Güzelbahçe Termodinamik Servisi

terGüzelbahçe Termodinamik Servisi Beyaz eşyalar günümüzde insan gücüne dayalı olarak yapılan tüm işlerin yapılması için kullanılmaktadır. Beyaz eşyaların kullanımına o kadar çok günümüzde alışılmıştır ki artık bir tek beyaz eşyanın bile bir yaşam alanında olmaması kabul edilmemektedir. Beyaz eşyalar mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi olarak sayılabilir. Beyaz eşyaların genel olarak uzun süre kullanım ömürleri bulunmaktadır. Ortalama olarak bir beyaz eşya on yıl kadar kullanılabilir. Hatta bu süre bazı beyaz eşya kullanıcıları tarafından tamamen beyaz eşyanın arızası hiçbir şekilde görülmeden geçirilebilmektedir. Beyaz eşya arızaları bazen kullanıcı hatalarından bazen de beyaz eşyaların kullanım ömürlerinin aşılmasından dolayı oluşabilmektedir. Beyaz eşyalarda görülen arızalar için Güzelbahçe Termodinamik Servisi olarak siz değerli İzmirli hemşerilerimize destek oluyoruz. Beyaz eşya arızaları için bizleri İzmir merkez başta olmak üzere tüm ilçelerden beyaz eşya arızaları için 0850 305 74 84 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Günümüzde beyaz eşyalardan en çok kullanılanlardan birisi olan klimalar aktif olarak yaz aylarında kullanılmaktadır. Klima arızaları nasıl gelişir?

Klima Çalışıyor Fakat Soğutup Isıtmıyor Arızası Nedenleri

Klimalarda en sık görülen arızalardan birisi olan klima çalışıyor fakat verimli bir şekilde ısı sağlayıp soğutmuyor arızasının birden fazla nedenleri bulunmaktadır. Klimalarda oluşan bu arıza bazen kullanıcıların yapabileceği küçük dokunuşlar ile düzelebilirken, bazen de mutlaka bir servise ihtiyaç duyulmaktadır. Klima arızaları Güzelbahçe Termodinamik Servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. Klima çalışıyor fakat soğutmuyor ve ısıtmıyor arızaları neden gelişir?

Klima olması gereken moddan farklı bir modda çalıştırılmış olabilir. Klimanın ayarı değiştirildiğinde istenildiği şekilde bu arıza gelişimi kalkarak klimadan verim alınabilir.

Klimanın dış ünitesinde bulunan hava girişleri ve çıkışlarının kapalı olmasından dolayı klimanın ısıtma ve soğutma performansında düşme olabilir. Hava girişleri elden geçirilen klima tekrardan ısıtma ve soğutma yapabilir.

Klima sisteminde oluşan tıkanıklıkların birçoğu toz ve kirden oluşabilmektedir. Bu nedenden dolayı klimanın çalışıp soğutup ısıtma yapmama arızası klimalarda görülebilir. Belirli aralıklar ile mutlaka klima filtrelerinin değiştirilmesi gerekmektedir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 3 kez ziyaret edildi.