Seferihisar Bosch Servisi

Seferihisar Bosch Servisi olarak tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, aspiratör, klima, fırın ve fırınlı ocak gibi beyaz eşyaların tamirini ve bakımını yapıyoruz.  Beyaz eşya tamiri ve bakımı için 0232 271 71 14 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir arıza kaydınızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşyalar evlerimizde en fazla kullandığımız ve bize destek olan eşyalardandır. Beyaz eşyaların olmazsa olmaz eşyaları da çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve buzdolabı olarak sayılabilir. Kış aylarının vazgeçilmez beyaz eşyalarından olan kombi ise kış aylarında evimizin ısınmasına ve mutfak banyo gibi sıcak suyun sürekli kullanıldığı alanlara da sıcak su sağlamak için kullanılmaktadır.

Petek Temizliği

Serefihisar Bosch Servisi tarafından petek temizliği ve kombi bakımı kış aylarının başlangıcında ve sonbahar aylarında tarafımızca elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kombi bakımının önemi kombilerin elektrik su ve gaz gibi bir birine hiç de uyum sağlamayan enerjiler ile çalıştığından dolayı oldukça önemlidir. Kombilere bağlı olarak kullanılmakta olan petekler temizlendikten sonra hem evde daha iyi bir ısınma sağlanmakta hem de kullanılan yakıt daha az olarak kullanılmaktadır. Temizlenmeyen peteklerin içinde bir müddet sonra kir ve toz birikimi olduğu için peteklerin içinden sıcak su dolaşımı başladığında koku gelmektedir. Bu kokunun giderilmesinde de petek temizliğinin büyük bir desteği olmaktadır.

Kombinin arıza çıkarması oldukça önemli arızalardandır. Tehlikeli beyaz eşya arızaları arasında yer alan bu arıza çeşitleri bir çok kişinin kombi patlamaları ve kombi yangınları yaparak zarar görmesine sebep olmaktadır. Bu kazaların önüne geçebilmek için mutlaka kombi sahiplerini belirli süreçlerde kombi bakımlarını yaptırmaları gerekmektedir. Kombi arıza gösterdiğinde ise kombiyi kişi kesinlikle kendisi tamir etmeye kalkışmamalı hemen bir servis çağırmalıdır. Genel olarak kombilerde görülen arızalar; kombi yanmasına rağmen kombi sıcak su vermiyor, kombi çalışırken çok ses yapıyor, kombi alt kısmından su akıtıyor, kombi kalorifer peteklerine sıcak su akışını sağlamıyor, kombi hiç yanmıyor, kombinin pilot devresi çakmağının yanmasından sonra alev almıyor gibi arızalar görülebilir.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!