Buca Bosch Servisi

Beyaz eşyalar evlerimizde kullandığımız ve bizlere en çok yardımcı olan işlerimizi üstlenen elektronik eşyalardır. Çamaşır yıkamamızda, bulaşık yıkamamızda, çamaşır kurutmamızda ve yemek pişirmemizde yardımcı olan bu eşyalar bazı zamanlarda bir takım sebeplerden dolayı arıza gösterebilir. Buca Bosch Servisi tarafından verilen hizmetler arasında beyaz eşyaların hepsini kapsayan kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın mikrodalga fırın, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak ve aspiratör kapsadığı gibi, bir çok küçük ev aleti hususunda da tamir ve bakım uygulamamız bulunmaktadır. 0232 271 71 14 numaralı telefondan bize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilir isterseniz tüm beyaz eşyalarınıza bakım yaptırmak için randevu alabilirsiniz. Gezici ekibimize telefon numaralarından ulaşarak destek istediğiniz zaman arıza tespitinizi hemen yaptırabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Yaz aylarında banyo suyu ısıtmak ve mutfak musluğuna giden suyu ısıtmak için kullanılan kış aylarında da peteklere su vererek bütün evin ısınmasını sağlayan beyaz eşyalar arasında en fazla kullanılan kombilerin belirli süreçlerde mutlaka bakımının yapılması gereklidir. Bakım yapılmayan kombilerin arıza çıkartma oranları bakımı yapılmış olan kombilerden çok daha fazladır. Çünkü gaz, elektrik ve su ile çalışan kombilerin arıza çıkartmaları diğer beyaz eşyalar gibi sakin değil daha tehlikeli şekilde oluşmaktadır. Bakımı uzun süre yapılmayan kombilerin yangın çıkartma riski, evin içinde bulunan kombiler tarafından su sızıntılarının olması ve evi su basması riski de bulunmaktadır.

Buca Bosch Servisi firmamız tarafından kombi bakımı yapılırken petek temizliğinin de birlikte yapılması kombinin daha iyi bir şekilde çalışarak peteklerin daha az enerjiyle daha çok ısınmasını sağlamasıyla bu bakım doğalgaz veya yakıt faturalarına da yansımaktadır. Kaliteli bir kullanım istiyorsanız son bahar aylarında veya kış ayları içerisinde kombinizin bakımını yaptırabilir ve kombi bakımı ile birlikte tüm evinizin içinde bulunan peteklerinizin temizliğini de yaptırabilirsiniz. Beyaz eşyaların bakımları gibi belirli süreçlerde en az yılda bir kez olmak üzere yaptırılan kombi bakımı ve petek temizliğinde hem evinizde yangın gibi mal ve can için zararlı olan kazaların çıkmasını önler hem de maddi olarak tasarruf yapabilirsiniz.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!