İzmir Lg Servisi

lgİzmir Lg Servisi Beyaz eşyalar evlerimizde ve işyerlerimizde kullanmış olduğumuz yardımcılarımızdır. Neredeyse tüm işi yüklenerek ev işlerinin hafiflemesini sağlarlar. Bazı beyaz eşyalar yemek pişirmek, bazıları soğutmak bazıları ise çamaşır ve bulaşık yıkamak için kullanılmaktadır. Yani bir evin içinde bu beyaz eşyaların hepsinin olması şartı artık günümüzde vardır. Son zamanlarda adını çokça duyuran markalardan olan lg sağlam ve dayanıklı beyaz eşyalar üretmektedir. Beyaz eşya firmaları tarafından üretilen beyaz eşyalar; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, mikrodalga fırın, televizyon, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, klima ve fırın olarak sayılabilir.

Evlerimizde desteğimiz olan bu beyaz eşyalar bazen arıza gösterebilir. Beyaz eşyaların arıza göstermesi her ev bireyinin sıkıntı çekmesine neden olabilir. Çamaşır makinesi çamaşırları yıkamadığında, bulaşık makinesi bulaşıkları yıkamadığında insan gücüne ihtiyaç duyulur. Son zamanlarda teknolojik cihazlara çok fazla alışıldığı için bu da neredeyse mümkün değildir. İzmir Lg Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerde servis hizmeti vermekteyiz.

 Çamaşır Makinesi Arızaları

Çamaşır makinesi su almıyor arızası çamaşır makinelerinde görülebilir. Bu arıza genel olarak bakıldığında şebeke musluğunun kapalı olmasından, su giriş hortumunun tıkalı veya bükülmüş olabileceğinden, su giriş hortumunun filtrelerinin kirlenmiş olmasından veya çamaşır makinesinin kapısının tam olarak kapanmamasından olabilir.

Çamaşır makinesinin suyu boşaltmama arızası çamaşır makinelerinde sıklıkla rastlanan arızalardan birisidir. Bu arıza ile kişi karşılaştığında çamaşır makinesinin suyu boşaltmama arızalarının nedeni; boşaltma hortumunun tıkanmış olmasından, pompa filtresinin tıkanıklığından veya pompa motorunun bozulmuş olmasından dolayı bu arıza oluşabilir.

Çamaşır makinesinin titreşim yaparak çalışma arızası çamaşır makinelerinde çok da sık rastlanan bir arıza olmasa da bazı çamaşır makinelerinde görülebilmektedir. Bu arıza genellikle; çamaşır makinesinin ayaklarının doğru montelenmemiş olmasından veya çamaşır makinesinin içine olması gerekenden daha fazla yük konulmasından çamaşır makinelerinde görülebilmektedir. Bu arızalar çamaşır makinelerinde görüldüğünde numaralı telefondan bizleri arayarak çamaşır makinesi tamiri için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çamaşır makinesi arızası için bizlere ulaştığınızda gezici ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde çamaşır makinesi arızanıza çözüm getirilecektir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 12 kez ziyaret edildi.