Karabağlar Lg Servisi

lgTeknolojik cihazlara günümüzde o kadar çok alışıldı ki artık elde çamaşır yıkamak, elde bulaşık yıkamak, ateşte yemek pişirmek ve soba gibi ısıtıcılarda ısınmak çok eskilerde kaldı. Teknolojik cihazların insanlara sağladığı kolaylıklar saymakla bitecek gibi değil. Lg beyaz eşya hususunda başarısını kanıtlamış bir firma olarak sağlam ve dayanıklı beyaz eşyalar üretmektedir. Fakat bazı zamanlarda dayanıklı olmasına rağmen bu beyaz eşyaların arıza gösterdiği görülebilmektedir. Beyaz eşyalar bir birinden farklılık gösterdiği için beyaz eşyaların arızalarından anlamayan kişiler beyaz eşyalar arıza gösterdiğinde kesinlikle müdahale etmemeleri gerekmektedir. Günümüzde evlerimizde veya yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz beyaz eşyalarımız televizyon, elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, fırınlı ocak, aspiratör, klima, fırın,  derin dondurucu ve buzdolabı olarak sayılabilir. Karabağlar Lg Servisi olarak tüm beyaz eşya çeşitlerinde sizlere İzmir merkez ve çevre ilçelerinde arıza giderme hizmeti vermekteyiz. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşım sağlayarak arızalı tüm beyaz eşyalarınız için arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Kombi Arızaları Nasıl Oluşur?

Kombi hiç çalışmıyor arızası nedenleri; kombinin suyu bitmiş olabilir, cihaza hiçbir şekilde elektrik gelmiyor olabilir, kombinin pilotu alev almıyor olabilir, gaz vanasında arıza olabilir. Bu saymış olduğumuz arıza çıkışlarına bakarak kombinin çalışması başlatılamıyorsa servis çağırmak gereklidir.

Kombinin çalışıp ısıtmama arızası; bu arıza çeşidi kombilerde sıklıkla görülen arızalardan birisidir. Kombinin çalışıp ısıtmama arızası kalorifer ayar düğmesinin derecesinin düşüklüğünden, radyatörlerden kombi kısmına gelmekte olan dönüş hatlarındaki filtrelerin tıkanmış olmasından, peteklerin temiz olmamasından ve kombinin içindeki bazı parçaların arızalanmış olmasından meydana gelmiş olabilir.

Kombinin ses yapma arızası; kombinin ses yapma arızası yaşam alanı sahiplerini her zaman paniğe sevk eden bir arıza çeşididir. Kombinin sesli çalışma nedenleri; kombinin fanında arıza oluşması, kombi pompasında arıza olması, kombi ısı eşanjöründe hava birikimi olması ve kombinin üç yollu vanasında sorun çıkmış olmasından dolayı oluşabilir. Yukarıda saymış olduğumuz arızalar ve bir çok arızanın kombilerde görülmesi muhtemeldir. Kombilerde arıza görüldüğünde kesinlikle bu hususta bilgisi olmayan kişiler kombiye müdahale etmemelidir.