İzmir Beko Servisi

bekoİzmir Beko Servisi ülkemizde çok uzun süreden beri hizmet vermekte olan Beko marka beyaz eşya firması bir çok beyaz eşya çeşidine imzasını atmıştır. Uzun süre kullanıma uygun olan beyaz eşyalar üreten Beko markalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırınlar bazı süreçlerde arıza gösterebilir. Arıza gösterdiği zaman İzmir Beko Servisi olarak tüm beyaz eşyaların bakımını ve onarımını yapmaktayız. 0850 305 74 84 numaralı telefonlardan bizi arayabilir, arıza kaydınızı oluşturabilir veya arıza tespitinizi hızlı bir şekilde yaptırarak Beko beyaz eşyanızın tamirini yaptırabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Arızaları Ve Çözümleri Nelerdir?

Uzun süre kullanıma uygun olarak üretilmekte olan bulaşık makineleri bazı zamanlarda yanlış kullanımdan bazı zamanlarda ise uzun süre kullanılmaktan arıza gösterebilir. Bulaşık makinelerinin bir çok arıza gösterme sistemi bulunmaktadır. Beyaz eşya arızası denildiğinde hepsinin ayrı bir sıkıntısı bulunduğu gibi, tıkır tıkır çalışan bir beyaz eşya ev sahiplerine her zaman mutluluk verir. Bulaşık makinesi arızaları nelerdir? Bulaşık makineleri neden arızalanır?

Pompa Motoru Arızası: Makineni suyunu boşaltmak ile alakalı sisteme ait olan pompa motorları, kısa devre yaptığında arıza gösterir. Bu arıza oluştuğunda mutlaka servise ihtiyaç duyulmaktadır.

Bulaşık Makinesi Musluk Arızaları: Bulaşık makinesinin su almaması gerçekten sinir bozucu arızalar arasındadır. bulaşık makinesinin su almama sistemi musluğunun bozuk olmasından dolayı da olabilir. su almayan bulaşık makinelerinin mutlaka muslukları gözden geçirilmelidir.

Su Giriş Sistemi Arızası: Su girişi yapan kısımda bir parça bozulduğu zaman bulaşık makinesi su almayabilir veya aldığı suyu boşaltmayabilir. Eğer makine su almıyorsa su giriş valfi gözden geçirilmelidir.

Emniyet Sivici Arızaları: Makinelerin her modelinde emniyet sivici bulunmamaktadır. Fakat emniyet sivici bulunanlar su arızaları oluştuğunda mutlaka bu sivic kontrol edilmesi gereklidir. Çünkü emniyet sivicinin bozulduğunu göstermekte olan su akımının olmayışı servise ihtiyaç olduğunu göstermektedir.

Deterjan Almama Arızası: Bulaşık makinesi eğer deterjan almıyorsa o zaman bulaşık makinesinin deterjan kapağında arıza oluşmuş olabilir. Bu sistem gözden geçirilmeli eğer problem bulunamıyorsa servis çağırmak gereklidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 18 kez ziyaret edildi.