Kemalpaşa Beko Servisi

bekoKemalpaşa Beko Servisi mikrodalga fırın, kombi, fırınlı ocak, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın bulaşık makinesi, buzdolabı, aspiratör ve derin dondurucu evlerimizde kullanmış olduğumuz beyaz eşyalarımızdır. Vazgeçilmez olan bu beyaz eşyalar evin neredeyse tüm yükünü üstlenir ve kullanıcılarının işlerini hafifletir. Beyaz eşyalar uzun süre kullanıma uygun olarak tasarlanmış olsalar da bazı sebeplerden dolayı arada bir arıza oluşturabilirler. Bu arızalar her makinenin kendisine has arızalarıdır. Kemalpaşa Beko Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızda oluşan arızaların giderilmesi için hizmet vermekteyiz. Arıza yapmış olan beyaz eşyalarınız veya bakım talebinde bulunduğunuz beyaz eşyalarınız için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.Kısa bir süre içinde gezici ekibimizden destek alarak arıza tespitinizi de telefon numaramıza ulaşım sağladıktan sonra hemen yapabilirsiniz.

Buzdolabı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Buzdolapları uzun süre kullanıma uygun bir şeklide tasarlanmıştır. Buzdolabı almaya karar verdiyseniz öncelikli olarak hangi markanın buzdolabını almak istediğinize karar vermeniz gereklidir. Buzdolabının hangi marka olacağına karar verdikten sonra buzdolabının özelliklerinin nasıl olması gerektiğine karar verebilirsiniz. Buzdolabı alırken göz önünde bulundurulması gerekenler;

  • Ailede kaç kişi olduğunuz
  • Gıda alışverişlerinizi ne kadar sıklıkla yaptığınız
  • Alışveriş yaparken buzdolabın ne kadarını dolduracak kadar alışveriş yaptığınız
  • Çok fazla soğuk su kullanıp kullanmadığınız
  • Buzdolabında bulunan kahvaltı katlarının olup olmadığını isteyip istemediğiniz
  • Buzdolabında bulunan şişe koyma katını isteyip istemediğiniz
  • Buzdolabında dondurucu kısmının alt kısımda mı yoksa üst kısımda mı olmasını istiyorsunuz
  • Buzdolabı almak için bütçenizin hangi buzdolabına yeterli olduğunu belirleyin

Buzdolabı almaya karar verdikten sonra yukarıda saymış olduğumuz tüm seçenekler mutlaka gözden geçirilmelidir. Ve buzdolabın mutfak içindeki yeri mutlaka alınacak olan buzdolabın ebatlarına uygun olmalıdır. Aksi takdirde buzdolabını yerleştirmeniz gereken yerden daha büyük almanız buzdolabını gerekli olan yere sığdıramadığınızda büyük bir sıkıntıya girmenize sebep olacaktır. Buzdolabı seçerken tüm beyaz eşya seçimlerinde olduğu gibi buzdolabının mutlaka A+ veya A++ olması gereklidir. Çünkü bu buzdolapları her zaman diğer buzdolaplarına göre daha az enerji harcamaktadır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 11 kez ziyaret edildi.