Konak Lg Servisi

lgGün içinde tüm beyaz eşyalar evlerde mutlaka kullanılmaktadır. Neredeyse günümüzde teknolojinin de çok gelişmiş olması ile birlikte beyaz eşya kullanılmayan ev kalmamış durumdadır. Çamaşır makinesi olmadan bulaşık makinesi olmadan bir evin düşünülebilmesi bile artık mümkün değildir. Bir çok beyaz eşya firması beyaz eşya üretimi yapmaktadır. Bu beyaz eşya firmalarından birisi de son zamanlarda kendisini sağlamlığı ve kalitesi yönünden üretmiş olduğu beyaz eşyalar ile kanıtlayan lg firmasıdır. Lg beyaz eşya firması mikrodalga fırın, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın, elektrikli süpürge ve küçük ev aletleri gibi cihazların üretiminde oldukça başarılıdır.

Beyaz eşyaların üretiminde sağlam ve kaliteli olan lg markası uzun ömürlü beyaz eşyalar üretse de bazı nedenlerden dolayı lg markalı beyaz eşyalarda da arıza görülmektedir. bu nedenler uzun süre bir beyaz eşyanın kullanılması, kullanıcı hataları ve üretici hataları olarak sayılabilir. Beyaz eşya arızalarında Konak Lg Servisi olarak tüm beyaz eşya çeşitlerinde İzmir merkez başta olmak üzere İzmir çevresi tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Arızalı olan bir beyaz eşyanız için 0232 271 71 15 numaralı telefondan arayarak arıza kaydı oluşturabilir ve beyaz eşyanızın arızasının hızlı bir şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Beyaz Eşyaların Temizliğinin Önemi

Beyaz eşyalar evlerimizde kullanmış olduğumuz cihazlarımızdır. Beyaz eşyaların bir tanesinin bile arızalanması tüm ev işlerinin alt üst olmasına neden olabilir. Beyaz eşyaların düzenli olarak temizlenmesi beyaz eşyaların kullanım ömürlerinin artmasına neden olabilir. Peki beyaz eşya temizliği nasıl yapılmalıdır?

  • Temizlik işleminden önce hangi cihazın temizliği yapılıyorsa mutlaka fişinin çekilmesi yani elektrik ile irtibatının kesilmesi gereklidir.
  • Temizlenen cihaz buzdolabı ise öncelikli olarak buzdolabın içinden gıdaları çıkarmak gereklidir. Gıdalar çıkarıldıktan sonra ılık nemli bezle tüm buzdolabı silinir.
  • Beyaz eşyalar çok keskin kimyasallar içeren deterjanlarla temizlenmemelidir. Beyaz eşyaların temizliğinde sirke, karbonat ve sıvı bulaşık deterjanı kullanılabilir.
  • Beyaz eşya temizliğinde cihazın düğmeleri üzerine direkt olarak deterjan ve su sürülmemelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir