İzmir İmmergas Servisi

immİzmir İmmergas Servisi Doğalgaz kullanımı ile birlikte kombi kullanımı da tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir hayli artmıştır. Kombi kullanımı diğer yakıtların kullanıldığı cihazlardan çok daha kolay ve uygun fiyatlı olarak kullanılmaktadır. Kombi kullanımının kolay olması ve tüm yaşam alanlarının ısısının dağıtılarak yapılması da kombi kullanımının çok yapılmasına neden olmaktadır. Kombilerin daha rahat kullanılması için mutlaka her yıl düzenli bir şekilde kombilerin bakımlarının yapılması gereklidir. Kombi bakımlarının düzenli olarak yapılması kombilerin hem yakıt tasarrufu yapabilmesi hem de kombilerin tam da aktif bir şekilde kış aylarında kullanımını durdurarak arıza çıkartmasını engellemek için yapılması gereklidir. İzmir İmmergas Servisi olarak kombi bakım, kombi onarım ve kalorifer petek temizliği yapmaktayız. Bu hizmetlerden faydalanmak isteyen İzmirli hemşerilerimiz telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombiden sıcak su gelmeme arızası, kombinin fan sorunları ve kombinin çok sesli çalışması gibi arızalar kombilerde sıklıkla görülen arızalardandır. Fakat bu arızaların yanı sıra kombilerin çalışma sistemi çok kolay görülse de bir çok arıza kombilerde görülebilir. İzmir İmmergas Servisi olarak siz değerli hemşerilerimize kombilerin arıza çeşitlerini sayalım. Kombi arızaları nelerdir? Hangi arıza neden oluşabilir?

  • Kombiden sıcak su gelmeme arızası; bu arıza genellikle kombinin içinde bulunan üç yollu sistemde arıza oluşmasından veya kombinin borularında bir sorun olmasından dolayı oluşabilir.
  • Kombinin sesli çalışma arızası; kombinin sesli çalışma arızası kombinin fan sorunlarından, kombinin pompasının sorunlu olmasından, kombinin ısı eşanjöründe hava oluşmasından ve kombinin üç yollu vanasında sorun oluşabileceğinden meydana gelebilir.
  • Kombinin su damlatma arızası; kombilerde en sık görülen arızalardan olan kombinin su damlatma arızası genellikle fazla su dolmuş olmasından, tesisat bağlantısının yıpranmış olmasından, kombinin genişleme tankının delinmiş olmasından veya pompanın üzerinde bulunan hava pürjörünün kireçlenmiş olmasından dolayı oluşabilir.

Yukarıda saymış olduğumuz arızalar kombide görüldüğünde İzmir merkez başta olmak üzere tüm İzmir ilçelerinden 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizi arayarak kombinizin arızasının giderilmesini sağlayabilir, istediğiniz her beyaz eşya tamiri konusunda destek alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.