Seferihisar Arçelik Servisi

Beyaz eşya markalarının ülkemizde en fazla kullanılan markası olan Arçelik sağlam beyaz eşya üretiminde sayılı markalardan birisidir. Fakat bazı zamanlarda kullanım hataları veya uzun süre kullanımlardan dolayı Arçelik beyaz eşyalarda arıza görülebilir. Arızalı olan bir beyaz eşyanız için Seferihisar Arçelik Servisi olarak servis hizmeti vermekteyiz. Her çeşit beyaz eşya için hizmet verdiğimiz gibi, küçük ev aletleri için de servis hizmeti vermekteyiz.

Arçelik çamaşır makinesi, Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik mikrodalga fırın, Arçelik kombi, Arçelik derin dondurucu, Arçelik buzdolabı, Arçelik fırınlı ocak, Arçelik aspiratör, Arçelik çamaşır kurutma makinesi, Arçelik klima ve Arçelik fırın arızaları için 0232 271 71 14 numaralı telefondan bizi arayabilir. Arçelik markalı tüm beyaz eşyalarınızın bakımı ve onarımı için gezici ekibimizden destek alabilirsiniz.

Arçelik Markalı Buzdolabı Bakımı

Buzdolapları için en büyük bakım temizliğinin iyi yapılmasıdır. Buzdolabı temizliği yaparken kimyasal niteliği olan deterjanlar kullanılmamalı doğal temizlik yapılması önemlidir. Doğal temizlik karbonat ve sirke gibi temizleyici niteliği olan gıdalar ile yapılabilir. Sıklıkla karbonat ve sirke ile yapılan temizlik sonrasında buzdolapları büyük bir temizliğe gerek duymaz.

Arçelik servis tarafından verilmekte olan bakım hizmetlerinde, buzdolabının buzluk bölümü, gaz seviyesi, elektriğin dengesi, buzdolabının contalarının durumu, buzdolabının karlanma yapıp yapmadığı gözden geçirilerek buzdolabına bakım yapılmaktadır.

Arçelik Markalı Çamaşır Makinesi Bakımı

Çamaşır makinelerinin aralıklı vakitlerde temizliğinin yapılması çamaşır makinelerinde görülen arızaların daha az olmasını veya oluşmamasını sağlamaktadır. Çamaşır makinelerinde temizliği deterjan bölümünün temizlenmesi, çamaşır makinesinin düğmelerinin üstünün temizlenmesi ve körük lastiğinin temizlenmesi yeterlidir. Çamaşır makineleri nasıl temizlenmelidir?

Bir kaba ılık bir su koyun ve içine bir miktar bulaşık deterjanı ekleyin. Bulaşık deterjanının çok fazla arındırılamayacak kadar olmamasına dikkat edin. Daha sonra çamaşır makinenizin tüm etrafını makinenizi çizmeyecek ve aşındırmayacak bir bez yardımı ile silin. Daha sonra duru bir su ile tekrardan silerek tamamen temizlenmesini sağlayın. Tüm temizlik işi bittikten sonra kuru bir bez yardımı ile tüm makinenin silmiş olduğunuz gövdesini kurulayınız. Çamaşır makinesinin düğme yerlerine su kaçırmamaya dikkat ediniz.