Urla Protherm Servisi

proUrla Protherm Servisi Beyaz eşyalar evlerimizde yaşantımızı kolaylaştıran ve en çok değer vermiş olduğumuz elektronik eşyalarımızdır. Uzun bir süreden beri aktif olarak ülkemizde kullanılmaya başlanan doğalgaz nedeni ile kombi kullanımı da beyaz eşyaların kullanımı arasına girmiştir.

Yakıt kullanarak ısı sağlamak ve sıcak su sağlamak tüm cihazlara göre kombi ile birlikte çok daha fazla kolaydır. Hiçbir aile evinde bulunan beyaz eşyaların arızalanmasını istemez. Fakat bakımı düzenli olarak yapılmayan beyaz eşyaların aralıklı süreçlerde arıza gösterdiğine rastlanabilir. Bu nedenden dolayı kombiler başta olmak üzere tüm beyaz eşyalara bakım yaptırmanın önemi oldukça büyüktür. Kombi bakımlarının önemi kombilerin kış ayları dahilinde kullanılması ve ısı sağlayıcısı olarak kullanılması olarak sayılabilir. Isı sağlayıcısı olarak sayılan bu kombilerin kış ayları ortasında aile halkını ısıdan uzak kalmalarına neden olacak biçimde arıza göstermesi oldukça fazla etkileyebilir.

Kış ayları dahilinde bozulması istenmeyen kombilerin sonbahar aylarında veya yaz aylarında mutlaka bakımdan geçirilmesi gerekmektedir. Bakımdan geçirilen kombilerin daha sonradan oluşturması muhtemel olan arızalarının da Urla Protherm Servisi olarak önüne geçilmektedir. Kombi bakımı yaptırmak isteyen kişiler İzmir merkez ve çevre ilçelerden bizlere 0850 305 74 84 numaralı telefondan ulaşarak tamir ve bakım yaptırabilmeleri mümkündür.

Protherm  Kombi Servisi Urla

Beyaz eşya arızaları en çok karşılaşmak istemediğimiz arızalardandır. Fakat zamanında bakım ve temizliğinin iyi yapılması tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi, kombilerin de arızalarının seyrek görülmesini sağlamaktadır. Urla Protherm Servisi olarak kombi bakımlarınızı yapıyoruz. Kombi bakımı yapıldıktan sonra kış aylarında kombilerde görülen arızaların görülmeme olasılığı yüzde yüz oranında artmaktadır. Kombilerin bakımları yapılırken, kalorifer peteği temizliğinin de yapılması gereklidir.

Kalorifer peteklerinin temizlenmesinin gerekliğinin önemli olmasındaki maksat kalorifer petekleri zamanla içlerinde toz ve kir biriktirmektedir. Bu da içinde bulunan ve aktif bir şeklide ısı sağlamak için devir daim eden suyun iyi bir akış sağlayamadığı için dönmemesine neden olmaktadır. Kombi bakımı yapılırken yapılan kalorifer peteği temizliği sayesinde kombiler kalorifer peteklerini daha iyi ısı sağlar hale getirmektedir. Daha iyi ısı sağlayabilmek için her yıl düzenli olarak kalorifer petekleri temizliği yapılması gerekir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 4 kez ziyaret edildi.