Kemalpaşa Bosch Servisi

Evlerimizde bulunan beyaz eşyalar çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın olarak sayılabilir. Bu beyaz eşyalar evlerimizin baş tacı ve en büyük yardımcılarımızdır. Bir tanesinin bile arıza yapması veya eksik olması tüm ev işlerinin aksamasına ve insan gücüne ihtiyaç duymaya sebep olmaktadır. Beyaz eşyaların aralıklı süreçlerde arıza yapması sebebiyle neredeyse tüm ev işlerinin alt üst olduğu görülebilir. Çamaşır yıkamak ev hanımlarına, bulaşık yıkamak ev hanımlarına kalır ve bu da teknolojinin gelişimine ayak uydurulmuş çağımızda hiç de modern bir işlem olarak görülmemektedir. Kemalpaşa Bosch Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızda oluşan arızaların giderilmesi tüm beyaz eşyalarınızda arıza oluşumunu engellemek için bakım hizmetini üstlenmiş durumdayız. 0232 271 71 14 numaralı telefondan bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Gezici ekibimiz tarafından çok kısa bir sürede arıza tespitinizi yaptırabilirsiniz.

Kış Aylarının Baş Tacı Kombilerin Arızaları

Kombiler kış aylarında kullanılan ve evimizi ısıtmak için bize büyük bir hizmet veren beyaz eşyalarımızdandır. Kombiler dayanıklı tüketim eşyaları olarak üretilmesine rağmen bazı süreçlerde arıza gösterebilirler. Kombi arızaları bazı zamanlarda sadece kendi başlarına arıza olarak görünseler de bazı zamanlarda kalorifer peteklerine bağlı olarak kombilerde arıza görünmektedir. Çünkü kombi ve tüm alan kalorifer petekleri bir birine bağlantılı olarak kullanılmaktadır.

Petek temizliği ve kombi bakımı kış ayları başlamadan önce veya son bahar aylarında mutlaka yaptırılması gereken bakım ve temizlik işlemleridir. Kemalpaşa Bosch Servisi tarafından kombi bakımı ve petek temizliği itina ile yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Peki petek temizliğinin bir ev için ne kadar gerekli olduğu en fazla petek temizliği yapıldıktan sonra anlaşılabilir. Petek temizliğinin en fazla faydası petekler yanarken içlerinde bulunan toz ve kirlerinde ısınarak koku çıkartmasına petek temizliği yapıldıktan sonra rastlanmamaktadır. Petek temizliği yapıldıktan sonra yakıt faturalarında indirim sağlanabilir. Petek temizliği ve kombi bakımı yapıldıktan sonra kombinin ve peteklerin su damlatma, patlamalı yanma ve bir çok arızasının da önüne geçilmiş olur.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!