Buca Samsung Servisi

Alo Samsung Servis: 0232 271 71 15


Beyaz eşyaların olmadığı bir yaşam alanı artık günümüzde düşünülemez hale gelmiştir. Beyaz eşyalar insan gücüne dayalı tüm işlerin yapılmasında insanlara destek sağladıkları gibi, insanların ısınma sistemlerini, soğutma sistemlerini, saklama sistemlerini de başarıyla yapmalarını sağlarlar. Son zamanlarda isminden en çok bahsettiren marka olarak Samsung çamaşır makinesi, Samsung bulaşık makinesi, Samsung Led TV ve Samsung buzdolapları çok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır.
Beyaz eşya dünya devleri arasında yer alan Samsung kalite içerikli ve sağlam beyaz eşyalar üretmektedir. Fakat bazı zamanlarda kullanıcı hataları bazı zamanlarda da kullanım ömrünün aşılmış olması beyaz eşyaların bozulmasına neden olmaktadır. Buca Samsung Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını üstlenmiş durumdayız. İzmir merkez başta olmak üzere çevre ilçelerde beyaz eşya tamiri, beyaz eşya bakımı ihtiyacı olan hemşerilerimiz bizleri 0232 271 71 15 numaradan arayarak irtibata geçebilirler.

Bulaşık Makinesi Arızaları

Bulaşık makineleri evlerimizin olmazsa olmaz eşyalarındandır. Bulaşık makinelerinin bakımları mutlaka yılda bir kez olmak üzere yapılması gerekir. Bulaşık makinelerinin yılda bir kez yapılan bakımları sonrasında bulaşık makinelerinde arıza görülme oranı tamamen düşmekte hatta bakımı yapılan bulaşık makinelerinde hiçbir şekilde arıza gelişmemektedir.

Buca Samsung Servisi telefon numaralarını arayarak bakım randevusu alabilirsiniz. Bulaşık makineleri nasıl arızalanır? Bulaşık makinelerinin arızalanma çeşitleri; Bulaşık makinesinin alt kısmından su gelmesi, bulaşık makinesinin çok sesli çalışması, bulaşık makinesinin çalışma sürecinde içinden çarpma sesi gelmesi, bulaşık makinesinin içindeki bulaşıkları çok iyi yıkamaması, bulaşık makinesi programının yıkama programını yarım bırakması, bulaşık makinesinin kapağının kapanmaması, bulaşık makinesinin deterjan kapağının açılmaması, bulaşık makinesinin içindeki bardakları çizerek yıkaması, bulaşık makinesinin metalleri mat bir halde çıkartması, bulaşık makinesinin düğmelerinin arıza yapması ve bulaşık makinesinin içine aldığı suyu boşaltmaması gibi arızalar bulaşık makinelerinde görülen arızalardır.

Bulaşık makinelerinde arızaların oluşmaması için tüm yaşam alanlarındaki beyaz eşyaların bakımlarının yapılmasının gerektiği gibi beyaz eşyaların bakımlarının da her yıl düzenli olarak yapılması gereklidir. Her yıl yapılan bulaşık makinesi bakımından sonra siz değerli müşterilerimize bir yıl geçerli olmak üzere bakım garanti belgesi veriyoruz.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!