Kemalpaşa Maktek Servisi

maktekKemalpaşa Maktek Servisi Günümüzde beyaz eşyalardan en fazla kullanılanları soğutma sistemi ve ısıtma sistemi yapan kombi ve klimalardır. Yaz aylarında ve kış aylarında aktif olarak kullanılan bu cihazlar her iş yerinde ve her yaşam alanında mutlaka bulundurulmalıdır. Klimaların kullanımı sadece soğutma sistemi için kullanılıyor olarak görülse de aslında klimalar çoğu kişi tarafından ısıtma sistemi için de kullanılmaktadır. Kombi ve klimalar beyaz eşya üretici firmalar tarafından sağlam ve arıza oluşturmayan cihazlar olarak üretilmektedir. Fakat aralıklı süreçlerde kullanıcı hatası ve kullanım ömrünün aşılması nedeni ile kombi ve klimaların da arıza çıkarttığı görülebilir. Klima ve kombi olarak sayılabilecek olan ısıtma sistemlerinde arıza görülmemesi için bu cihazların belirli süreçlerde bakımlarının mutlaka yapılması gereklidir. Düzenli bir şeklide bakımları yapılan cihazlar daha az arıza çıkartırlar hatta bu cihazların çoğu zaman kullanımında arıza çıkarttığı görülmemektedir. Kemalpaşa Maktek Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerde kombi ve klima bakımı ve tamiri hizmeti veriyoruz. Kombi bakımı, klima bakımı, kombi tamiri, klima tamiri hususunda destek almak isteyen hemşerilerimiz 0850 305 74 84 numaralı telefondan arayarak destek alabilirler.

Bakımı Düzenli Yapılmayan Klimalarda Hangi Arızalar Görülür?

Klimalar çok sıklıkla arıza çıkartan cihazlar değildir. Fakat düzenli olarak filtreleri değiştirilmeyen ve bakımları yapılmayan cihazlar zamanla arıza çıkartması kolaylaşır. Bu nedenden dolayı klimaların bakımları her yıl bir veya iki kez olmak üzere düzenli bir şekilde yapılması gerekir. En sık görülen klima arızaları nelerdir?

Klima arızalarından en sık görülenler klimanın uzaktan kumandasının çalışmaması, klimanın uzaktan kumanda ve klima arasında bağlantısının olmaması, klimanın olması gerekenden çok daha fazla sesli çalışması, klimanın su damlatma arızaları, klimanın hiçbir şekilde çalışmaması, klima aksan arızaları, klima parça arızaları, klima sigorta arızaları klimanın soğuk ayarı arızaları, klimanın sıcak hava ayarı arızaları ve klimaların filtre arızaları klima arızaları arasında sayılabilir. Bu arızalar klimalarda görüldüğünde mutlaka uzman bir servis elemanı çağırmak gerekir. Uzman bir servis elemanından destek almak için Kemalpaşa Maktek Servisi olarak bize ulaşabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 17 kez ziyaret edildi.