Konak Arçelik Servisi

arcelik servisKonak Arçelik Servisi  olarak İzmir merkez ve çevresinde Arçelik servis hizmeti vermekteyiz. 7/24 hizmet veren gezici ekibimiz ile tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapmaktayız. 0850 305 74 84 numaralı telefondan arayarak beyaz eşyanızın hızlı bir şekilde arıza kaydını oluşturabilir ve arıza tespitinin hemen yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İzmir Konak Arçelik Servisi

Beyaz eşyaların tümü mutlaka her evde bulunan eşyalardandır. Günümüzde her evde mutlaka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın bulunmaktadır. Bu beyaz eşyaların hepsi uzun süre kullanıma uygun olarak üretilmekte ve çok az aralıklarla arıza çıkartmaktadırlar.

Konak Arçelik Servisi

Bakımları tam zamanında yapılan beyaz eşyaların diğer bakımı yapılmayan eşyalara nazaran daha az arıza çıkarttıkları hatta hiç arızalanmadıkları da görülmektedir. Konak Arçelik Servisi olarak İzmir merkez ve çevresinde Arçelik servis hizmeti vermekteyiz. 7/24 hizmet veren gezici ekibimiz ile tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapmaktayız. 0850 305 74 84 numaralı telefondan arayarak beyaz eşyanızın hızlı bir şekilde arıza kaydını oluşturabilir ve arıza tespitinin hemen yapılmasını sağlayabilirsiniz.

arcelik servis

Konak Arçelik Servisi Beyaz eşya grupları evlerde hatta çoğu iş yerlerinde dahi en çok tercih edilen eşyalar arasında gösterilmektedir. Son derece kullanışlı, pratik ve hız açısından da kullanan kişilere verimlilik kazandıran beyaz eşyaların çeşitli nedenlerden dolayı arızalanma, bozulma ve hasar görme durumlarına karşı kişilerin de yine önlemler alması gerekmektedir. Özellikle de ilk sırada ihtiyaç duyulan çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi eşyalar mutlaka teknik servis desteğinden geçirilerek tekrar eski formuna da geri döndürülmesi gerekmektedir.

Buna göre Konak Arçelik Servisi  İzmir ve bölgesinde yaşayan ve bu gibi sorunlar karşısında da arayışları olan kişilerin mutlaka Konak Arçelik servisi firmamız ile iletişime geçerek sorunlarına çözümler bulması da mümkündür. Çalışmalarını titiz biçimde gerçekleştiren ve müşterilerine profesyonel destekler de sunarak beyaz eşyaların eski verimlilik durumuna gelmesini sağlayan firmamızda sizler de istediğiniz ürünler üzerindeki hasarları çok pratik biçimde firmamız tarafından giderebilir ve eski verimliliği de sağlayabilirsiniz.

Konak Arçelik Teknik Servisi

Arçelik servisi İzmir Konak bölgesinde aktif faaliyetlerini devam ettiren firmamızda beyaz eşyalar başta olmak üzere klima, kombi gibi servisler üzerinde de yine profesyonel hizmetler sağlayan firmamızda her türlü hizmeti rahatlıkla bulabilirsiniz. Evlerde en çok kullanılan, ihtiyaç duyulan çamaşır makinesi, buzdolabı, ankastre fırın, ankastre ocak gibi eşyaların onarılmasını sağlayan firmamız bu anlamda sektörde çok başarılı işlere de imza atmıştır. İzmir’in hemen her bölgesinde olduğu gibi Konak bölgesinde de yine aktif faaliyetlerine devam eden firmamızda istediğiniz ürünler ile alakalı teknik servis desteklerinden yararlanabilirsiniz.

Arçelik Servisi Konak

Firmamız bünyesinde yer alan uzman teknik servis ekibi ile müşterilerimize sınırsız ve kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Konak ve çevresindeki yerlerden ürünlerini tamir ettirmeye getiren, arızalarını gidermek için bizi tercih eden müşterilerimizin taleplerini en iyi biçimde not ederek planlı biçimde iş süreci başlatmakta ve neticesinde de en iyi biçimde iş planlarını gerçekleştirerek ürünleri müşterilere en hızlı biçimde teslim etmektedir.

