Konak ECA Servisi

ECAKonak ECA Servisi Doğalgaz kullanımı ülkemizde aktif olarak otuz yılı aşkın bir süreden bu yana yapılmaktadır. Doğalgaz kullanımı beraberinde kombi kullanımını da getirmiş bulunmaktadır. Kombi kullanımı kış aylarında ısı sağlamak ve kış ve yaz olmak üzere sıcak su sağlayıcısı olarak kullanılması açısından yaşamımıza büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Çok kolay bir sistem ile kullanılan kombiler aralıklı süreçlerde arıza gösterebilmektedirler. Beyaz eşya firmaları tarafından üretilen kombiler tamir ve bakım servisleri tarafından da bakım ve servisleri yapılan cihazlardandır. Bir çok çeşitte arıza gösterme olasılığı olan bu cihazlar mutlaka uzman bir servis elemanı tarafından arıza giderme sistemi kullanılarak onarılmalıdır. Aksi takdirde su elektrik ve gaz ile çalışan bu cihazlar bilinçsiz bir şekilde tamir edilirken tehlikeli duruma gelebilir. Konak ECA Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerde siz değerli hemşerilerimize tamir ve bakım desteği veriyoruz. Eğer tam da kış aylarının ortasında kombilerinizin arızalanmasını istemiyorsanız yaz veya sonbahar ayları içinde mutlaka her yıl bir kez olmak üzere kombinizin bakımını yaptırınız.

İzmir Konak ECA Servisi

Kombi çalışıyor fakat ısıtmıyor arızası kombilerde görülen arızalar arasındadır. Bir çok nedenden dolayı kombilerde görülen bu arızanın sebepleri de bulunmaktadır. Kalorifer tesisatlarının arızasından dolayı görülme olasılığı yüksek olan bu arıza çeşidi kalorifer termosta derecesinin düşük olmasından dolayı da kombilerde görülebilmektedir. Kalorifer dönüş hattındaki filtrelerin tıkalı olması veya peteklerin ve boru hattının çok kirli olması temizlenmesi gerektiğinden dolayı da kombi çalışıyor fakat ısıtmıyor arızası kombilerde görülebilmektedir. Kombilerde görülen bu arıza enerji kaybına neden olabilir. Kombinin ısıyı algılayan aksamlarındaki sorunlardan dolayı da oluşabilen bu arızanın peteklerin kapalı olmasından dolayı da olabileceği dikkatlerden kesinlikle kaçmamalıdır. Cihazda oluşabilen bazı nedenlerden dolayı da iç aksamda eksiklik nedeni ile de kombi çalışıyor fakat ısıtmıyor arızası kombilerde görülebilir. Bu arıza kombide görüldüğünde Konak ECA Servisi olarak siz değerli İzmirli müşterilerimize destek vermekteyiz. Bizlerden kombi çalışıyor fakat ısıtmıyor arızası için destek almak istediğinizde 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizleri arayarak destek alabilirsiniz.

Konak ECA Kombi Servisi

Günümüzün en gerekli ısınma ve soğutma sistemlerinden olan klima veyahut kombiler hemen her evde bulunan cihazlardır. Geçmiş yıllara kıyasla artık her evde doğalgaz sistemi bulunmaktadır. Kombilerin yaşamımızı büyük ölçüde kolaylaştırdığı yadsınamaz. Lakin hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerinde her sene periyodik bakımlarının yapılması gereklidir. Ancak bu bakım ve onarım işlemleri ile kombi ve klimalardan yüksek verim alınabilmektedir.

Düzenli bakımı yapılmamış kombilerin beklenmedik arızaları çıkarabilmesi şaşırtıcı olmamalıdır. Zira kombilerin sadece kış aylarında değil senenin her günü çalıştığını düşündüğümüzde senede bir defa olmak üzere bakımlarının yapılması oldukça gereklidir. Kış mevsiminde daha hesaplı ve ekonomik şekilde ısınma sisteminden yararlanabilmek için kombi bakımları ve beraberinde peteklerin temizliği ihmal edilmemelidir.

Böylelikle kombilerinizi daha uzun ömürlü ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Konak ECA servis firması bünyesinde vermiş olduğumuz tüm kombi bakım ve onarım hizmetlerimiz bir yıl boyunca garantilidir.

Konak ECA Servisi

Genel olarak kombilerin bakım işlemleri alanında uzman olan ECA servis ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımlarımızda genellikle ilk olarak sıcak suyun ve akabinde kaloriferlerin çalışması durumu dikkate alınır. Akabinde ise peteklerin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilerek işleme devam edilir. Kombilerde oluşabilecek tozlanma durumu da kombilerin verimli ısıtma yapmamasına neden olabilir. Bu nedenledir ki kombilerin içi açılarak tozlanma olan kısımları temizlenir.

Kombilerin baca durumları da kontrol edilir ve bu şekilde sıkıntı yaratacak durumlar ortadan kaldırılır. Eğer hava basımı düşük ise hava basımı uygulanmaktadır. Yanma haznesi kontrol edilir. Kombilerin gaz ayarı kontrol edilerek gaz ayarlarında sorun var ise giderilir. Tüm bu tespit edilen arızalar veya aksaklıklar uzman ECA  servis Konak çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm arızaların durumu ECA kullanıcılarına bilgilendirilerek son onay kullanıcıya bırakılır. Eğer ki ECA marka kombi parçası değişecek ise ücret bilgisi de kullanıcıya aktarılarak onay süreci beklenir.

Kaloriferlerin tıkalı olan filtreleri temizlenerek düşük bar seviyesi 1,5 seviyesine çıkartılır. Bu şekilde ayarları ve temizliği yapılan kombi kullanıcıya teslim edilir. Böylelikle kullanıcı daha verimli bir ısınma sağlayacak ve aynı zamanda düşük bir faturayla karşılaşacaktır. Her sene düzenli aralıklarla yapılan kombi ve petek temizliği hiç kuşkusuz ki doğalgaz faturalarının en az %30 oranında düşük gelmesini sağlamaktadır. Bundan dolayıdır ki, Konak ECA servis çağrı merkezimize kombi bakım servis kaydınızı oluşturmalısınız.

Konak ECA Teknik Servis

ECA uzun senelerdir geniş ürün varlığı ve geniş servis ağlarıyla Türkiye’nin her yerinden servis hizmeti alınabilmesi mümkün olan bir markadır. Bu markanın üretmiş olduğu tüm banyo ürünleri, beyaz eşyaları ve ısınma sistemleri oldukça güvenilir bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam eden marka, bu yönüyle de oldukça fazla tüketiciye hitap edebilmektedir. ECA markasına ait olan tüm beyaz eşya ve ısınma sistemlerinin Konak bölgesi servis hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz firmamızdan günün her saati arıza veya bakım kaydı oluşturabilirsiniz.

Konak ECA Servisi Yetkili Servis Değildir

ECA markasına ait olan gerek normal gerekse yoğuşmalı kombilerinizin periyodik bakım ve onarımlarını kaliteli ve güler yüzlü ekibimiz dahilinde gerçekleştirebiliyoruz. Kombi ve klimalarınızda oluşabilen her türlü teknik sorun ve arızalarda bilinçsizce müdahale etmeden önce servislerimizle irtibat kurmanız sağlıklı olacaktır. Konak ECA çağrı merkezi servis kaydı bırakmanız halinde en kısa zamanda tarafınıza deneyimli personellerimiz ulaşacak, adres bilgilerinizi isteyecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste kombi bakım ve onarımınız bir yıl garantili olacak şekilde yapılacaktır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.