Seferihisar Ferroli Servisi

ferSeferihisar Ferroli Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını üstlenmekteyiz. Evlerimizde kısaca yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz beyaz eşyalarımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın fırınlı ocak ve aspiratör olarak sayılabilir. Bu beyaz eşyalardan bir tanesinin bile arıza görmesi tüm ev işlerinin karışmasına ve yapılmamasına neden olmaktadır. Beyaz eşyaların arıza görmesinden sonra insan gücüne ihtiyaç duyulmasından dolayı hiçbir ev sahibi beyaz eşyalarının bozulmasını istememektedir. Beyaz eşya arızalarından sonra hemen servis hizmeti almak için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizi arayabileceğiniz gibi, beyaz eşyalarınızın bakımı için de randevu alabilirsiniz. Beyaz eşyaların göstermiş olduğu arızalar birbirinden farklı olarak gelişmektedir. Beyaz eşya arızaları nasıl olur?

Kombi Arızaları: Kombiler kış aylarında yoğun olarak kullanılan elektronik cihazlardır. Bu cihazlar kış aylarında yaşam alanlarımıza ısı sağlamak için kullanılmaktadır. kombilerin göstermiş olduğu arızalardan sonra mutlaka bir servis çağırmak gereklidir. zira kombi arızaları diğer beyaz eşyalara nazaran biraz daha tehlikeli bir halde oluşabilmektedir. Beyaz eşyalar arasında yer alan kombilerin arızalarının tehlikeli olarak oluşmasındaki neden bu cihazların elektrik su ve gaz ile çalışmasıdır. Elektrik ve gaz ile çalışan bu cihazın yanıcı madde ile kesinlikle yanına arızalı süreçlerinde yaklaşmamak gereklidir. Kombi arızaları; kombinin alt kısmından su akması, kombinin hiç çalışmaması, kombinin sesli çalışması kombinin pilot kısmının yanmaması, kombinin kaloriferlere yanması halinde ısı sağlamaması, kombinin dış kısmının ısınması olarak sayılabilir. Bu arızaların biri veya bir kaçı klimada görüldüğünde mutlaka servis çağırmak gerekir.

Klima Arızaları: Klimalar yaz aylarında kullanılan ve yaz aylarında sürekli olarak kullanıldığından dolayı yaz aylarına girmeden mutlaka bir kez de olsa bakımının yaptırılması gereken cihazlardır. Dayanıklı tüketim malları içinde sayılan klimaların arızaları; klimanın su damlatması, klimanın çok sesli çalışması, klimanın kumandası ile arasında irtibatının bulunmaması, klima kumanda arızaları, klimanın soğuk kısmı açık iken ortamın ısınmasını gerçekleştirmesi gibi arızalar klimalarda görülebilmektedir. Bu arızaların biri veya bir kaçı klimada görüldüğünde mutlaka servis çağırmak gerekir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.