Çiğli Beko Servisi

bekoÇiğli Beko Servisi tüm beyaz eşyaların arızaları eskimeye bağlı, kullanma hatalarına bağlı ve üretici hatası olarak değerlendirilmektedir. Beyaz eşyalarda oluşan arızalar her zaman giderilmeye uygun olan arızalar olarak bilinmektedir. Beyaz eşyaların iç kısımlarında bulunan ve arızalanan parçalarının arızalanması bu parçaların tamamen değiştirilmesi ile ortadan kalkabilen arızalardır. Çoğu arızası tamir edilmiş olan beyaz eşyalar yeniden ilk günkü gibi çalışmaya başlar ve ev halkına hizmet edebilir. Çiğli Beko Servisi olarak İzmir Merkez ve çevresindeki ilçelerde beyaz eşya tamir ve bakımı yapıyoruz. 7/24 0850 305 74 84 numaralı hattan arıza kaydı oluşturabilir, arıza tespiti için gezici ekibimizden destek alabilirsiniz.

Arızalarını gidermede yükümlü olduğumuz beyaz eşyaları çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın ve aspiratör olarak sayabiliriz. Bunlara ek olarak küçük ev aletleri olarak sayılan rondo, mutfak blenderleri, elektrik süpürgeleri ve bir çok buna benzer küçük ev aletlerinin tamirini ve bakımını yapıyoruz.

Fırınlı Ocak Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Günümüzde tüm kadınlar genellikle kimyasal maddeler içeren temizlik maddelerini kullanmaktadırlar. Kimyasal madde içeren temizlik maddeleri her zaman aslında beyaz eşyalara zarar veren temizlik maddeleri kapsamındadır. Çünkü kimyasal içerikleri ile beyaz eşyaların dış boyalarını çizip zedeleyebilirken iç aksamlarına kaçan bu kimyasal temizlik maddeleri bu alanlara da zarar vererek beyaz eşyaların bozulmasına sebep olabilir. Fırınlı ocak temizliği bu beyaz eşyaların içinde en önemli olan temizliklerdendir. Fırınlı ocak temizliği nasıl yapılmalıdır?

  • Fırını temizlemeye başlamadan önce fırının fişinin mutlaka çekilmesi yani fırının elektrik ile bağlantısının kesilmesi gereklidir.
  • Fırının tüm düğmelerinin kapalı olması gereklidir. Ocak bölümünde de tüm ocakların temizliğe başlamadan önce düğmelerinin kapalı olup olmadığı gözden geçirilmelidir.
  • Fırını temizleme esnasında kesinlikle fırının yüzeyini çizebilecek bulaşık teli veya sert bulaşık süngeri gibi malzemeler kullanılmamalıdır.
  • Fırın bol suyun içerisine konulan bir miktar bulaşık sabunu, bir miktar sirke ve bir miktar karbonat ile temizlenmelidir.
  • Fırın tamamen temizlendikten sonra bir kabın içine konulan birkaç damla sirke ile durulanarak temizlenmeli en son da kuru bir bezle fırının her tarafını kurulamalıdır.
Bugün: 1 kez, Toplam: 21 kez ziyaret edildi.