Buca Arçelik Servisi

arcelik servisi buca Buca Arçelik Servisi bucada arçelik teknik servis olarak kullandığınız ürünler arızlandığı anda bizlere  ihtiyaç duyduğunuz zaman arçelik servisi buca ekibi olarak  sizlere 2 saat içinde hizmet vermekteyiz . Beyaz eşyalar aslında çok uzun süreler kullanıma uygun çok fazla arıza göstermeyen eşyalar arasındadır. Fakat bazı süreçlerde beyaz eşyalarda arıza görülebilir. Arıza görüldüğünde hemen tamir ihtiyacı duyulmaktadır. Çünkü bir beyaz eşyanın ev içinde arızalı olması o evin çoğu işinin aksamasına sebep olur.

Buca Arçelik Teknik Servis tüm beyaz eşyalarda bakım ve tamir işlemi yapmaktadır. Bir elektronik cihaz tamir ihtiyacı olmadan yani bozulmadan önce eğer bakımı yapılırsa o zaman arıza göstermeme ihtimali bakımı yapılmamış beyaz eşyaya göre oldukça yüksektir. İzmir ve ilçelerinde Arçelik markalı tüm ürünlerin bakım ve onarım işleri için 0850 305 74 84 numaralı telefondan destek alabilirsiniz. Telefon numaralarına ulaştıktan hemen sonra gezici ekibimiz tarafından arıza tespitiniz yapılacak ve kısa bir süre içinde tamir işlemleriniz gerçekleştirilecektir. Tüm beyaz eşya türleri ve küçük ev aletleri tamir ve bakım kapsamımızdadır.

İzmir buca arçelik servisi

Buzdolapları genellikle evimizin mutfağına konulan ve tüm besinlerimizin bozulmadan saklanmasını sağlayan beyaz eşyalardır. Evlerin olmazsa olmaz eşyalarından birisi olan buzdolapları yaz boyunca ve kış boyunca sürekli çalışması gereken beyaz eşyalar arasındadır. Çok sık arıza göstermemekle birlikte arada sırada arıza gösteren cihazlar arasında olan buzdolaplarının bir takım arıza çeşitleri bulunmaktadır. Sıklıkla buzdolaplarının gösterdiği arızalar nelerdir? Buzdolapları bozulduğunda hangi sebeplerden dolayı tamir servisine ihtiyaç duyulmaktadır?

buzdolabi ariza

 • Buzdolabı hiç çalışmıyor
 • Buzdolabının alt kısmından su geliyor
 • Buzdolabının soğutucu bölmesinde yoğun bir şekilde buz birikiyor
 • Buzdolabı çok uzun bir süre çalışıyor dinlenme sürecini çok kısa geçiriyor
 • Buzdolabı çok yüksek sesle çalışıyor
 • Buzdolabının kompresörü çalışmıyor
 • Buzdolabı çalışmasına rağmen içindeki yemekler çok hızlı bozuluyor
 • Buzdolabından rüzgar sesine benzeyen bir ses geliyor
 • Buzdolabının içinde kötü bir koku oluyor
 • Buzdolabının kapağı kapanmıyor
 • Buzdolabının ışığı yanmıyor
 • Buzdolabının iç kısmı, taban kısmı ve tavan kısmı sürekli küflü bir renk alıyor
 • Buzdolabından gaz kokusu geliyor
 • Buzdolabının buzluk bölümünde sürekli erime oluyor

Buca arçelik kombi servisi

Evlerde en çok kullanılan eşyalar arasında yer alan ve gerçekten de çok büyük bir ihtiyacı da karşılayan beyaz eşyalar, çok iyi biçimde korunum isteyen eşyalar olarak da nitelendirilebilir. Özellikle de buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak gibi en temel beyaz eşyalara olan önemin de daha fazla olması gerekmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanılabilmekte olan beyaz eşyalar bazı zamanlarda arıza gösterebilir. Arıza dönemlerinde tamir ihtiyacı da doğan beyaz eşyaların teknik servis destek noktalarına götürülerek kısa süre içerisinde tamir edilmesi gerekir. Bu anlamda özellikle de bahsettiğimiz üzere çamaşır makinesi, buz dolabı, ocak gibi en temel beyaz eşyaların bozulması durumunda ev içindeki çoğu işin erteleneceği de bilinmektedir.

