Karşıyaka Bosch Servisi

Karşıyaka Bosch Servisi olarak bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, mikrodalga fırın, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın ve kombi tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşyalar aslında dayanıklı tüketim eşyaları olarak üretilmekte fakat bazı süreçlerde beyaz eşyaların arızalandığı görülmektedir. Arızanın oluştuğunu gören beyaz eşya sahipleri öncelikli olarak arızanın neden kaynaklandığını ve nasıl bir arıza olduğunu tespit etmeleri gerekir. Her beyaz eşyanın kendisine göre farklı sistemde arıza göstermesi muhtemeldir. Çünkü bazı beyaz eşyalar sadece elektrik, bazıları su ve elektrik bazıları ise gaz, su ve elektrik ile çalışmaktadır. Tüm beyaz eşyalarınızda oluşan arızalar nedeniyle 0232 271 71 14 numaralı telefondan bize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir, arıza tespiti isteğinde bulunabilir veya beyaz eşya bakımı için randevu alabilir veya fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Bakımı Neden Önemlidir?

Beyaz eşyaların evlerimizde bize destek ve yardımcı olduklarını bilmekteyiz. Neredeyse bir bulaşık makinesi olmadan bulaşık yıkamak, bir çamaşır makinesi olmadan kirli çamaşırları yıkamak ve buzdolabı olmadan gıdalarımızı taze tutmamız mümkün değildir. Bir tek beyaz eşyanın bile bir evde arıza göstermesi o evin düzeninin alt üst olmasına neden olabilir. Mutfakta biriken bulaşıklar, banyoda biriken çamaşırlar ve pişirilemeyen yemekler hiç de bir ev halkı için hoş bir durum değildir.

Buzdolabı Arızaları Oluşma Sebepleri

Buzdolabının olması gerekenden fazla ses çıkartması: Buzdolabından yüksek bir ses geliyorsa buzdolabının gazı normal bir dolaşım yapmıyor demektir, fakat küçük küçük ama az ses çıkartıyorsa bunun için bir arıza oluşumu düşünmek gerekmemektedir.

Kompresör arızaları: Buzdolaplarında sıklıkla görülen arızalar arasında yer alan kompresör arızaları sürekli buzdolabının kapağı açılıp kapanıyor ise bu sebepten dolayı termostat ayarlarında bir sorun olduğunu gösterebilir.

Buzdolabının sarsıntılı çalışması: Buzdolaplarında sıklıkla görülen arızalardan birisi de buzdolaplarının sarsıntılı bir şekilde çalışmasıdır. Buzdolabının sarsıntılı çalışması öncelikli olarak akla buzdolabının ayaklarının iyi bir şekilde yere oturmamış olmasını getirmektedir. Genellikle buzdolabının ayakları iyi bir şekilde yere yerleştirilecek düzende oturtulduktan sonra buzdolaplarındaki sarsıntılı çalışma ortadan kalkacaktır.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!