Menemen Arçelik Servisi

arcelik servis

İzmir Menemen Arçelik Servis

Menemen Arçelik Servisi olarak uzun süreden beri İzmir ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. gezici ekibimiz ile hemen arıza tespiti yaparak arızalanan Arçelik marka tüm beyaz eşyalarınızın bakımını ve onarımını üstlenmekteyiz. 0850 305 74 84 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilir, arıza tespitiniz için talepte bulunabilirsiniz. Menemen Arçelik Servisi olarak tüm yapmış olduğumuz tamir hizmetlerinde bir yıl garanti hizmeti uygulaması yapmaktayız. Parça değişim uygulamasında orijinal parçalar ile beyaz eşyanızın arızalanan parçasını değiştirerek Arçelik beyaz eşya parçalarında da garanti kapsamı uygulaması yapıyoruz.

Menemen Arçelik Servisi

Yaz aylarında kullanımı artan klimaların aslında çok fazla arıza yapmaya eğilimi yoktur. Fakat kullanım hataları ve bazı süreçlerde klimaların filtrelerinin değişimine bulunamayan zaman klimaların arızalanmasına sebep olabilir. Klima arızalarını gidermek oldukça kolaydır. Kısa süre içerisinde Arçelik servis tarafından klima arızaları giderilir. Otellerde, hastanelerde, restoranlarda, ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanmış olduğumuz klimaların arıza çeşitleri nasıl oluşur?

 • Klima hiçbir şekilde çalışmıyor
 • Klimanın zaman ayarında arıza oluştu zamanlama yapılmasına rağmen çalışmıyor
 • Klimanın uzaktan kumandası çalışmıyor (klima ile kumanda arasında irtibat kesilmesi var)
 • Klima çalışma esnasında olması gerekenden çok daha fazla ses çıkartıyor
 • Klima yeterince soğutmuyor

Menemen Arçelik Teknik Servisi

Klimaların hava filtreleri 20 günde bir temizlenmesi gerekmektedir. Hava filtresi sıklıkla değiştirilen ve temizlenen klima hala yukarıda saymış olduğumuz arızaları gösteriyorsa mutlaka servis çağırmak gereklidir. Klimalardaki hava filtrelerinin değiştirilmemesi klimanın hem etrafa toz saçmasına hem de olması gerekenden daha fazla ses çıkarmasına sebep olur. Temizlenen klima filtrelerinden sonra genellikle fazla olan klima sesleri normal seviyelere düşer.

Arçelik Servisi Menemen

Temizlenmeyen klima filtreleri klimaların bozulmasına sebep olduğu kadar kullanıcılarını sağlık sorunları ile karşı karşıya da bırakmaktadır. Klima hastalığı da denen bir tür akciğer hastalığı yapan temizlenmeyen filtreli klimaların belirli süreçlerde bakıma alınması gereklidir. Servisimiz tarafından bakıma alınan klimaların tüm iç alanları temizlenir, filtreleri değiştirilir, tam teçhizatlı bakımı yapılarak müşterilerimize teslim edilir. Bu klimaların uzun süre normal seviyelerde çalıştığı görülür.

Beyaz eşyalar Dünya’da en çok kullanılan eşyalar arasındadır. Evin neredeyse bütün işlerini beyaz eşyalar üstlenmektedir. Bu nedenle de beyaz eşyaların arızalanması durumunda vakit kaybetmeden tamire ihtiyaç duyulur. Çünkü herhangi bir arıza durumunda evin çoğu işleri aksar.

Menemen Arçelik Servisi İletişim

Şöyle ki; bulaşık makineleri bulaşıkları yıkama, buzdolabı gıdaları bozulmadan koruma, çamaşır makineleri kirli çamaşırları yıkama, kurutma makineleri vakit kaybetmeden yıkanmış çamaşırları kurutma, kombiler evleri ve iş yerlerini ısıtma, aspiratörler mutfaktaki yemek kokularını giderme, fırınlı ocaklar yemekleri pişirme… Ve bunun gibi daha birçok alet ev işlerinde ev hanımlarının işlerini kolaylaştırır.

Fakat bazı durumlarda beyaz eşyalar bazen kullanıcı hatasından dolayı bazende teknik sebeplerden dolayı arıza gösterebilir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken ilk şey işinde uzman olan ustalardan yardım almaktır. Menemen Arçelik Servisi deneyimli personeliyle beyaz eşya arızalarına kısa sürede bakımını yapar ve tamirini üstlenir.

Menemen Arçelik Servis Telefonu

Kombiler, kış aylarında peteklere sıcak su yollayarak evlerin ve bazı işyerlerinin ısınmasını sağlayan, ayrıca banyolarda ve mutfakta kullanılan suyun ısınmasını sağlayan beyaz eşyalardandır. Kombilerin arızalanması durumunda özellikle kış aylarında insanlar zor durumda kalabilir. Peki Arçelik kombi arızaları neden oluşur?

 • Kombi ısıtma işlemini tamamen durdurabilir.
 • Kombi patlamalı bir şekilde yanabilir.
 • Termostat arızası olabilir. Yani; ısı ayarlama sistemi tam olarak yapılamadığından peteklere sıcak su verilemez ve ev ısınmaz.
 • Kombiden koku gelebilir.
 • Gaz kaçağı olabilir.
 • Peteklerin üst kısmı soğuk, alt kısmı sıcak olabilir.
 • Peteklerden ısıtma esnasında ses gelebilir.
 • Çakışma sırasında kombi çok fazla ses yapabilir.

Kombinin çok sesli çalışması da çeşitli arızalardan kaynaklanıyor olabilir. Bu en çok korkulan kombi arızalarındandır. Aşağıdaki durumlarda kombi sesli çalışır;

 • Kombi haznesinin hava ile dolmuş olması,
 • Kombinin devir motorunda problem olması,
 • Kombinin can motorunda sorun çıkması.

Menemen Arçelik Nöbetçi Servis

Arçelik bünyesinde hizmet veren Menemen Arçelik servisi İzmir-Menemen bölgesinde en çok tanınan ve tercih edilen servislerden biridir. Beyaz eşya arızalarına çok kısa sürede çözümler üreterek ve hızlı teslimat yaparak müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Alanında uzman olan personeliyle, her türlü beyaz eşya arızaları konusunda profesyonel çözümler üreterek bakım ve onarım işlerini en iyi şekilde gerçekleştirerek müşterilerine sunar.

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızda sizde arızalı olan ürününüzün onarımını veya bakımını yaptırabilirsiniz. Her geçen gün gelişen teknolojiyi takip eden alanında uzman teknik kadrosu ile yaptığı işlerle müşterilerin memnuniyetini kazanmış olan firmamızda her türlü servis desteğinden yararlanarak ürünlerinize eski verimini kazandırabilirsiniz.

Menemen Arçelik Servisleri

Arçelik, özellikle hem kaliteli olması hem de yerli bir firma olması nedeniyle evlerde en çok tercih edilen beyaz eşya markası olma özelliğini taşır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmasına rağmen bazen çeşitli nedenlerden dolayı arızalar meydana gelebilir. Bunun önüne geçebilmek için beyaz eşyaların bakımlarının her yıl bir kez olmak üzere yaptırılması hem oluşacak arızaların önüne geçilmesi hem de tamir masraflarından kurtulmak açısından önemlidir. Bu sayede beyaz eşyalarınız daha uzun ömürlü olabilir.

Arçelik marka ürünlerinizin arızalanması durumunda daha kötü sonuçlarla karşılaşmamak için dışarıdan usta çağırmak yerine arçelik ürünlerinde uzmanlaşmış teknik servislerden yardım almak gerekir. Aksi takdirde hasar daha büyük boyutla gelebilir ve ürün kullanılamaz hale gelir. Bu bağlamda İzmir Menemen bölgesinde ikamet edenler Menemen Arçelik teknik servisi ile iletişime geçmelidirler.

Menemen Arçelik servisi beyaz eşya noktasında ayrım gözetmeksizin tüm arızalara karşı profesyonel çözümler üreterek hızlı teslimat sağlar ve yapmış oldukları müdahalelerle beyaz eşyaların daha verimli çalışmasında önemli rol oynar. Bu anlatılanlardan yola çıkarak Menemen bölgesinde ikamet edenler menemen Arçelik teknik servis personelinden yardım alabilirler.

Menemen Arçelik Klima Servisi 

Günümüzde beyaz eşya ve küçük ev aletleri modelleri gelişen ve yenilenen teknoloji ile sürekli değişmektedir. Arçelik markası da bu gelişmelere ayak uydurarak mağazalarında buluna ürünleri teknolojik gelişmelere göre güncellemektedir. Menemen Arçelik mağazası sürekli yenilenen ürünleri ve her bütçeye hitap eden satış politikası ile müşterilerinin çıkarları doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Mağazamız, içerisinde çalışan satış personeli ile kurumsal değerlere bağlı kalarak verdiği profesyonel hizmet ile müşterilerini mağdur etmemek adına çalışmaktadır.

Menemen Arçelik mağazası ürün ve montaj güvenliği konusunda garanti vermekte ve müşterilerinin mağdur olmaması için yoğun çaba göstermektedir. Almış olduğunuz ürünlerde karşılaşabileceğiniz her türlü problem ile ilgili mesai saatleri içinde mağazamızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Menemen Arçelik Kombi Servisi

Yaşam alanının her noktasında ihtiyaç duyduğumuz teknolojik aletlerde zaman zaman yanlış kullanıma bağlı olarak veya teknik nedenlerden dolayı bazı arızalar görülebilir. Bu gibi arızalarla karşılaşılması durumunda eşyanın kullanılmaya devam edilmesi arızanın artmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle de öncelikle arızalı olduğu düşünülen aletin çalışması durdurulmalıdır. Daha sonra da herhangi bir usta çağırmak yerine kullandığınız markanın teknik servisinden yardım alınmalıdır.

Arçelik marka beyaz eşyalarda görülen arızaların çözümü için İzmir- Menemen bölgesinde hizmet veren menemen Arçelik servisinden yardım almak gerekir. Menemen Arçelik servisi telefonu aracılığıyla bu bölgede yaşayıp Arçelik marka beyaz eşyalarla ilgili yaşadığınız tüm problemlerle ilgili sorunlarınızı dile getirebilir ve uzman personelden yardım alabilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz beyaz eşya arızaları ile ilgili her üründe ve arızada farklı fiyat belirlenmektedir. Bu anlamda bu gibi arızalarla karşılaşanların en çok merak ettiği konulardan biri de servis fiyatlarıdır. Beyaz eşyalarda görülen arızaların tamir fiyatları cihazın özelliklerine ve yapılan işleme göre değişiklik göstermektedir.

Menemen Arçelik servis fiyatları her zaman müşterilerini mağdur etmeyecek şekilde düzenlenmiştir. Her zaman beyaz eşyalarda meydana gelen problemleri en profesyonel şekilde çözmeyi ilke edinmiş olan Arçelik firması, aynı zamanda her bütçeye uygun beyaz eşya satmayı da ilke edinmiştir. Garanti kapsamına giren ürünlerin onarımından herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Ayrıca teknik servis hizmetlerinde de garanti kapsamına girmeyen arızalarda ücreti minimum düzeyde tutmuştur ve fiyat konusunda her zaman esnek davranmıştır. Garantisi dolan ürünlerde bile müşterilere en uygun fiyata hizmet garantisi vermiş olup daima müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Menemen Arçelik servisi fiyatları piyasaya göre oldukça uygundur. Fiyatlardaki uygunluk verilen profesyonel hizmetle birleştiğinde ortaya tamamen müşterileri memnun etmeye odaklı bir durum çıkmaktadır. Her zaman teknolojiye ayak uydurarak kendini geliştirmeyi ilke edinmiş olan Menemen Arçelik servisi sizlere hizmetlerini en kapsamlı şekilde sunmaktadır.

Uygun fiyat politikası sadece belirli ürünlerde değil çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi, derin dondurucu, fırın, televizyon ve küçük ev aletleri gibi tüm ürünlerde geçerlidir. Bu gibi ürünlerde meydana gelen tüm sorunlara uygun çözümler üreterek en uygun fiyata müşterilerine sunan Arçelik firması ile iletişime geçerek sizler de her türlü sorununuz için talep oluşturabilirsiniz. Yılların tecrübesiyle en kapsamlı şekilde hizmetlerini sürdüren teknik servisimiz sizlere en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktadır.

Menemen Arçelik Yetkili Servis Değildir

Bugün: 1 kez, Toplam: 12 kez ziyaret edildi.