek temizliğinden sonra hem ev ortamının daha iyi ısındığını hem de peteklerden bazı zamanlarda gelen kokuların kalorifer petekleri üzerinde temizlik yapıldıktan sonra gelmediği görülmektedir. Yapılan temizlikten sonra en fazla elde edilen kar peteklerin az bir enerji ile çok fazla ısı sağlamasından dolayı doğalgaz veya yakıt faturalarına yansıyan kazançlardır. Bu faydaların yanı sıra kalorifer peteklerinin temizliği nedeni ile kombi ve peteklerin ömrü uzatılmış olur.

Kalorifer peteklerinin temizliği kadar iyi bir ev ısınması sağlamak için kombilerin bakımının da düzenli bir şekilde yaptırılması gereklidir. Kombilerin düzenli bir şekilde bakımlarının yaptırılması kombilerin tüm beyaz eşyalardan kullanımının daha tehlikeli olmasıdır. Çünkü kombiler su, elektrik ve gaz gibi birbirine hiç de uyumlu olmayan üç enerji ile birlikte çalışmaktadır. Arızaları da bu sebepten dolayı tehlikeli olabilir.

Torbalı Bosch Kombi Servisi

Torbalı Bosch klima servisi olarak profesyonel bakım ve onarım hizmeti sunduğumuz firmamızda Bosch markasının ürettiği klimaların bakımı, onarımı, kurulumu ve teknik destek hizmetleri gibi işlemleri Bosch kullanıcılarına sunan uzman bir servis firmasıyız. Bosch klimalar gerek evlerde, işyerlerinde ve gerekse endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek kaliteli ürünlerdir. Bu nedenle, bunların düzenli bakımı ve gerektiğinde onarımı önemlidir. Onarımı ve bakımı eğer ki zamanında düzenli olarak yapılır ise kombilerden veya klimalardan alınan verim de sağlıklı olacaktır.

Torbalı teknik servis bünyesinde deneyimli ve eğitimli teknisyenlerden oluşan bir ekip bulunmaktadır. Bu ekip genel olarak Bosch klimalarının, kombilerin performansını optimize ederek ilk günkü gibi verimli çalışmaları için gerekli bakım işlemlerini gerçekleştirir. Bu işlemler filtre temizliği, hava sirkülasyonunun kontrolü gibi adımlardan oluşur. Klimaların soğutucu gaz seviyelerinin izlenmesi ve elektrik bağlantılarının gözden geçirilmesi gibi işlemler ise sırasıyla uzman ekip tarafından uygulanır.

Aynı zamanda Bosch klima servis firması ekibi klima arızalarını hızlı bir şekilde tespit eder ve giderir. Bu durum elbette Bosch kullanıcıların konforunu korur ve iklimlendirme, soğutma sisteminin kesintisiz çalışmasını sağlar. Herhangi bir arıza durumunda orijinal Bosch marka yedek parçaların temin edilmesi ve profesyonelce montajı da servis tarafından sağlanmaktadır.

Torbalı Bosch Servisi

Torbalı kombi ve petek temizliği uygulaması yapılan servis firmamızda alanında uzman ekip tarafından kısa zaman aralığında bu hizmeti bizlerden talep edebilirsiniz. Isınma sistemlerinizin verimliliğini artırmak ve akabinde enerji tasarrufu yapmak ve oluşması muhtemel olan arızaları önlemek için petek temizliği önemli bir bakım işlemidir. İşte bu temizlik işlemi servis firmamız bünyesinde 1 sene garantili şekilde uygulanmaktadır.

Kombi ve petek temizliği ciddi bir işlem gerektirir. Bu nedenle, bir ısınma ve soğutma uzmanına başvurmanız oldukça önemlidir. Torbalı servis uzmanları, özel ekipmanlar kullanarak sistemi temizlerler. İlaçlı yöntem ile temizlenen peteklerde uzun zaman tıkanma sorunuyla karşılaşmanız mümkün değildir.

Yüksek basınçlı temizlik işlemleri ile kombilerle birlikte radyatörlerde de bir tıkanma sorunu oluşmamaktadır. Profesyonel bakım ve onarım, temizleme işlemleri için mutlak suretle Kombi Torbalı Bosch servislerimizden servis kaydı oluşturmanız gereklidir. Ancak bu şekilde hızlı ve etkili çözüme kavuşabilirsiniz.

Var olan radyatörlerin altında yer alan boşaltma valflerinin kullanılması ile peteklerde yer alan suyun boşatılması sağlanır. Özel ekipmanların ve kimyasal maddelerin kullanılması ile peteklerde oluşan kirli veyahut zaman içinde çamurlaşan su kolaylıkla boşatılır. Böylelikle petekler arınırken kombinizden alacağınız verim de artacaktır.

Bosch Servisi Torbalı

Torbalı kombi ve klima servisi olarak bilinen teknik servis Torbalı Bosch firması bünyesinde sadece klima, kombi bakımları ve arızalarına değil montaj konusuna da hızlı çözüm getirilmektedir. Alanında uzman bir kadrodan oluşan ekibimiz dahilinde kolaylıkla klimanızın montajını veya Bosch markasına ait kombinizin montajını bizlerden talep edebilirsiniz.

Klima ve kombi gibi cihazlarda montaj edildikten bir zaman sonra birtakım nedenlerden dolayı yer değişimi veya taşınma esnasında kombi montajı gerekebiliyor. Böyle bir durumlarda mutlaka Bosch servis firmalarıyla iletişim kurarak işin ehli uzman kişilerden profesyonel destek almanız gereklidir. Zira işinin ehli olmayan kişilerin montaj konusunda sizlere destek olması kombinizde birtakım arızaların oluşmasına zemin oluşturabilir.

İşte böyle bir durumda kalmamak adına Torbalı Bosch teknik servis firmalarıyla iletişim kurmanız son derece önemlidir. Bosch çağrı merkezleri İzmir sayesinde kolaylıkla bulunduğunuz lokasyona uygun bir Bosch servisi ile karşılaşmanız kolay olacaktır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 13 kez ziyaret edildi.