Konak Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolapları çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak bozulabilen, eski soğutmayı sağlayamayan ya da istenen seviyede dondurucu özelliği gösteremeyen buzdolaplarının bu gibi çeşitli arızalara karşı mutlaka teknik servis noktalarına götürülmesi gerekmektedir. En yaygın biçimde olan buzdolabı arızaları ise şunlardır:

 • Buzdolabının çalışamaması,
 • Soğutucu bölmesinin yan duvarlarında meydana gelen terleme,
 • Buzdolabı kompresörünün çalışmaması,
 • Dondurucu sıcaklığının çok düşük olmasına rağmen soğukluğun yüksek olması,
 • Buzdolabı çalışırken çalışma sesinin çok olması,
 • Buzdolabından sıvı dökülmesi ya da püskürmesi,
 • Buzdolabı içinin duvarlarında nemlenme meydana gelmesi

Gibi olaylar buzdolaplarında yaşanan en yaygın arızalardır. Bu arızalara karşı kişilerin öncelikle hasar tespiti yapması ve bu tespit üzerine de teknik servis noktamızdan taleplerde bulunması gerekmektedir. Bu talepler üzerine de firmamız sizlere en etkili çözümleri  sunarak buzdolaplarının eski kimliğine kavuşmasını sağlayacak ve soğuma sistemini de bir anlamda eski haline getirerek ürünlerinizin bozulmasına da engel olacaktır. Yaygın buzdolabı arızaları arasında bu ve buna benzer bir sorun ile karşılaşma durumunuzda Arçelik Teknik Servis Konak şubemiz ile iletişime geçerek bu sorunlara profesyonel çözümler arayabilirsiniz.

arcelik ankastre

Konak Arçelik Servisi İletişim

Evlerde olmazsa olmaz ürünlerin başında gelen ankastre ocaklar yemeklerin daha hızlı ve pratik biçimde pişmesini sağlayan ve neticesinde de ev hanımlarının gözdesi olan bir üründür. Ancak çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak ankastre ocaklarda da yine arızalar, bozulmalar meydana geleceği gibi ürün eskisi gibi de çalışmayabilir. Arçelik Ankastre ocak arızaları üzerine sizler de Konak’ta yer alan teknik servis noktamıza taleplerde bulunarak en iyi biçimde ürünlerinize eski verimini kazandırabilirsiniz. En sık görülen ankastre ocak arızaları ise şunlardır:

 • Cihazın çalışamaması,
 • Ateşeleme kıvılcımının çıkmaması,
 • Gazın gelmemesi,
 • Ocak gözlerinin düzgün biçimde ya da hiç yanmaması

Bu gibi sorunlar ocaklarda en çok meydana gelen sorunlar başında gelmektedir. Sizlerde bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldıysanız mutlaka teknik servis desteklerinden hizmet görmelisiniz. Profesyonel çalışma ve hızlı işlemleri sizlere sunmakta olan Arçelik Konak teknik servis şubemiz bu alanda çok başarılı işlere imza atmış, müşteri memnuniyetini sağlamış ve neticesinde de adından fazlasıyla söz ettirmiştir.

Konak Arçelik Servis Telefonu

Arçelik servis Konak şubesi olarak müşterilerimize her zaman için çok daha fazla yaptırım uygulamakta ve onların isteyeceği türden hizmetlerimizi de sunmaktayız. Bu anlamda özellikle de müşterilerimizin arıza, bozulma gibi ürünler karşısında mağdur olma durumlarında önemli destekler sunarak sorunlara karşı çözümler getirmekteyiz. Kaliteli çözümler ve hızlı işlemler için tercih edeceğiniz firmamızda uygun fiyat politikalarından da en iyi biçimde yararlanarak her türlü ürünleriniz karşısında sorunlara çözümler arayabilir ve ürünlere eski verimliliği de kazandırabilirsiniz.

Konak Arçelik Nöbetçi Servis

Arçelik marka ürünlerin uzun vadede uzun ömürlü oldukları ve kullanıcılarını da her zaman için memnun ettiklerini biliriz. Ancak gerek dış etkenlerden gerekse de insanlardan kaynaklı etkenlerden dolayı ürünlerde de çeşitli arızalanma, bozulma ya da hasar durumları söz konusu olabilir. Özellikle de ev hanımlarının olmazsa olmazları arasında gösterilen çamaşır makinesi, buzdolabı, ankastre ocak gibi beyaz eşyalardaki bozulmalara karşı firmamız son derece iyi biçimde çözümler üretmekte olup en iyi destekleri de sunmaktadır.

