İzmir Maktek Servisi

maktekİzmir Maktek Servisi Doğalgaz kullanımı ülkemizde başlayalıdan bu yana kombi kullanımı da aktif olarak yapılmaya başlanmıştır. Kombilerin kullanımı diğer ısıtma araçlarından oldukça fazla kolaydır. Kalorifer peteklerine bağlı olarak çalışan kombilerin kullanım ömürleri de oldukça uzundur. Kullanım ömürlerini kombilerin daha da uzatmak için mutlaka her yıl düzenli bir şekilde bakımlarının yaptırılması gereklidir. Kış aylarında kullanılan kombiler bakımı yapıldıktan sonra tam da kış aylarının ortasında arıza göstermezler. Günümüzde kombilerin tercihini çoğaltan özellik kombinin kalorifer peteklerine bağlı olarak çalışırken tüm yaşam alanını birden ısıtmasıdır ve kış aylarının nasıl soğuk olduğu anlaşılmadan kış aylarını geçirebilmektir. Düzenli olarak yapılan kombi bakımları sonrasında kombilerde daha sonradan oluşabilecek arızaların da İzmir Maktek Servisi olarak önüne geçilmektedir. Arızalı olan parçalar tüm bakım işlemlerinde değiştirilir ve yerine yeni parçalar takılır. Kombi bakım, kombi onarım ve petek temizliği için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kalorifer Peteklerinin Temizliği

Kalorifer kullanımı günümüzde bir çok evde ve işyerinde yapılmaktadır. Kömür sobaları, odun sobaları, gaz sobaları ve şömine tarzı ısıtıcılar kaldırılmış ve her ev sahibi tarafından kalorifer tesisatı döşenerek kombi ve petek kullanımına başlanmıştır. Peki, kombi ve petek kullanımı nasıl daha sağlıklı hale gelir?

Aralıklı süreçlerde kombilerin bakımlarının yapılması mutlaka gereklidir. Kalorifer petekleri de kombi bakımı ile yapılırsa sağlıklı bir kullanım ile tüm kış kombi ve kalorifer peteklerinin kullanımı yapılabilir. Bunun nedeni kullanırken havada bulunan akarlardan ve tozlardan zamanla kalorifer petekleri içerisine toz birikintileri oluşur. Toz birikintileri kalorifer petekleri çalıştırıldığında ortama kötü bir koku yayarlar bu kötü koku genellikle kalorifer peteklerinin içinde birikmiş olan kir ve tozun yanmasından dolayı oluşmaktadır. Kalorifer petekleri düzenli bir şekilde temizlendiğinde bu koku ortadan kalkarak ortamın oksijen miktarı daha çok sağlıklı hale gelmektedir. İzmir Maktek Servisi olarak siz değerli İzmirli hemşerilerimize kalorifer petek temizliği, kombi bakımı, kombi tamiri konularında destek veriyoruz. Kombi tamiri, kombi bakımı ve kalorifer petek temizliği yaptıran müşterilerimize bir yıl sürekliliği olmak üzere garanti belgesi uygulaması yapıyoruz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 3 kez ziyaret edildi.