Aliağa Beko Servisi

bekoAliağa Beko Servisi ülkemizin en büyük beyaz eşya formalarından biri olan Beko; Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, çamaşır kurutma makinesi, derin dondurucu, aspiratör, ankastre set, kombi gibi ürünleri son teknoloji ile üretmektedir. Evlerin vazgeçilmezi olan bu eşyalar, evin tüm yükünü üstlenir ve hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf sağlar. Herhangi bir arıza görülmesi durumunda ise günlük hayatta birçok aksaklık meydana gelebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için beyaz eşyaların rutin bakımları düzenli olarak yaptırılmalı, kullanım kılavuzuna uygun şekilde kullanılmalıdır.  Aliağa Beko Servisi, tüm beyaz eşyalarda görülen arızaları en iyi şekilde gidermekte, beyaz eşya bakımlarını yapmaktadır. İzmir Aliağa bölgesinde çalışmalarını sürdüren Aliağa Beko servisi, Beko firmasının güvencesi altında müşterilerine hizmet vermektedir.

Beko Klima Arızaları

Ülkemizde son zamanlarda yaygın olarak kullanılmaya başlanan klimalar çok fazla arıza gösteren cihazlar değildir. Özellikle de rutin bakımları düzenli olarak yapılırsa hiçbir çorun çıkarmadan uzun yıllar kullanılabilir. Klima kullanımında dikkat edilmesi gereken kurallara dikkat edilmezse zamanla arızalar meydana gelebilir. Beko klima kullanıcıları Beko klima arızaları nelerdir? Çözümü nasıldır? Gibi soruların cevaplarını merak etmektedir.

Çeşitli kontrolleri yaptıktan sonra klimanın arızalı olduğuna kanaat getiren kullanıcı servis çağırmadan önce gerekli kontroller yapmalıdır. Yapılması gerekenler aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır:

  • Klima hiçbir şekilde çalışmıyorsa öncelikle klimanın elektrikle bağlantısının olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  • Klimanın elektrikle bağlantısı varsa ancak yine de çalışmıyorsa kumandanın pili kontrol edilmelidir. Kumandanın pilinin bitmesi bile klimanın çalışmamasına neden olabilir.
  • Klima çalışıyor ama yeterince ısıtmıyor veya soğutmuyorsa klimanın kapağında bulunan filtreler kontrol edilmelidir. Filtre kirli ise temizlenmeli ya da değiştirilmelidir. Tozlu filtre takılı olan klimalar verimli çalışmayacaktır.
  • Klima normal bir şekilde çalışıyor fakat aralıklı olarak çalışmayı kesip dinlenmeye geçiyorsa üfleme ağzında sorun olabilir. Üfleme ağzı kontrol edilip klima tekrar çalıştırılmalıdır.

Tüm bu aşamalardan sonra klimanın mevcut arızası devam ediyorsa vakit kaybetmeden Aliağa Beko Servisi ile iletişime geçilmelidir.

Aliağa Beko Servisi Telefonu

Aliağa Beko servisi, tamir kapsamında olan, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, küçük ev aletleri, derin dondurucu, kombi ve diğer tüm beyaz eşyaların tamir ve bakım işlemlerini üstlenmekte ve sıfır ayarında müşterilerine teslim etmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle de eğer kaliteli hizmet almak istiyorsanız beyaz eşyalarınızda görülen herhangi bir arıza durumunda Aliağa Beko servisi telefonu ile Aliağa beko servisine ulaşmalı, arıza kaydınızı yaptırmalısınız. Sonrasında en kısa sürede size dönüş yapılacak ve usta ellerde kısa sürede sorununuza çözüm bulunacaktır. Aynı zamanda deneyimli teknik personelin yapmış olduğu işlemler garanti kapsamındadır ve sonrasında herhangi bir sorun yaşanmaz. Aliağa Beko servisi, beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatmak için doğru adrestir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 11 kez ziyaret edildi.