Menemen Beko Servisi

bekoMenemen Beko Servisi evimizin sürekli kullanılan eşyalarından olan beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri evimizde olan işlerin yapılmasında bizlere en fazla destek olan eşyalar arasındadır. Bir elektrik süpürgesi olmadan evi süpürmek, mutfakta mikser olmadan yemek yapmak artık pek de mümkün değil. Bir çamaşır makinesinin eve vermiş olduğu katkı ve bulaşık makinesinin mutfakta yapılan temizlik için oldukça destek olduğu da beyaz eşyalar hakkında sayılan hizmetler içindedir. Beko markası çok uzun yıllardan beri ülkemizde hizmet veren beyaz eşya ve küçük ev eşyaları üreten bir firmadır. Uzun süre kullanıma uygun olarak üretmiş olduğu beyaz eşya ve küçük ev aletleri bazı süreçlerde arızalanabilir.

Arızalanan beyaz eşya ve küçük ev eşyalarının arızalanma sebepleri genellikle; kullanım hatalarından, üretim hatalarından ve uzun süre kullanılmaktan dolayı olabilir. Menemen Beko Servisi olarak tüm beyaz eşyaların arızalarını gidermek için hizmet veriyoruz. Arızalanmış olan veya bakımının yapılmasını istediğiniz çamaşır kurutma makinesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, klima, fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak ve aspiratör gibi beyaz eşyalarınızın arızaları için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşabilir. Arıza kaydınızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Beko Mutfak Aspiratörü Arızaları

Aspiratörler çok sıklıkla arıza gösteren beyaz eşya sınıfında değildir. Fakat bazı süreçlerde aspiratörlerin arızalandığı görülebilir. Arızalanan aspiratörlerin arıza çeşitleri birbirinden farklılık göstermektedir. Sıklıkla aspiratörlerde görülen arızalar nelerdir?

Aspiratör Çalışmıyor: Aspiratörün arızalanmasında sıklıkla görülen bu arıza çeşidi tamamen aspiratörün çalışmasının kesilmesi demektir. Çalıştığı esnada da aspiratör tamamen çalışmayı durdurabilir veya çalışmaya başlatıldığında da aspiratör çalışmayabilir. Bu arıza çeşidi genellikle aspiratörün iç aksamlarında oluşan bir arıza sebebi ile veya elektrik sistemindeki bir problem nedeni ile oluşmaktadır. Elektrik sistemi kontrol edilerek aspiratörün elektrik ile bağlantısı tekrardan kurulursa aspiratör çalışmaya başlayabilir. Aksi takdirde bir servis çağırmak gereklidir.

Aspiratör Açma Kapama Düğmesi Arızası: Yağlanma sonucunda oluşan bu arıza tamamen yağlar temiz bir bez yardımı ile silindikten sonra ortadan kalkabilir. Düzenli olarak temizliği yapılan aspiratörlerin düğmelerinde açma kapama esnasında arıza görülmez.

Bugün: 1 kez, Toplam: 10 kez ziyaret edildi.