Urla Lg Servisi

lgBeyaz eşyalar evlerimizde, işyerlerimizde kısaca tüm yaşam alanlarımızda bizleri insan gücüne ihtiyaç duymadan işlerimizi yapmayı sağlayan cihazlarımızdır. Tüm dünyada eşya kullanımında birinci sıralarda gelen beyaz eşya kullanımı ülkemizde de neredeyse tüm evlerde tümü olmak üzere kullanılmaktadır. Mutlaka her evde bulunması gereken beyaz eşyalar çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak ve aspiratör olarak sayılabilir. Bu beyaz eşyalardan birisinin bile evlerde olmaması evin eşyalarının eksik olduğunu göstermektedir. İnsan gücüne ihtiyaç duymadan ev işlerini görmeyi sağlayan bu cihazların uzun ömürlü olarak beyaz eşya firmaları tarafından üretildiği bilinmektedir.

Beyaz eşyalar ne kadar da arıza göstermemeye yönelik sağlam olarak üretilseler de aralıklı süreçlerde beyaz eşyaların da arıza gösterdiği görülebilmektedir. Urla Lg Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın arızalarında ve bakımlarında siz İzmirli hemşerilerimize destek olmaktan gurur duyuyoruz.  0232 271 71 15 numaralı telefondan bize ulaşarak arızalanmış bir beyaz eşyanız için arıza kaydı oluşturabilir. İsterseniz beyaz eşyalarınızın hiçbir zaman arızalanmaması için bakım randevusu alabilirsiniz.

Klima Bakımının Önemi

Yaz boyunca evimizi soğutmaya kış boyunca ise evimizi ısıtmaya yarayan klimalar en fazla kullanılan beyaz eşyalar arasındadır. İşyerleri, okullar, evler ve bir çok yaşam alanı çeşidinde kullanılmakta olan klimaların bakımlarının önemi de büyüktür. Klimalarda aralıklı süreçlerde filtrelerin değiştirilmesi klimanın kullanım ömrünü uzatmaktadır. Klimalarda bakım yapılmadığında klimanın performansının düşmesi, etkisinin azalması kaçınılmaz hale gelir. Klimanın bakımı düzenli olarak yapılmadığında enerji harcamasını daha fazla yapmaya başlamaktadır. Klimanın bakımı yapılmadığında cihazın iç kısmından buna bağlı olarak kötü kokuların gelmesi muhtemeldir. Tarafımızca yapılan tüm klima bakımlarında klimaların kullanım ömürlerinde uzama olmaktadır. Zira bakım esnasında ileriki zamanlarda oluşabilecek arızaların da önüne geçilmekte ve bu şekilde hem bakım hem de arıza giderme işlemi yapılmaktadır. Bakımı yapılmayan klimalar ortama sağlıksız hava vermeye başlar bu da başta çocuklar olmak üzere sağlıklarının iyi olmamasına neden olur. Solunum yolu hastalıklarının başlıca nedenlerinden olarak sayılan klima temizliği de tarafımızca yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir