Balçova Arçelik Servisi

arcelik servisBalçova Arçelik Servisi tüm gün beyaz eşyalarınızı tamir ve bakım için hizmet vermektedir. 0850 305 74 84 numaralı telefonlardan iletişime geçtikten sonra gezici ekibimiz tarafından hemen arıza kaydınız oluşturularak arıza tespitiniz yapılır. Arıza giderilme aşamasında yerinde arızası giderilebilen tüm beyaz eşyalar evinizde beyaz eşyanızın bulunmuş olduğu alanda tamir edilerek siz müşterilerimize bir yıl garanti kapsamına dahil edilerek teslim edilmektedir. Bazı beyaz eşyalarda bozulma yedek parçalarında oluşabilir. Yedek parça değişimlerinde değiştirilmiş olan yedek parçalar için de garanti kapsamı uygulamamız bulunmaktadır.

İzmir Balçova Arçelik Servisi

Beyaz eşyalar evimizin baş köşesinde hiçbir şekilde vazgeçemeyeceğimiz eşyalarımız arasındadır. Bir tanesinin bozulması demek neredeyse tüm ev düzenimizin bozulması demektir. Çünkü çamaşırlarımız çamaşır makinesi ile bulaşıklarımız bulaşık makinesi ile yemeklerimiz fırınlı ocaklar ile pişirilmektedir. Tek birisinin bozulması demek ev işlerimizin aksaması demektir. Çamaşır makinesi, fırınlı ocak, aspiratör, bulaşık makinesi, kombi, mikrodalga fırın, derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın gibi beyaz eşyaların marka seçimi de önemlidir. Çok uzun süreden beri ülkemizde kullanılmakta olan Arçelik markası bu beyaz eşyaların üretiminde oldukça başarılıdır.

Balçova Arçelik Servisi

En fazla yaz aylarında yaşam alanlarımızı soğutmak için kullanmış olduğumuz klimalar oldukça insanlığa faydası bulunan beyaz eşyalar arasındadır. Çok fazla arıza gösterme olasılığı olmayan klimaların arızaları genellikle bakımının düzenli olarak yapılmamasından dolayı ortaya çıkmaktadır. Bakımı yapılma esnasında bir klimanın mutlaka filtrelerinin değişiminin yapılması gerekmektedir. Filtrelerin belirli vakitlerde değişmemesinden dolayı hem ortamda bulunanların bir takım solumun rahatsızlığına kapılmaları hem de klimanın kısa sürede bozulması muhtemeldir. Klima arızaları nelerdir? Klimalarda hangi arızalar görülebilir?

Balçova Arçelik Teknik Servis

Klimanın zaman ayarı çalışmıyor: Klimaların zaman ayarlamasının genellikle elektrik kesintilerinden dolayı, fişin takılı olmamasından dolayı, kumandanın pilinin bitmiş olması ve saat ayarlamasının doğru yapılmamasından dolayı arıza yaptığı bilinmektedir. Bunların kontrolleri tam olarak yapıldı ve hala zaman ayarı çalışmıyorsa servis numarasından arayarak eleman talebinde bulunabilirsiniz.

Klima çalışmıyor veya yeterince soğutmuyor: Bu sorun ile karşılaşıldığında mutlaka hava filtresi kontrol edilmeli, uzaktan kumandanın çalışıp çalışmadığı kontrol edilmeli ve çözüm bulunamıyorsa servis aranmalıdır.

Arçelik Servisi Balçova

Beyaz eşyalar tüm Dünya’da evlerde en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan eşyalar arasındadır. Özellikle ev hanımlarının hayatını kolaylaştıran bu eşyalar birinin eksik olması ev işlerinin birçoğunun aksamasına neden olur.

Örneğin: çamaşır ve bulaşık makinesinin arızalanırsa çamaşırlar ve bulaşıkların elde yıkanması zor olacaktır, buzdolabı arızalanırsa içerisindeki gıdalar bozulabilir, kombi arızalanırsa evlerin ısınması ve sıcak su ihtiyacını karşılamak imkansız hale gelir…

Bu gibi arızalarla karşılaşılması halinde yapılması gereken en doğru şey servislerden yardım almaktır. Balçova Arçelik servisi deneyimli personeli ile çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, buzdolabı, kombi, klima, ankastre set, aspiratör gibi tüm beyaz eşyalarınızda görülebilecek her türlü arıza ile titizlikle ilgilenerek size en iyi şekilde hizmet verir.

