Buca Termodinamik Servisi

terBuca Termodinamik Servisi Evlerimizde kullanmış olduğumuz ısıtıcılar ve soğutucular en gerekli beyaz eşyaların başında gelmektedir. Beyaz eşyalardan ısıtıcı ve soğutucu olan ısıtıcılar kış aylarında kullanılmakta olan kombilerdir. Kış aylarında çok sık kullanılan kombiler sağlam ve kalite içerikli üretilmektedir. Beyaz eşya firmaları tarafından üretilmekte olan bu cihazlar kış boyu evlerde, ofislerde, okullarda ve işyerlerinde ısıtıcı olarak kullanılır. Kombilerin kullanımlarını daha rahat yapabilmek için her yıl düzenli olarak kombi bakımlarını yaptırmak gerekir. Tüm beyaz eşyalarda bakımın önemi büyüktür. Her yıl düzenli olarak yaptırılan beyaz eşya bakımları ile birlikte beyaz eşyalardan daha rahat bir şekilde verim alınabilir. Yapılan beyaz eşya bakımları ile birlikte beyaz eşyalarda arıza görülme olasılığı da düşmektedir. Buca Termodinamik Servisi olarak tüm kombilerin bakım ve onarımı hususunda siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız. Beyaz eşya bakımı hususunda destek almak için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombi arızalarının gelişmemesi için her yıl düzenli olarak sonbahar aylarında veya kış aylarının başlarında kombi bakımlarının mutlaka yaptırılması gerekir. Kombi bakımları yapıldığında kombilerin arıza gösterme olasılığı da ortadan kalkmaktadır. Kombi bakımlarında arızaların görülme olasılığının ortadan kalkmasına neden kombi bakımı Buca Termodinamik Servisi olarak tarafımızca yapılırken, kombide daha sonradan oluşabilecek olan arızaların da önüne geçilmektedir. Kombi arızaları giderilirken eğer sorunlu parçalara rastlanırsa sorunlu parçalar tarafımızca değiştirilmektedir. Kombilerin sıklıkla çıkarttığı arızalar;

  • Kombinin hiç çalışmaması
  • Kombinin patlamalı yanması
  • Kombinin ısıtma sistemi çalıştığı halde ısı sağlamaması
  • Kombinin pilot kısmının yanmaması
  • Kombinin alt kısmından su damlaması
  • Kombinin aşırı derecede ısı sağlaması
  • Kombinin gürültülü yanması

Yukarıda saymış olduğumuz kombi arızaları kombilerde sıklıkla görülen arızalardır. Bu arızalar servis elemanlarımızca 7/24 tamir edilmektedir. Kombilerin tamir gerektirmeden bakımlarının yapılması yıl boyu kombilerde yukarıda saymış olduğumuz arızaların görülmesini engellemektedir. Kombi arızalarının kombilerde görünmesini engellemek için mutlaka her yıl düzenli bir şekilde tüm ev cihazlarının bakımını yaptırırken kombilerin de bakımlarını yaptırmak tüm yıl boyunca kombilerde görülen arızaların önüne geçecektir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 2 kez ziyaret edildi.