Bayraklı Beko Servisi

bekoBayraklı Beko Servisi ülkemizde çok uzun bir süreden beri kullanılmakta olan beyaz eşya markalarından birisi olan Beko kaliteli ve uzun süre kullanıma uygun beyaz eşya üretimi yapmaktadır. Bir çok kişi bu markayı severek kullanmaktadır. Bayraklı Beko Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızda oluşmuş olan arızaların tamiri ve beyaz eşyaların bakımı için hizmet vermekteyiz. Tüm çamaşır makinesi, fırınlı ocak, klima, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı ve  fırın tamir ve bakımlarınızı itina ile yapıyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak arıza kaydınızı hemen oluşturabilirsiniz.

Bayraklı Beko Servisi Beyaz Eşya Bakımı

Beyaz eşyalar için düzenli bir şekilde bakım yapıldığında beyaz eşyalarda arıza görülmemektedir. Çünkü servisimiz tarafından yapılan bakımlarda daha sonradan oluşacak olan beyaz eşya arızalarının da önüne geçilmektedir. Bakım ve onarımın en fazla önemli olduğu beyaz eşya çeşitleri; kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı olarak sayılabilir. Kombilerin bakımları her yıl düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Düzenli olarak yapılmayan kombi tamirleri gaz ve elektrik ile çalışan kombilerde hayati arızalar çıkmasına sebep olabilir.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombilerin kış aylarında yoğun olarak kullanılmasıyla birlikte ev ve işyerlerindeki kombiler bozulabilir. Bahar aylarında yapılan kombi bakımı sonrasında kombiler tüm kış hiçbir şekilde arıza çıkartmadan kullanılabilmektedir. Kombi bakımı yapılırken mutlaka petek temizliği de kombi bakımı ile birlikte yapılmalıdır. Kombi bakımı ile birlikte yapılan petek temizliğinden sonra kombinin gücünün petekler üzerinde daha hızlı ısıtma yaparak görüldüğü ve yakıttan çok büyük miktarlar tasarruf edildiği görülmektedir.

Petek temizliği yapılırken petekler içerisinde oluşmuş kir ve tozlar özel temizlik malzemeleri ve özel temizleme makineleri ile birlikte tamamen yok edilir ve petekler daha rahat çalışır bir hale getirilir. Kombi bakımında ise kombinin gaz girişleri, su girişleri ve elektrik girişleri kontrol edilir ve arızalı veya daha sonradan bir arıza çıkartacak olan kısımların temizlenerek bakımının yapılması ile kombilerin de yakıt tasarrufu yaptığı ve tehlikesiz bir şekilde uzun süre çalıştığı görülür.

Bugün: 1 kez, Toplam: 14 kez ziyaret edildi.