Gaziemir Ferroli Servisi

ferGaziemir Ferroli Servisi Gelişen teknoloji bize en büyük armağanı olarak beyaz eşyaları vermiştir. Beyaz eşyalar tüm evlerde insan gücüne ihtiyaç duymadan tüm işlerin yapılmasını sağlamaktadır. Beyaz eşyaların olmadığı alanlarda insan gücüne ihtiyaç duyularak insanlar kendilerine ait işlerini dinlenme saatlerin tümünü neredeyse ev işlerine vermek zorunda kalabilir. Artık yaşantımıza öyle bir şekilde beyaz eşyalar girmiştir ki neredeyse çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak ve aspiratör evlerde olmadan bir evin yaşam alanı görülmesi bile artık mümkün değildir. (

Gaziemir Ferroli Kombi Servisi) olarak belirli süreçlerde arıza çıkartan beyaz eşyalarınızın tamirini ve yılda bir kez olmak üzere beyaz eşyalarınızın bakımlarını yapıyoruz. Beyaz eşyalarınızın bakıma ihtiyacı olduğunda veya arıza kaydı oluşturmak maksadı ile 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak yardım alabilirsiniz. Günümüzde kış aylarında sıklıkla doğalgaz ile kullanılan kombiler evlerimizin baş tacı beyaz eşyalardan birisidir. Kombilerin mutlaka belirli süreçlerde bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Ve Kombi Bakımı

Klimalar günümüzde soğutucu olarak kullanılmaktadır. Tüm yaşam alanlarında kullanılan bu beyaz eşyalar yaz aylarında büyük alanlar, küçük alanlar her tarafta kullanılır. Klimaların arızaları oluşmaması için belirli süreçlerde mutlaka klimaların bakımlarının yapılması gereklidir. Klimaların bakımları esnasında tarafımızca klima bakımı yapılırken ileriki süreçlerde klimalarda oluşabilecek arızaların da önüne geçilmektedir. Kombiler klimaların tam tersine kış aylarının baş tacı olarak yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Isıtma işlemi için kullanılmakta olan kombilerin aralıklı süreçlerde mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Tarafımızca yapılmakta olan kombi bakımlarında aynen klimalarda olduğu gibi, kombilerin de ileriki zamanlarda çıkartması muhtemel olan arızalarının önüne geçilmektedir. Kombi arızaları diğer beyaz eşyalara göre biraz daha tehlikeli olabilir. Kombi arızlarının tehlikeli olmasındaki neden bu cihazların sistemik olarak elektrik su ve gaz ile çalışmasından dolayıdır. Bu nedenden dolayı kombi arızası giderme hususunda ve kombi bakımı yapma hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişiler bu cihazlara dokunarak kombi tamiri yapmaması gerekir. Zira kombi tamiri ve bakımı yaparken can ve mal kaybı ile karşı karşıya kalınabilir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 9 kez ziyaret edildi.