Balçova Arçelik Servis İletişim

Beyaz eşyalar uzun süre kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak zamanla gerek kullanıcı hatası gerek teknik nedenlerden dolayı bazı arızalar meydana gelebilir. Bunun önüne geçebilmek için bazı beyaz eşyaların bakımlarını düzenli yaptırmak önemlidir. Balçova Arçelik servisi her türlü arıza ve bakım hizmetlerini en iyi şekilde yaparak eşyalarınızın ömrünün uzatılmasına da yardımcı olur. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma müşterilerden gelen geri dönüşleri değerlendirerek sürekli kendini yenilemektedir.

Balçova Arçelik Servis Telefonu

İzmir Balçova bölgesinde hizmet veren Balçova Arçelik mağazası sürekli yenilenen ve her bütçeye hitap eden ürünleriyle müşterilerinin çıkarları doğrultusunda hizmet vermektedir. Beyaz eşya sektöründe yeniliğe ayak uydurmak çok önemlidir. Her kesimden müşteriye hitap edebilmek için bu yenilikleri yakından takip etmek ve ürünleri o doğrultuda güncellemek gerekir. Mağazamız bünyesinde çalışan satış personeli, tüm müşterilere güler yüzlü hizmet vermekte bu yönde çok fazla olumlu geri dönüş almaktadır.

Tüm personel kurumsal bir firma olan Arçelik firmasının değerlerine bağlı kalarak müşterileri hiçbir yönden mağdur etmemek için çalışmaktadır. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler firmamızın güvencesi altındadır. Almış olduğunuz ürünlerde karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar için mesai saatleri içerisinde mağazamıza ulaşabilirsiniz.

Balçova Arçelik Nöbetçi Servis

Derin dondurucular her evin olmazsa olmazı durumundadır. Yaz veya kış tüm sebzeleri taze tutarak mevsimindeymiş gibi tüketilmesini sağlar. Derin dondurucular genel olarak çok fazla arıza göstermezler. Ancak bazen bazı arızalar ortaya çıkabilmektedir. En sık rastlanan Arçelik derin dondurucu arızaları şu şekilde listelenebilir:

  • Derin dondurucunun kar yapması
  • Derin dondurucunun hiçbir şekilde çalışmaması
  • Derin dondurucunun çok sesli çalışması
  • Derin dondurucunun karlanma yapması
  • Derin dondurucudaki gıdaların dondurucunun tabanına yapışması

Eğer bu gibi arızalar görülürse öncelikle derin dondurucunun elektrikle bağlantısının olup olmadığı kontrol edilmelidir. Uzun süre kullanımlarda filtreler eskiyebileceği için filtreler gözden geçirilmelidir. Daha sonra gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Tekrar aynı sorunla karşılaşılırsa mutlaka servis çağırılmalıdır.

Servis, derin dondurucuyu dikkatlice inceledikten sonra arızanın en olduğuna karar verir. eğer yerinde tamir etmek mümkünse yerinde tamir edilir.

Balçova Arçelik Servisleri

Beyaz eşyalar her evde bulunması gereken en önemli eşyalardan,dır. Sahip olduğu işlevsen özellikleri nedeniyle özellikle en hanımlarının fazlasıyla işine yaramaktadır. Arçelik firmasının ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bir evde bulunması gereken tüm ürünler Arçelik firmasında bulunur. Arçelik, yerli bir marka olması ve ürün kalitesini piyasada ispatlamış olması nedeniyle çok fazla tercih edilir. Uzun ömürlü ürünler üretilmiş olmasına rağmen Arçelik ürünlerinde de zaman zaman arızalar, bozulmalar, hasarlanmalar meydana gelebilir.

Kimi arızalar garanti süresi kapsamında görülebilir. Bu durumda yapılması gereken ilk şey Arçelik servisi ile iletişime geçmektir. İzmir Balçova bölgesinde ikamet edenler ise Balçova Arçelik teknik servisi ile iletişime geçebilirler. Evlere dışarıdan herhangi bir usta çağırmak hem daha pahalıya mal olacaktır hem de sorunuzun çözülmesini daha da zorlaştıracaktır. Bu nedenle profesyonel ekiplerden yardım istemek daha mantıklı olacaktır. Son derece güvenilir ve deneyimli personeliyle Balçova Arçelik teknik servisi ile sizler de beyaz eşyalarınızda meydana gelen problemlere kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Balçova Arçelik Buzdolabı Servisi

Teknik servislerin belirlediği fiyat beyaz eşyanın arızasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Beyaz eşya arızalarıyla ilgili servislerden yardım isteyecek olanların en çok merak ettiği konulardan biri de Balçova Arçelik servisi fiyatları olmuştur. Tamir ve bakım ücreti yapılan işleme ve cihazın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Balçova Arçelik servisi fiyat konusunda her zaman esnek davranmaktadır ve ürünlerdeki problemleri en profesyonel şekilde çözerek müşterilerine sunmaktadır.

