Narlıdere Lg Servisi

lgBeyaz eşyalar evlerimizde, işyerlerimizde kısacası tüm yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz cihazlardır. Artık çağımızda beyaz eşya olmayan ev, ev olarak bile görülmemektedir. Zira çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın gibi beyaz eşyalar bizlere tüm yaşam alanlarımızda hizmet vermektedir. İnsan gücüne ihtiyaç duyulmadan yapılan işler hem kısa yoldan hem de daha az maliyet ile yapılmaktadır. Lg ülkemizde kullanılmakta olan en ünlü beyaz eşya servislerinden birisidir. Oldukça yüksek oranda sağlamlık taşıyan beyaz eşyaların üretiminde neredeyse birinci sıralarda gelmektedir. Fakat ne kadar da birinci sıralarda gelse bazı zamanlarda kullanıcı hatasından, bazı zamanlarda üretici hatasından bazı zamanlarda ise uzun süre kullanılmasından dolayı lg markalı beyaz eşyalarda da arıza görülmektedir. Narlıdere Lg Servisi olarak tüm beyaz eşyaları gidermekte ustalarımız ile birlikte hizmet vermekteyiz. İzmir merkez başta olmak üzere çevre ilçelerde beyaz eşya arızası olan siz değerli müşterilerimiz bizlere 0850 305 74 84 numaralı telefondan ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Buzdolabı Arızaları Nelerdir?

Buzdolapları mutfaklarımızın baş köşesinde duran gıdalarımızı taze tutmaya ve soğutmaya yarayan elektronik cihazlardır. Buzdolapları diğer beyaz eşyalara göre biraz daha az arıza çıkartır. Fakat arıza çıkarttığında da tüm ev ve mutfak düzeninin alt üst olmasına neden olabilir. Bu makalemizin içeriğinde siz değerli müşterilerimize buzdolabı arızalarının ne şekilde ortaya çıkabileceği hususunda bilgiler verelim istedik. Buzdolabı arızaları nasıl oluşur?

Buzdolabının hiç çalışmama arızası: Bu arıza cihaza elektrik gelmediğinden, fişinin prize doğru takılmadığından, buzdolabının bağlı bulunmuş olduğu prizin sigortasının atmış olduğundan meydana gelebilir. Eğer tüm bunlar kontrol edilerek buzdolabı hala çalışmıyorsa mutlaka bir servis çağırmak gereklidir.

Buzdolabının kompresör arızası: Kompresör arızaları buzdolaplarında sıklıkla görülen arızalardandır. Bu arıza elektrik kesintilerinden dolayı veya fişinin takılıp çıkartılması sürecinde buzdolabının soğutma sisteminde bulunan gazın basıncının dengelenmemiş olmasından dolayı meydana gelebilir. Bu arıza kişinin kendi başına başa çıkabileceği bir arıza çeşidi değildir. Mutlaka bu arıza için servis çağırmak gereklidir.