Gaziemir Bosch Servisi

bosch logoBeyaz eşya tamir ve bakım servislerine başvurmamız için evimizde bulunan bir çok beyaz eşya sebep gösterilebilir. Bu beyaz eşyalar bir çok çeşitte bulunmakta ve neredeyse evimizin tüm işini yüklenmekte bize yardımcı olan elektronik cihazlardır. Teknolojinin son zamanlarda büyük bir hızla gelişim göstermesi ile birlikte rahat ve konforu sağlayan beyaz eşyalar en fazla evlerimizde ve işyerlerimizde kullanmış olduğumuz elektronik cihazlar olarak bize destek olmaktadır. Beyaz eşyaların arızalanması tüm ev işlerinin aksamasına sebep olurken bu yükü en fazla ev içinde yüklenen beyaz eşyalar; buzdolabı, çamaşır makinesi ve buzdolabı olarak sayılabilir. Her evde mutlaka bulunan bu üç büyük beyaz eşya evin neredeyse işinin yarısını yüklenerek yapmaktadır. Beyaz eşyaların bulunmadığı veya arızalandığı bir evde insan gücüne dayalı olan işlerin yapılması artıyor bu da bir kişi veya birkaç kişi üzerine olması gerektiğinden fazla yük binmesine sebep oluyor.

Beyaz Eşya Arızaları Nelerdir?

Fırın arızaları: Fırın arızaları genellikle fırın içinde bulunan rezistansları sebebiyle oluşabiliyor. İçine konulan bir yemeğin fırın tarafından pişirilmemesi, fırının hiçbir şekilde çalışmaması ve fırının camının kırık olması gibi arızalar fırın arızaları arasında sayılabiliyor.

Çamaşır makinesi arızaları: Motor yanmaları, kazan delinmeleri, çamaşır makinesinin alt kısmından su akıtması, çamaşır makinesinin içindeki çamaşırı tam olarak temiz bir şekilde yıkamaması, çamaşır makinesinin deterjan bölümünden deterjan almaması, çamaşır makinesinin su almaması, çamaşır makinesinin içindeki suyu boşaltmaması ve çamaşır makinesinin hiçbir şekilde çalışmaya başlamaması çamaşır makinesi arızaları arasında sayılabilir.

Buzdolabı arızaları: Buzdolapları neredeyse tüm evlerde bulunan ve sıklıkla arıza yapmayan beyaz eşyalar sınıfındadır. Çünkü tek işi soğutmak ve içindeki gıdaları taze tutmak olarak bilinen buzdolabı sadece elektrik ile çalışan beyaz eşyalar arasındadır. Buzdolabı arızaları; buzdolabının sesli çalışması, buzdolabının içindeki gıdaları hızlı bir şekilde çürütmesi ve buzdolabının elektrik fişine takılı olmasına rağmen çalışmaması olarak sayılabilir.

Kombi arızaları: Kış aylarının kraliçesi olan kombiler bazı zamanlarda kendileri bazı zamanlarda da kalorifer peteklerine bağlı olarak arıza yapabilirler. Kombide oluşan arızalar için mutlaka servis çağırılmalıdır. Çünkü bu beyaz eşyada oluşan arızalar bazı zamanlarda tehlikeli olabilir. Kombi bakım ve onarım için 0232 271 71 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir