İzmir Ferroli Servisi

ferİzmir Ferroli Servisi Beyaz eşya kullanımı yıllardan beri ülkemizde yapılan ve tüm iş yükünü omuzlar nitelikteki eşyalarımızdır. Beyaz eşyaların olmaması insan gücüne duyulan ihtiyacın daha da çok artmasına neden olmaktadır. Beyaz eşyaların bir evde bulunmaması demek o evin çok büyük bir eksikliği olması demektir. Uzun süreden beri ülkemizde ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri üretimlerinde hizmet veren bir firma olan Forroli kaliteli ve dayanıklı ısıtma ve soğutma sistemleri üretimi yapmaktadır. Fakat ne kadar da dayanıklı üretilse de bazı zamanlarda bu markalı ürünlerde de arızaların görülmesi muhtemel hale gelebilir. İzmir Ferroli Servisi olarak tüm Ferroli markalı ısıtma ve soğutma sistemlerinizin arızalarını gidermede büyük bir başarı sağlıyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Isıtma sistemlerinden olan kombiler ülkemizde doğalgazın kullanılmaya başladığı yıllardan bir müddet önce kullanılmaya başlanmıştır. Bu ürünler kış boyu kalorifer peteklerine ısı sağlayıcısı olarak kullanılırken yaz aylarında da evimizin musluklarına sıcak su sağladığından dolayı kullanılmaktadır. Kombi arızaları nelerdir? Kombiler neden arıza gösterir?

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombiler kış aylarının baş tacı olarak evlerimizde özenli bir şekilde kullanmış olduğumuz elektronik cihazlarımızdır. Bu cihazların kullanımı diğer beyaz eşyalara nazaran kesinlikle daha iyi bir şekilde yapılmalıdır. Bunun nedeni bu cihazların gaz, su ve elektrik ile çalışmasıdır. Kombi arızasından anlamayan kişiler kesinlikle kombilerin arızalarını gidermek için kombilere müdahale etmemeleri gerekmektedir. Zira kombi arızaları giderilme aşamasında patlayarak can ve mal kaybına neden olabilmektedir. Bunun nedeni de diğer beyaz eşyalara nazaran kombide ek olarak gaz kullanılmasıdır. Kombi arızaları nelerdir?

  • Kombinin sürekli olarak sesli çalışması
  • Kombinin hiçbir şekilde çalışmaması
  • Kombinin patlamalı yanması
  • Kombinin pilotunun yanmaması
  • Kombinin pilotunun kendi kendisine sönmesi
  • Kombinin alt kısmından su akıtması
  • Kombinin kalorifer peteklerine ısı sağlayamaması
  • Kombinin yandığında sıcak su sağlaması gerekirken kombinin petekleri yakması
  • Kombinin kombi peteklerini yakması gerekirken peteklerin alt kısmını ısıtarak üst kısmının soğuk olması gibi arızalar kombilerde görülebilir.
Bugün: 1 kez, Toplam: 2 kez ziyaret edildi.