Çiğli Termodinamik Servisi

terÇiğli Termodinamik Servisi Termodinamik markalı ısıtıcı ve soğutucular günümüzde kullanımı yapılan beyaz eşyalar arasındadır. Sağlam ve kalite içerikli olan termodinamik markalı kombilerin kullanım ömürleri de oldukça uzundur. Günümüzde kombiler doğalgaz kullanımı ile birlikte aktif bir şekilde kullanılmaya başlamış ve kullanımının kolaylığı çoğu kişi tarafından hem ekonomik hem de kolay bulunmuştur. Kombiler kalorifer peteklerine bağlı olarak çalışmaktadır. Kombinin çalışmaya başladığında tüm evin veya tüm işyerinin ısınması da kombilerin avantajlarından birisidir. Günümüzde aktif olarak kullanılan beyaz eşyalar çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak ve aspiratör olarak sayılabilir. Çiğli Termodinamik Servisi olarak siz değerli hemşerilerimize İzmir merkez ve çevre ilçelerde kombi tamir bakım başta olmak üzere tüm beyaz eşyaların tamir ve bakımı için hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalar ve kombiler hakkında bilgi almak, tamir ve bakım yaptırmak için bize 0850 305 74 84 numaralı telefondan ulaşarak destek alabilirsiniz.

Radyatörlerin Üstü Sıcak Alt Kısmı Soğuk Arızası

Aktif bir şekilde tüm evlerde ve işyerlerinde kullanılan kombiler kalorifer peteklerine yani radyatörlere bağlı olarak çalıştırılmaktadır. Kombilerin çalışması sayesinde ısı sağlayıcısı olan bu peteklerin bazı kombi arızalarından dolayı üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk arızası çıkardığı görülmektedir. Ve bu arızaya kombilerde ve peteklerde sıklıkla rastlanabilmektedir. Radyatörlerin üstü sıcak alt kısmı soğuk arızasının oluşmasına neden;

  • Kombiye yakın olan peteklerin çok açık ayarlanmış olması
  • Kalorifer tesisatının döşenme esnasında yapılan yanlışlıklardan dolayı Radyatörlerin üstü sıcak alt kısmı soğuk arızasının oluşması muhtemeldir
  • Kombinin sıcak su aksamı ve kalorifer ayrıştırıcı parçalarından birisinde problem oluşması nedeni ile Radyatörlerin üstü sıcak alt kısmı soğuk arızasının oluştuğu görülebilir.
  • Peteklerde bulunan kirli su nedeni ile suyun akışı ağırlaşır ve Radyatörlerin üstü sıcak alt kısmı soğuk arızası oluşabilir.

Yukarıda saymış olduğumuz nedenlerden dolayı görülen bu arıza Çiğli Termodinamik Servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. İzmir merkez ve çevre ilçelerden kombi bakım, kombi onarım ve petek tamirleri için bize ulaşabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 9 kez ziyaret edildi.