Buca arçelik klima servisi

Beyaz eşyaların belirli zaman aralıklarında bakımlarının yapılması arızalanma sürelerini de geciktirecektir. Bununla birlikte doğru kullanım da yine beyaz eşyaların ömrünü uzatan etmenlerdir. Özellikle de garanti süresi bittikten sonra ya da bitmeye yakın zamanlarda beyaz eşyaların çeşitli nedenlerden dolayı arızalandıkları da görülmektedir. Tüm bu arızalanmalara karşı çok detaylı önlemlerin alınması adına Buca Arçelik Servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Her türlü beyaz eşya sorunu ile yakından ilgilenen, neticesinde de tüm beyaz eşyalar üzerinde bakım, tamir yapan Buca Arçelik Servisi ile beyaz eşyalarınız güvende olacaktır.

Buca arçelik servisleri

Arçelik ürünlerinizin bakım, onarım ve tamir işlemleri için İzmir Buca tarafında aktif faaliyetlerini sürdüren Buca Arçelik Servisi ile birlikte beyaz eşyalarınızı yeniden yapılandırabilir ve eski haline de döndürebilirsiniz. İzmir ve çevresindeki tüm beyaz eşya ürünlerinin onarım ve bakım işlemleri için 0850 305 74 84 numaralı telefondan destek talebinde bulunabilirsiniz. Kısa süre içerisinde telefonlarınıza yanıt verecek olan Buca Arçelik Servisi işlemlerinizi de yine en kısa süreler içerisinde gerçekleştirip ürünlerinizi sizlere en sağlam biçimde teslim edecektir.

Buca arçelik servisi

Yiyecek ve içeceklerin en verimli biçimde muhafaza edilebilmesi için gerekli en temel beyaz eşyalardan biri olan buzdolaplarının çeşitli arıza sebepleri de bulunmaktadır. Buzdolabı kalitesine, garanti süresine ve modeline göre hatta buzdolabının kullanımına göre de bu arıza sebepleri değişiklik gösterebilir. Ancak en temel anlamda hangi arızaya sahip olunursa olunsun Buca Arçelik Servisi sizlere buzdolaplarınız için çok kaliteli bakım ve onarım hizmetleri de sunacaktır. Buna göre buz dolabı arızalarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

Buzdolabı Arıza Sebepleri

 • Soğutucu bölgesinin yan duvarlarında terleme,
 • Buzdolabı kompresörünün çalışmaması,
 • Dondurucu sıcaklığı çok düşük ama soğutucu sıcaklığı yeterli,
 • Buzdolabı çalışırken çalışma sesinin artması,
 • Buzdolabından sıvı püskürmesi ya da dökülmesi gibi seslerin gelmesi,
 • Buzdolabının iç kısımlarında biriken nemler

Çeşitli kullanım hataları ile birlikte yaşanan en sık buzdolabı arızaları bunlardır. Bu tarz buzdolabı arızalarının devam etmesi durumunda Buca Arçelik Servis destek noktası ile iletişime geçilerek arızaların düzeltilmesi sağlanabilir.

Buca arçelik teknik servis

Çamaşırların yıkanarak yeniliğini koruması adına her evde mutlaka bulunması gereken çamaşır makinelerinin de iyi biçimde bakıma ihtiyacı vardır. Kaliteli ve iyi modele sahip çamaşır makinelerinin ömrü uzun olmakla birlikte arızalanma riskleri de çok azdır. Tabi kullanıcının nasıl kullanacağı ve bakımını da ne derece gerçekleştireceği de bu arızalanma süresini doğrudan etkilemektedir. Buna göre en yaygın çamaşır makinesi arıza sebepleri olarak şunları sıralayabiliriz:

 • Çamaşır makinesinin su alamaması,
 • Çamaşır makinesinin suyu boşaltamaması,
 • Çamaşır makinesine suyun dolar dolmaz boşalması,
 • Çamaşır makinesinin titreşim yapması,
 • Çamaşır makinesinin çok fazla gürültülü biçimde çalışması,
 • Çamaşır makinesinin sarsıntılı biçimde çalışması,
 • Deterjan bölmesinde aşırı fazla köpük olması,
 • Çamaşır makinesi deterjan çekmesinden su kaçırılması,
 • Çamaşır makinesinin deterjan bölümünün su almaması,
 • Çamaşır makinesinin alttan su kaçırması

Çok sık biçimde karşılaşılan bu gibi çamaşır makinesi arızalarında ilk olarak kullanıcıların ne biçimde kullanım gerçekleştirdiklerini tartmaları gerekmektedir. Çünkü bu arızaların en büyük sebeplerinden biri olarak kullanıcıların yanlış kullanım gerçekleştirmeleridir. Kullanım kılavuzuna da bakılarak yine bu gibi arızaların önüne geçilebilir. Ancak önüne geçilemeyecek cinsten çamaşır makinesi arızalarında mutlaka Arçelik servislerine danışılarak durumun çözülmesinde yarar vardır.

Arçelik Servisi Buca

Yemek pişirmek için gerekli olan beyaz eşyalar arasında da yer alan ankastre ocak setlerinin de tıpkı diğer beyaz eşyalarında olduğu gibi son derece iyi biçimde bakılması, aynı zamanda da yine arızalanma riskinin en aza indirilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda ankastre ocaklarının en yaygın arıza sebepleri olarak da şunları sıralayabiliriz:

 • Ankastre ocağın çalışamaması,
 • Ocakta ateşleme kıvılcımı çıkmaması,
 • Ocağa gaz gelmeme durumu,
 • Ocak gözlerinin düzgün biçimde yanmama durumu

Buca arçelik nöbetçi servis

Kullanıcıdan da kaynaklı olabilecek bu tip arızalanmaların önüne geçilmesi açısından Buca Arçelik Servisi ile iletişime geçmenizde de yarar vardır. Özellikle de gaz gelmeme ve ocağın yanmama durumu düzeltilmediği sürece çok daha kötüye gitmesi de yine ev sahiplerini, özellikle de ev hanımlarını oldukça çaresiz bırakabilir. Yemeklerin çok daha iyi biçimde pişirilerek gerekli ocak veriminin alınması adına servislere danışmanız ve arıza tespitinin de kısa süre içerisinde gerçekleştirilerek çözümlere kavuşturmanız gerekmektedir.

Buca arçelik servisi iletişim

Evlerinde ya da iş yerlerinde Arçelik ürünleri ile birçok işlemlerini gerçekleştiren kişilerin bu noktada olabildiğince iyi bir kullanım gerçekleştirmeleri ve neticesinde de çeşitli arızalanmalara karşın ürünlerini servislere götürmeleri gerekmektedir. Bu anlamda İzmir ve bölgesinde yer alan kişilerin Arçelik Servisi Buca bölgesindeki firmamız ile görüşerek buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre ocak başta olmak üzere istediği Arçelik ürünlerinin arıza tespit, bakım ve onarım işlerini yerine getirmelerinde yarar vardır. Çok net biçimde ihtiyaç duyulan buzdolabı, çamaşır makinesi ve ankastre ocaklarının kullanımında daha dikkatli davranması gereken kullanıcıların arızalara karşı da duyarlı olmaları gerekmektedir.

buca arçelik servis telefonu

Çok çeşitli nedenlerden dolayı patlak veren arızaların düzeltilmemesi durumunda daha da kötü sonuçlara gidileceği de yine aşikardır. Bu anlamda sizler de evlerinizde kullandığınız her türlü beyaz eşya ürünlerinin arızalanma durumlarına karşın daha sağlam önlemleri almanız adına servisler ile iletişime geçmelisiniz. Buca Arçelik Servis olarak alanında deneyimli ve uzman ekibimiz ile her türlü beyaz eşya sorununa karşı hizmetlerimizi vermekte olup sizlerin istediği biçimde ürünlerinizi teslim etmekteyiz. Özellikle de olmazsa olmaz dediğiniz beyaz eşya ürünlerinin çok daha fazla kötüye gitmeden hemen arızalarının tespiti ve çözümü için önemli hizmetler vermekteyiz.

arcelik logo

Kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturarak sizlere en verimli hizmetleri sunmakta olan firmamızda istediğiniz tüm beyaz eşya ürünlerinin tamirini, bakım ve onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Son derece hızlı çalışma stili ve profesyonel anlayışı ile aktif faaliyetlerini sürdüren Buca Arçelik Servisi firmamız müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem vermekte olup kalite standartlarını da her geçen gün artırmaktadır. Sizler de yaşadığınız tüm beyaz eşya sorunlarının çözümü için firmamıza başvuru gerçekleştirebilir, taleplerinizi bizimle paylaşabilir ve kısa sürede çözümleri meydana getirebilirsiniz.

Buca arçelik yetkili servis değildir
Bugün: 1 kez, Toplam: 207 kez ziyaret edildi.