Balçova Arçelik servisi kendini her zaman gelişen teknolojiye göre yenilemektedir ve en uygun fiyatlarla en kapsamlı hizmetleri sunarak müşterileri memnun etmektedir. Garanti kapsamına giren ürünlerin arızalanması da bazen kullanıcıların canını sıkmaktadır. Garanti kapsamındaki tüm ürünlerin bakım ve onarımı ücretsiz yapılmaktadır. Garanti kapsamına girmeyen ürünlerin onarım ücreti ise minimum düzeyde tutulmuştur. Bu şekilde yıllardır müşterilerin güveni taze tutulmuştur.

Balçova arçelik servisinin fiyatlarındaki uygunluk vermiş olduğu hizmet ile birleştiğinde müşterilerin memnuniyeti artmaktadır. Her zaman teknolojiye ayak uydurarak hizmet vermeyi ilke edinmiş olan arçelik servisi en kapsamlı şekilde hizmet vermektedir. Firmamız Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, kombi gibi tüm beyaz eşyalarda yaşanabilecek sorunlara en hızlı şekilde ve en uygun fiyata çözüm üreterek müşterilere sunmaktadır. Sizde beyaz eşyalarınızla ilgili herhangi bir problem yaşıyorsanız firmamızı arayarak talep oluşturabilirsiniz. Servisimiz sizlere en hızlı şekilde ve en uygun fiyata hizmet vermektedir. Yılların tecrübesine dayanarak sizlere hizmet veren firmamızdan sizler de memnun kalacaksınız.

Balçova Arçelik Klima Servisi

Kurumsal ve yerli bir firma olan Arçelik, ülkemizde evlerde en çok kullanılan beyaz eşya olma özelliğini taşır. Balçova Arçelik servisi İzmir Balçova bölgesinde Arçeliğin kendi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren servistir. Beyaz eşyalarda zaman zaman arızalar meydana gelebilir. Arçelik marka tüm beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri ile ilgili bütün hasarlar için Balçova Arçelik servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vermiş olduğu kaliteli hizmet ile en çok tercih edilen servis olma özelliğini taşıyan firmamız sizlerle en hızlı şekilde iletişime geçerek sorunlarınızı çözmektedir. Beyaz eşyaların satışından montajına kadar her şekilde ilgilenerek müşterilerin memnuniyetini kazanmak amacıyla çalışır. Deneyimli saha personeli beyaz eşyalarınız ile ilgili arızaları en garantili şekilde onarır. Balçova bölgesinde ikamet edip arçelik marka beyaz eşya kullanıyorsanız siz de Balçova Arçelik servisini tercih edebilirsiniz.

Balçova Arçelik Kombi Servisi

Sürekli kullandığımız beyaz eşyalarda beklenmedik bir zamanda arızalar meydana gelebilir. Günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan beyaz eşyalarda meydana gelen arızalar özellikle ev hanımlarının işini oldukça zorlaştırmaktadır. Bu gibi bir durumla karşı karşıya kalanlar 7/24 hizmet veren Balçova Arçelik servisi telefon numarasını arayarak sorunlarını bildirebilirler. Sorununuzu anlattıktan sonra eğer gerekiyorsa sizlere saha elemanlarını yönlendirerek sorununuzun en kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlarlar. Beyaz eşyalarınızda herhangi bir sorun varsa öncelikle bunun neden kaynaklandığını tespit etmek gerekir. Bu sorunun daha kolay çözülebilmesi açısından önemlidir. Balçova Arçelik servisi sorunlarınıza en doğru çözümleri üreterek ürünlerinizin onarımını gerçekleştirir ve mağduriyetinizi giderir.

Balçova Arçelik Yetkili Servis Değildir

Bugün: 1 kez, Toplam: 24 kez ziyaret edildi.