Buca Bosch Servisi

bosch

Buca Bosch Servisi Firmamız 10 yılı aşkın süredir İzmir ve İzmirin tüm ilçelerinde, bosch marka kombi ve beyaz eşyalara teknik servis hizmeti vermektedir.

Beyaz eşyalar evlerimizde kullandığımız ve bizlere en çok yardımcı olan işlerimizi üstlenen elektronik eşyalardır. Çamaşır yıkamamızda, bulaşık yıkamamızda, çamaşır kurutmamızda ve yemek pişirmemizde yardımcı olan bu eşyalar bazı zamanlarda bir takım sebeplerden dolayı arıza gösterebilir.

Buca Bosch Servisi tarafından verilen hizmetler arasında beyaz eşyaların hepsini kapsayan kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın mikrodalga fırın, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak ve aspiratör kapsadığı gibi, bir çok küçük ev aleti hususunda da tamir ve bakım uygulamamız bulunmaktadır. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilir isterseniz tüm beyaz eşyalarınıza bakım yaptırmak için randevu alabilirsiniz. Gezici ekibimize telefon numaralarından ulaşarak destek istediğiniz zaman arıza tespitinizi hemen yaptırabilirsiniz.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Yaz aylarında banyo suyu ısıtmak ve mutfak musluğuna giden suyu ısıtmak için kullanılan kış aylarında da peteklere su vererek bütün evin ısınmasını sağlayan beyaz eşyalar arasında en fazla kullanılan kombilerin belirli süreçlerde mutlaka bakımının yapılması gereklidir. Bakım yapılmayan kombilerin arıza çıkartma oranları bakımı yapılmış olan kombilerden çok daha fazladır. Çünkü gaz, elektrik ve su ile çalışan kombilerin arıza çıkartmaları diğer beyaz eşyalar gibi sakin değil daha tehlikeli şekilde oluşmaktadır. Bakımı uzun süre yapılmayan kombilerin yangın çıkartma riski, evin içinde bulunan kombiler tarafından su sızıntılarının olması ve evi su basması riski de bulunmaktadır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle belirtmek isteriz ki kombi bakımınızı kesinlikle işinin ehli bir teknik servise yaptırmalısınız. Aksi taktirde oluşabilecek sorunlar sizi oldukca masraflı bir duruma sokabilir.

Buca Bosch Servisi firmamız tarafından kombi bakımı yapılırken petek temizliğinin de birlikte yapılması kombinin daha iyi bir şekilde çalışarak peteklerin daha az enerjiyle daha çok ısınmasını sağlamasıyla bu bakım doğalgaz veya yakıt faturalarına da yansımaktadır. Kaliteli bir kullanım istiyorsanız son bahar aylarında veya kış ayları içerisinde kombinizin bakımını yaptırabilir ve kombi bakımı ile birlikte tüm evinizin içinde bulunan peteklerinizin temizliğini de yaptırabilirsiniz. Beyaz eşyaların bakımları gibi belirli süreçlerde en az yılda bir kez olmak üzere yaptırılan kombi bakımı ve petek temizliğinde hem evinizde yangın gibi mal ve can için zararlı olan kazaların çıkmasını önler hem de maddi olarak tasarruf yapabilirsiniz.

Karşılaşabileceğiniz Bazı Kombi Hataları ve Çözümleri

Kombi A00 Hata Uyarısı Veriyor Çözümü
Kombi E01 Hata Uyarısı Veriyor Sorunu
Kombiden Sıcak Su Az Geliyor Çözümü

Firma Bilgilerimiz

– Adresimiz: Göksu Mah. 679/13 Sok. No 8-10B Buca / İZMİR
– Servis Telefon: 0850 305 74 84
– Yol Tarifi Al
– Onarım Randevusu Oluştur

Bugün: 1 kez, Toplam: 8 kez ziyaret edildi.