Balçova Arçelik Servisi

Balçova Arçelik Servisi tüm gün beyaz eşyalarınızı tamir ve bakım için hizmet vermektedir. 0232 271 71 14 numaralı telefonlardan iletişime geçtikten sonra gezici ekibimiz tarafından hemen arıza kaydınız oluşturularak arıza tespitiniz yapılır. Arıza giderilme aşamasında yerinde arızası giderilebilen tüm beyaz eşyalar evinizde beyaz eşyanızın bulunmuş olduğu alanda tamir edilerek siz müşterilerimize bir yıl garanti kapsamına dahil edilerek teslim edilmektedir. Bazı beyaz eşyalarda bozulma yedek parçalarında oluşabilir. Yedek parça değişimlerinde değiştirilmiş olan yedek parçalar için de garanti kapsamı uygulamamız bulunmaktadır.

Beyaz eşyalar evimizin baş köşesinde hiçbir şekilde vazgeçemeyeceğimiz eşyalarımız arasındadır. Bir tanesinin bozulması demek neredeyse tüm ev düzenimizin bozulması demektir. Çünkü çamaşırlarımız çamaşır makinesi ile bulaşıklarımız bulaşık makinesi ile yemeklerimiz fırınlı ocaklar ile pişirilmektedir. Tek birisinin bozulması demek ev işlerimizin aksaması demektir. Çamaşır makinesi, fırınlı ocak, aspiratör, bulaşık makinesi, kombi, mikrodalga fırın, derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın gibi beyaz eşyaların marka seçimi de önemlidir. Çok uzun süreden beri ülkemizde kullanılmakta olan Arçelik markası bu beyaz eşyaların üretiminde oldukça başarılıdır.

Klima Arızaları Nelerdir?

En fazla yaz aylarında yaşam alanlarımızı soğutmak için kullanmış olduğumuz klimalar oldukça insanlığa faydası bulunan beyaz eşyalar arasındadır. Çok fazla arıza gösterme olasılığı olmayan klimaların arızaları genellikle bakımının düzenli olarak yapılmamasından dolayı ortaya çıkmaktadır. Bakımı yapılma esnasında bir klimanın mutlaka filtrelerinin değişiminin yapılması gerekmektedir. Filtrelerin belirli vakitlerde değişmemesinden dolayı hem ortamda bulunanların bir takım solumun rahatsızlığına kapılmaları hem de klimanın kısa sürede bozulması muhtemeldir. Klima arızaları nelerdir? Klimalarda hangi arızalar görülebilir?

Klimanın zaman ayarı çalışmıyor: Klimaların zaman ayarlamasının genellikle elektrik kesintilerinden dolayı, fişin takılı olmamasından dolayı, kumandanın pilinin bitmiş olması ve saat ayarlamasının doğru yapılmamasından dolayı arıza yaptığı bilinmektedir. Bunların kontrolleri tam olarak yapıldı ve hala zaman ayarı çalışmıyorsa servis numarasından arayarak eleman talebinde bulunabilirsiniz.

Klima çalışmıyor veya yeterince soğutmuyor: Bu sorun ile karşılaşıldığında mutlaka hava filtresi kontrol edilmeli, uzaktan kumandanın çalışıp çalışmadığı kontrol edilmeli ve çözüm bulunamıyorsa servis aranmalıdır.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!