İzmir ECA Servisi

ECAİzmir ECA Servisi Ülkemizde otuz yılı aşkın bir süreden beri doğalgaz kullanımı başlamıştır. Doğalgaz kullanımına bağlı olarak aktif bir şekilde kombi kullanımı da yapılmaktadır. Kombi kullanımında öncü markalardan birisi olan ECA kalite içerikli kombiler üretmekte oldukça başarılıdır. Kombi üretiminde aktif bir şekilde çeşitliliği getiren birçok markadan birisi olan ECA ne kadar sağlam içerikli olursa olsun bazı süreçlerde bazı nedenlere bağlı olarak arıza gösterebilir. Kombilerde arıza görülmesinin en büyük nedenlerinden birisi de kullanıcı hataları olarak belirlenmiştir. Bir başka kombi kullanım hatası ise kombilerin kullanım ömürlerinin dolduğu halde bakımlarının yapılmadan kullanılmaya devam edilmesidir. Daha kaliteli bir kış geçirmek için mutlaka düzenli olarak her yaz aylarında veya her sonbahar aylarında mutlaka kombilerin bakımlarının yapılması gereklidir. İzmir ECA Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerde kombi bakım, kombi tamir ve petek temizliği hususunda hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya tamiri, beyaz eşya bakımı ve petek temizliği hususunda destek almak isteyen kişiler 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşarak destek alabilirler.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombi arızaları birbirinden farklı çeşitlerde oluşabilir. Her markanın iç aksanları aynı olduğundan her marka kombinin arızaları da birbirine benzemektedir. Kombilerin arıza göstermesindeki nedenler kombilerin kullanım ömürlerinin aşılması ve kombilerin kullanıcı hataları nedeni ile bozulması olarak gösterilmektedir. İzmir ECA Servisi olarak kombi bakım ve onarım hakkında siz İzmirli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kombi arızaları nelerdir? Kombiler neden arıza yaparlar?

  • Kombinin hiçbir şekilde çalışmıyor olması arızası
  • Kombi çalışmasına rağmen ısıtmıyor arızası
  • Kombinin patlamalı yanma arızası
  • Kombinin çok sesli çalışma arızası
  • Kombinin sıcak su kısmı açıldığında peteklerin ısınıyor olması arızası
  • Kalorifer peteklerinin üst kısmının sıcak alt kısmının soğuk olma arızası
  • Kombinin su akıtma arızası
  • Kombinin sıcak su sağlayıcılığının aktif olmama arızası

Olarak kombi arızaları sayılabilir. Kombi arızalarından birisi veya bir kaçının kombilerde görülme olasılığı bulunabilmektedir. Kombilerde görülen arızalar sonrasında mutlaka servise müracaat etmek kombi tamiri hususunda bilgisi olmayan kişilere kombileri emanet etmemek gereklidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 1 kez ziyaret edildi.