Konak Arçelik Servisleri

Arçelik ürünlerinde genel anlamda sorun yaşayan kişilerin sorunlara karşı daha hızlı ve pratik çözümler almasına karşın Arçelik müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesinde yarar vardır. Arçelik servis müşteri hizmetleri tarafından doğru biçimde yönlendirilecek olan kullanıcıların ürünler karşısındaki sorunlara daha hızlı çözümler üretmeleri, neticesinde de en iyi biçimde ürünlere eski verimlerinin kazandırılması noktasında da çalışmalar gerçekleştirilecektir. Bu anlamda Arçelik müşteri hizmetleri ile sürekli irtibat halinde olmanız da önemlidir.

Konak Arçelik Klima Servisi

Konak Arçelik Servisi Konak ve çevresinde yaşayan ve bu gibi sorunlarla karşı karşıya olan kişilerin de yine mutlaka Arçelik teknik servis destek noktamızdan yararlanması gerekmektedir. Son derece uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmetleri ile dikkat çeken firmamız hızlı çözümler ve pratik çalışmalar ile birlikte çok daha fazla müşteri memnuniyetini sağlamakta olup müşterilerden gelen talepleri de en hızlı biçimde değerlendirmektedir.

Konak Arçelik Servisi Evlerinde beyaz eşyalar üzerinde yaşanan teknik arızalara karşı kişilerin ustalar çağırması yerine ürünleri Arçelik teknik servis noktalarına götürmesi, durumu onlarla paylaşması çok daha önemlidir. Çünkü çok daha uygun fiyatlara en hızlı işlemleri sizlere sunacak olan teknik servis noktalarının güvenli olduğu da bilinmektedir. İzmir ve bölgesindeki kişilerin de yine Konak Arçelik teknik servis şubemiz ile iletişime geçerek ürünleri üzerinde yaptırımlar uygulamasında son derece fayda vardır.

Konak Arçelik Servisi Beyaz eşya gruplarının yanı sıra klima ve kombi gibi çeşitli ürünler için de servis hizmeti veren firmamızda olabildiğince verim bulabilirsiniz. Ürünlerin çok daha hızlı biçimde eski verimine kavuşması, kalite standartlarını bozmadan çalışmalarına olduğu gibi devam etmesi adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası ile çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız bu anlamda çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

buzdolabi ariza sebepleri

Konak Arçelik Kombi Servisi

Buzdolabı Çalışmıyor: Buzdolabında görülen en kesin arızalardan biri olarak buzdolabın çalışmaması için bir çok sebep olabilir. Buzdolabının fişinin tam olarak prize oturmaması, sigortanın atmış olması veya buzdolabını çalıştıran aksamlardan birisinin arızalanmış olması buzdolabının çalışmasını durdurmuş olabilir. Buzdolabının fişi kontrol edildikten ve ev içinde elektriklerin tümünün olduğundan eğer emin olunursa sorun buzdolabının aksamlarındadır ve servis çağırmak gerekir.

Buzdolabı Çok Yüksek Sesle Çalışıyor: Buzdolabının çok yüksek sesle çalışması mutfakta mutfak işi yapan kişileri veya buzdolabı başka bir odada veya salonda duruyorsa o alanda bulunan kişileri oldukça fazla rahatsız eder. Buzdolabının sesinin çoğalması ortam sıcaklığının değişimine ve buzdolabının yere konulduğunda tam olarak düz bir yere konulmamasından dolayı olabilir. Buzdolabının yeri düzeltilerek bulunduğu alanın ısısı da düşürüldüğünde sesinde azalma olabilir. Eğer ses düzeyi normalin çok üstünde ise o zaman servis çağırmak gereklidir.

Buzdolabının Alt Kısmındaki Gıdalar Donuyor: Buzdolaplarının hemen buzlukları altında bulunan sebzelerin ve meyvelerin konulduğu bölgede buzlanma olmaması gerekmektedir. Çünkü buzlanan sebzeler ve meyveler çok hızlı bozulur. Eğer buzdolabı içindeki tüm gıdalar donuyorsa o zaman buzdolabının ayarının çok yüksek olması muhtemeldir. Ayar biraz düşürüldüğünde bu sorun kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Ayar düşürüldüğü halde sorun ortadan kalkmıyorsa servis çağırmak gerekir.

Konak Arçelik Yetkili Servis Değildir

Bugün: 1 kez, Toplam: 37 kez ziyaret edildi.