Güzelbahçe Bosch Servisi

bosch logoTeknolojinin gelişmesi ile birlikte evlerimizde kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar oldukça fazla biçimde şekillenmiştir. Bir çok ev işimizi kolayca bu beyaz eşyalar ile yaparken hem su tasarrufu hem de zamandan tasarruf yapmamız mümkün oluyor. Bulaşık makinesinde yıkanan bulaşıklar elde yıkanan bulaşıklara göre daha tasarruflu yıkanırken büyük ölçüde güç sarf edilerek elde yıkanmakta olan çamaşırlar da çamaşır makinesinde hem daha temiz hem de daha az zaman harcayarak yıkanabiliyor. Çamaşır kurutma makineleri evlerimizde kullandığımız en çok yarar sağladığımız beyaz eşyalarımızdan birisi olarak çamaşır makinesinde yıkanmakta olan çamaşırların çok az zaman içerisinde kurutularak dolaplarımıza yerleştirmemizi sağlayan beyaz eşyalarımız. Dayanıklı tüketim ürünleri olarak üretilmekte olan beyaz eşyaların belirli süreçlerde arıza çıkartmaları ev halkını ve evde ev işlerinden sorumlu olan ev hanımlarını büyük ölçüde etkilemektedir. Bozulan bir çamaşır makinesi sebebiyle biriken çamaşırlar veya bozulan bir bulaşık makinesi sebebiyle yıkanamayan bulaşıklar ev halkının moralini bozmaktadır.

Güzelbahçe Bosch Servisi tarafından yapılan beyaz eşya tamir ve bakımında arızaları giderilmiş olan beyaz eşyalarınız yeni alınmış gibi çalışmaya devam ettiği gibi, bir yıl süreli geçerli olmak üzere yapılan tamir ve bakım için garanti belgesi uygulaması da yapmaktayız. 0232 271 71 14 numaralı telefondan bize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir, isterseniz beyaz eşyalarınızın tümünün bakımı için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Tamir ve bakım yapmış olduğumuz beyaz eşyalar çamaşır makinesi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve kombi olarak tüm beyaz eşyaları kapsamaktadır.

Kombi bakım ve onarımında göz önünde bulundurduğumuz bir başka onarım ve bakım da kalorifer petekleri üzerinde tarafımızca yapılmaktadır. Temizlenen kalorifer petekleri kombi bakımı da yapıldıktan sonra hem yakıt tasarrufu sağlamakta hem de daha iyi bir ev içi ısınma sağlamaktadır. Kombi bakımının ve onarımının önemli olması kombinin elektrik, su ve yanıcı maddeler ile çalışmasından dolayıdır. Bakımı sonbahar aylarında veya kış aylarının başında yapılmayan kombilerin kış ayları içinde arıza çıkartmaları muhtemeldir. Kombi bakım ve onarım için hemen arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir