Menemen Arçelik Servisi

Arçelik beyaz eşya servisi olarak uzun süreden beri İzmir ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. gezici ekibimiz ile hemen arıza tespiti yaparak arızalanan Arçelik marka tüm beyaz eşyalarınızın bakımını ve onarımını üstlenmekteyiz. 0232 271 71 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilir, arıza tespitiniz için talepte bulunabilirsiniz. Menemen Arçelik Servisi olarak tüm yapmış olduğumuz tamir hizmetlerinde bir yıl garanti hizmeti uygulaması yapmaktayız. Parça değişim uygulamasında orijinal parçalar ile beyaz eşyanızın arızalanan parçasını değiştirerek Arçelik beyaz eşya parçalarında da garanti kapsamı uygulaması yapıyoruz.

Klima Arızaları Nasıl Olur?

Yaz aylarında kullanımı artan klimaların aslında çok fazla arıza yapmaya eğilimi yoktur. Fakat kullanım hataları ve bazı süreçlerde klimaların filtrelerinin değişimine bulunamayan zaman klimaların arızalanmasına sebep olabilir. Klima arızalarını gidermek oldukça kolaydır. Kısa süre içerisinde Arçelik servis tarafından klima arızaları giderilir. Otellerde, hastanelerde, restoranlarda, ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanmış olduğumuz klimaların arıza çeşitleri nasıl oluşur?

  • Klima hiçbir şekilde çalışmıyor
  • Klimanın zaman ayarında arıza oluştu zamanlama yapılmasına rağmen çalışmıyor
  • Klimanın uzaktan kumandası çalışmıyor (klima ile kumanda arasında irtibat kesilmesi var)
  • Klima çalışma esnasında olması gerekenden çok daha fazla ses çıkartıyor
  • Klima yeterince soğutmuyor

Klimaların hava filtreleri 20 günde bir temizlenmesi gerekmektedir. Hava filtresi sıklıkla değiştirilen ve temizlenen klima hala yukarıda saymış olduğumuz arızaları gösteriyorsa mutlaka servis çağırmak gereklidir. Klimalardaki hava filtrelerinin değiştirilmemesi klimanın hem etrafa toz saçmasına hem de olması gerekenden daha fazla ses çıkarmasına sebep olur. Temizlenen klima filtrelerinden sonra genellikle fazla olan klima sesleri normal seviyelere düşer.

Temizlenmeyen klima filtreleri klimaların bozulmasına sebep olduğu kadar kullanıcılarını sağlık sorunları ile karşı karşıya da bırakmaktadır. Klima hastalığı da denen bir tür akciğer hastalığı yapan temizlenmeyen filtreli klimaların belirli süreçlerde bakıma alınması gereklidir. Servisimiz tarafından bakıma alınan klimaların tüm iç alanları temizlenir, filtreleri değiştirilir, tam teçhizatlı bakımı yapılarak müşterilerimize teslim edilir. Bu klimaların uzun süre normal seviyelerde çalıştığı görülür.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!