Bulaşık Makinesi Suyu Isıtmıyor Çözümü

Bulaşık makinenizde oluşabilecek sorunlardan biri olan  suyu ısıtmaması can sıkıcı hale gelebilir aşağıda size önereceğimiz adımları izleyerek bu soruna çözüm bulabilirsiniz.
Bulaşık makineniz yıkama işlemi yaparken suyu ısıtmıyorsa seçtiğiniz program takılı kalmış olabilir. Bu durumda, seçtiğiniz programı iptal edip yeniden başlatın. Ek olarak makineniz seçtiğiniz programdan dolayı suyu ısıtmayabilir. Programı kontrol edin. Sorununuz devam ederse size en yakın yetkili servis ile iletişime geçerek teknik destek alın.

Program İptali
Makinenizi açma-kapama düğmesinden açın ve elektrik geldiğinden emin olun. Makinenizde tuşların olduğu bölümün üzerinde yer alan Başla/Beklet/İptal yazan düğmeye parmağınızı 3 saniye basılı tutun. Yaklaşık 2 dakika içinde “Bitti” ışığı yanacak ya da ekranda “End” yazısı çıkacaktır. Sonrasında yeniden program seçip makinenizi çalıştırın.
Program iptali

Bulaşık Makinesi Suyu Isıtmıyor Çözümü1

Program seçimi
Bulaşıklarınızı sadece ön yıkama programı tanımlayarak çalıştırıyorsanız su ısınmayacaktır. Yoğun program gibi uzun programları seçip çalıştırmalısınız.
Program değiştirme

Bulaşık Makinesi Suyu Isıtmıyor Çözümü2

Bugün: 1 kez, Toplam: 4 kez ziyaret edildi.