İzmir Bosch Servisi

boschİzmir Bosch Servisi Bosch markalı ürünler günümüzde en fazla kullanılan beyaz eşya ürünleridir. Evimizin baş köşesinde bulundurulan bu ürünler kullanımları ile birlikte neredeyse evlerimizin tüm yükünü hafifletir bizim yerimize tüm işlerimizi üstlenirler.

Beyaz eşya kullanımı tüm dünyada yaygın olduğu gibi ülkemizde de oldukça fazla yaygındır neredeyse bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırınlı ocak, buzdolabı ve küçük ev aletlerinin olmadığı bir ev düşünülemez.  Beyaz eşyalar aslında dayanıklı tüketim malzemeleri olarak bilinir ve çok fazla arıza gösteren sorunlu eşyalar değillerdir. Fakat belirli süreçlerde kullanıcı hatalarından veya çok uzun süre kullanmaktan dolayı arıza gösterebilirler.

İzmir Bosch Servisi olarak tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın tamir ve bakımını yapıyor ve sıfır bir şekilde tamir yaparken takmış olduğumuz yedek parçalar için bir yıl süreli garanti belgesi uygulaması yapıyoruz. Tüm İzmir ilçelerine hizmet verdiğimiz gibi, İzmir merkezde de hizmet vermeye devam ediyoruz. Arızalı olan bir beyaz eşyanızın arıza kaydını oluşturmak veya beyaz eşyalarınızın arıza yapmaması için bakım yaptırmak istiyorsanız 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Bosch Servisi Kombi Bakım

Kış aylarının en çok aranan beyaz eşyalarından birisi olan kombiler evlerimizi ısıtmak ve banyo ile mutfağa sıcak su sağlamak için kullanılmaktadır. Neredeyse doğalgaz kullanımı ile her evde bulunan kombiler son bahar aylarında ve kış aylarında mutlaka bakımlarının yapılması gereken beyaz eşyalardandır. Kombilerin bakımının mecburi bir şekilde yapılmasının gerekliliği kombilerin hem su, hem gaz hem de elektrik ile çalışmakta olmasıdır. Elektrik kaçakları, gaz kaçakları ve su kaçakları kombilerin patlama yapmasına ve yangın çıkarmasına sebep olabilir.

Kombi bakımı yapılırken servis hizmetlerimiz arasında petek temizliği de birlikte yapılmaktadır. Temizlenme işleminden geçirilen kalorifer petekleri sayesinde kombilerde ısının daha iyi bir şekilde hissedilmesi ve peteklerin daha iyi ısınması ile birlikte yakıt faturalarının da azalması ile ev sahipleri kara geçmektedir. Kombi bakımları her kış başlangıcında tarafımızca yapılmaktadır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.