Menemen Ferroli Servisi

ferMenemen Ferroli Servisi teknolojinin gelişim göstermesi ile birlikte beyaz eşya kullanımı da oldukça yüksek oranda artmıştır. (Menemen ferroli kombi servisi) Artık beyaz eşya bulunmayan bir ev kalmamış bulunmaktadır. Beyaz eşyalar beyaz eşya firmaları tarafından dayanıklı tüketim eşyaları olarak üretilmektedir. Fakat buna rağmen bazen kullanıcı hatasından, bazen uzun süre kullanmaktan bazen de üretici hatasından beyaz eşyaların arızalandığı görülmektedir. Beyaz eşyalarda arıza görüldüğünde mutlaka servis çağırmak gereklidir. Zira beyaz eşyaların tamiri hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişiler tarafından arıza göstermiş bir beyaz eşyanın arızası giderilmeye çalışıldığında beyaz eşyaların daha çok kullanılmaz hale gelmesi muhtemeldir. Beyaz eşya arızaları görüldüğünde 0850 305 74 84 numaralı telefondan ulaşım sağlanarak beyaz eşya tamir kaydı oluşturulabilir. Beyaz eşyaların tamir oluşturacak süreleri gelmeden aralıklı süreçlerde bakımlarının yapılması beyaz eşyalarda arıza görülmesini engellemektedir. Zira Menemen Ferroli Servisi tarafından yapılan tüm bakımlarda ileriki zamanlarda oluşması muhtemel olan arızaların da tamiri yapılmakta ve daha sonradan beyaz eşyaların arızalanması engellenmektedir.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombiler evlerimizde, işyerlerimizde, okullarımızda ve kısaca tüm yaşam alanlarımızda kullandığımız kış aylarının baş tacı olan beyaz eşyalarımızdır. Kombilerin düzenli olarak bakımları yapıldığında kombilerin arıza çıkartmasının engellendiği görülebilir. Fakat kombi bakımları yapılmazsa aralıklı süreçlerde kombilerin arızalandığı görülmektedir. Kombilerin arızalarının oluşmaması için kombilere yapılan bakım süreleri yılda bir olarak belirlenebilir. Kombi arızalarını saymak istediğimizde;

  • Kombinin altından su akıntısı olması
  • Kombinin çok aşırı derecede kalorifer peteklerine ısı vermesi
  • Kombinin yanmasına rağmen kalorifer peteklerine ısı vermemesi
  • Kombinin çalışmasına rağmen kalorifer peteklerinin üst kısmını ısıtarak alt kısmının ısınmaması
  • Kombinin pilot kısmının sürekli olarak sönmesi
  • Kombi pilotunun yanmaması
  • Kombinin hiçbir şekilde çalışmaması
  • Kombinin yanmasına rağmen sıcak su sağlamaması
  • Kombinin çok sesli ve patlamalı yanması

Olarak sayılabilir. Kombilerde görülen bu arızaların giderilmesi için mutlaka bir servis çağırmak gereklidir. Servis tarafından yapılan arıza gidermelerinin yanı sıra kalorifer peteklerinin temizliği de talep edilmelidir. Kalorifer peteklerinin temizliği sonrası yakıt faturalarında neredeyse yüzde yirmi oranında düşme olmaktadır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 1 kez ziyaret edildi.