Balçova Bosch Servisi

bosch logoBeyaz eşya denildiğinde akla gelen fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu ve buzdolabı olmaktadır. Bu beyaz eşyalar neredeyse tüm evimizin işini yüklenerek bize ev işlerinde yardımcı olan eşyalardır. Dayanıklı tüketim ev eşyaları olarak üretilseler de belirli süreçlerde arıza göstermeleri tüm ev halkının bu arızalardan etkilenmesine sebep olmaktadır. Bir çamaşır makinesi olmadan çamaşır yıkamak bir buzdolabı olmadan gıdalarımızı taze tutmak mümkün değildir.  Buna göre her bir beyaz eşyanın evimiz, işyerimiz, ofisimiz, okulumuz ve her yaşam alanımız için büyük bir değeri bulunmaktadır. Beyaz eşyaların uzun süre bakımlarının yapılmaması beyaz eşyaların arızalanmasına sebep olur. Bazı süreçlerde beyaz eşyaların bakımının yapılması ile birlikte bile kullanıcı hatalarından dolayı beyaz eşyalar arıza gösterebilir. Kış aylarında kombilerin arızalanması, yaz aylarında klimaların arızalanması en fazla zarar görmüş olduğumuz arıza çeşitlerindendir. Çünkü kış aylarında genel olarak kombilerin ısıtmasından faydalanılırken yaz aylarında da sıcak havayı bizim için soğutan klimalardan yararlanırız. Tüm beyaz eşya arızalarınız için Balçova Bosch Servisi hizmeti veren firmamızdan destek alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Bakımı

Beyaz eşyaların tümü için bakım yaptırmak beyaz eşyaların arıza göstermesini engellemek için mutlaka gereklidir. Çünkü beyaz eşyaların bakımı tarafımızca yapılırken ileriye yönelik oluşacak olan arızaların tespiti de yapılarak bu arızalar engellenmektedir. Balçova Bosch Servisi olarak fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu ve buzdolabı bakımı yapılmaktadır.

Tüm beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı için 0232 271 71 14 numaralı telefondan bize ulaşabilir, isterseniz arıza tespitinizi gezici ekibimize anında yaptırabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında olan kombilerin bakım tarihleri genellikle kış aylarının başları ve sonbahar ayları olarak bilinmektedir. Sonbahar aylarında veya kış aylarının başında yapılan kombi bakımları ile hem yakıt tasarrufu yapabilir hem de elektrik, su ve yanıcı madde ile birlikte çalışmakta olan kombilerin büyük kazalar, mal kayıpları ve can kayıpları çıkarmasını önleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir