Balçova İmmergas Servisi

immBalçova İmmergas Servisi olarak tüm kombilerinizin bakımını her sonbahar ayında yapıyoruz. Sonbahar aylarında yapılan kombi bakımlarından sonra kombilerde kış ayları içinde arıza görülme olasılığı tamamen düşmektedir. Hatta bakımı yapılan kombilerin tüm yıl boyunca arıza göstermediği de görülebilir. Beyaz eşyaların tümü insanlara hizmet etmek ve insanlar tarafından yapılması gereken tüm işlerin yapılması için üretilmiş dijital ve elektronik cihazlardır. Bu cihazların bakımları her yıl düzenli bir şekilde yaptırıldığında beyaz eşyalardan çok daha fazla verim almak mümkündür. Beyaz eşyaların bakımlarından sonra uzman servis elemanlarımız siz değerli hemşerilerimize bir yıl geçerli olmak üzere garanti belgesi uygulaması yapmaktadır. Daha rahat bir beyaz eşya kullanımı için mutlaka tüm beyaz eşyalarınızın bakımlarını uzman servis elemanlarına yaptırınız. Kombi bakımları ile birlikte tarafımızca yapılan kalorifer petek temizliği kaloriferlerin tüm kış boyunca daha aktif bir şekilde yanmasını sağlayarak kullanıcıların yakıt tasarrufu yapmasını da sağlamaktadır.

Kombinin Sıcak Su Vermeme Arızası

Kombilerde görülen arızalardan en çok görülen arıza kombinin sıcak su vermeme arızası olarak ortaya çıkmaktadır. Kombinin sıcak su vermeme arızasının bir çok nedeni bulunmaktadır. kombinin sıcak su vermemesindeki nedenler; kombideki ayara göre sıcak su çeşmelerinin çok fazla açılmış olması, kombide bulunan üç yollu vananın arızalı olması, kombinin sıcak suya gitmesi gereken suyun bir miktarını kaloriferlere kaçırması olarak sayılabilir. Kombilerde görülen tüm arızalar için Balçova İmmergas Servisi olarak siz değerli İzmirli hemşerilerimize hizmet vermekteyiz. Tüm kombi arızaları için hizmet almak istiyorsanız 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizleri arayarak destek alabilirsiniz.

Kombilerde oluşan kombinin sıcak su vermeme arızası bazı arıza çeşitlerinde kalorifer peteklerinin iç kısımlarına toplanmış olan kir ve tozların kombiyi arızalandırmasından dolayı da oluşabilmektedir. Bu arızanın önüne geçebilmek için düzenli olarak kombi bakımının yapılması ve kombilerin bakımı yapılırken kombiye bağlı olarak çalışan kalorifer peteklerinin temizliği hakkında da titiz davranılmalıdır. Her yıl düzenli olarak yapılan kombi bakımı ve kalorifer peteklerinin temizliğinden sonra kombilerde görülen arızaların hiç denilecek kadar düşmesi muhtemeldir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 16 kez ziyaret edildi.