Konak Arçelik Servisi

Beyaz eşyaların tümü mutlaka her evde bulunan eşyalardandır. Günümüzde her evde mutlaka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın bulunmaktadır. Bu beyaz eşyaların hepsi uzun süre kullanıma uygun olarak üretilmekte ve çok az aralıklarla arıza çıkartmaktadırlar. Bakımları tam zamanında yapılan beyaz eşyaların diğer bakımı yapılmayan eşyalara nazaran daha az arıza çıkarttıkları hatta hiç arızalanmadıkları da görülmektedir. Konak Arçelik Servisi olarak İzmir merkez ve çevresinde Arçelik servis hizmeti vermekteyiz. 7/24 hizmet veren gezici ekibimiz ile tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapmaktayız. 0232 271 71 14 numaralı telefondan arayarak beyaz eşyanızın hızlı bir şekilde arıza kaydını oluşturabilir ve arıza tespitinin hemen yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Buzdolabında Görülen Arızalar Nedir? Çözümleri Nelerdir?

Buzdolabı Çalışmıyor: Buzdolabında görülen en kesin arızalardan biri olarak buzdolabın çalışmaması için bir çok sebep olabilir. Buzdolabının fişinin tam olarak prize oturmaması, sigortanın atmış olması veya buzdolabını çalıştıran aksamlardan birisinin arızalanmış olması buzdolabının çalışmasını durdurmuş olabilir. Buzdolabının fişi kontrol edildikten ve ev içinde elektriklerin tümünün olduğundan eğer emin olunursa sorun buzdolabının aksamlarındadır ve servis çağırmak gerekir.

Buzdolabı Çok Yüksek Sesle Çalışıyor: Buzdolabının çok yüksek sesle çalışması mutfakta mutfak işi yapan kişileri veya buzdolabı başka bir odada veya salonda duruyorsa o alanda bulunan kişileri oldukça fazla rahatsız eder. Buzdolabının sesinin çoğalması ortam sıcaklığının değişimine ve buzdolabının yere konulduğunda tam olarak düz bir yere konulmamasından dolayı olabilir. Buzdolabının yeri düzeltilerek bulunduğu alanın ısısı da düşürüldüğünde sesinde azalma olabilir. Eğer ses düzeyi normalin çok üstünde ise o zaman servis çağırmak gereklidir.

Buzdolabının Alt Kısmındaki Gıdalar Donuyor: Buzdolaplarının hemen buzlukları altında bulunan sebzelerin ve meyvelerin konulduğu bölgede buzlanma olmaması gerekmektedir. Çünkü buzlanan sebzeler ve meyveler çok hızlı bozulur. Eğer buzdolabı içindeki tüm gıdalar donuyorsa o zaman buzdolabının ayarının çok yüksek olması muhtemeldir. Ayar biraz düşürüldüğünde bu sorun kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Ayar düşürüldüğü halde sorun ortadan kalkmıyorsa servis çağırmak gerekir.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!