Bornova Samsung Servisi

Alo Samsung Servis: 0850 305 74 84

samDünyada ve ülkemizde kullanılmakta olan beyaz eşyaların çeşitleri oldukça fazladır. Beyaz eşyalar insan gücüne ihtiyaç duyulan her alanda kullanılmaktadır. Beyaz eşyaların arızalanması nedeni ile insan gücüne ihtiyacın artmış olması beyaz eşyaların yaşam alanlarında arıza göstermemesi için büyük çabalara neden olmaktadır. Beyaz eşyaların arıza göstermemesi için yapılması gereken sadece yılda bir kez düzenli olarak beyaz eşyaların bakımlarının yapılmasıdır. Beyaz eşya bakımları yapıldığında beyaz eşyalarda arıza görülme oranı düşmekte hatta bakımı yapılan beyaz eşyalar hiçbir şekilde uzun süre arıza çıkarmamaktadır. Beyaz eşyalarda görülen arızalar bir birinden çeşitli şekillerde görülmektedir. Beyaz eşyaların hiçbir şekilde çalışmama arızaları genellikle beyaz eşyaların elektrik aksamlarının veya elektrik bağlantılarının arızalanmış olmasından dolayıdır.

Beyaz eşya arızalarında mutlaka arıza oluşur oluşmaz bir servise başvurmak gerekir. Aksi taktirde beyaz eşya tamiri ve bakımı hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilerin beyaz eşyaların tamirini ve bakımını yapmak için beyaz eşyaları kurcalamaları beyaz eşyalara çok daha fazla zarar verebilir. Beyaz eşya arızalarını giderme hususunda Bornova Samsung Servisi olarak siz değerli İzmirli hemşerilerimize destek olmaktayız. Beyaz eşya arızalarınız ve beyaz eşya bakımlarınız için bizleri 0850 305 74 84 numaralı telefondan arayarak destek alabilirsiniz.

Samsung Led TV Arızaları

Samsung beyaz eşyada bir dünya markası olarak ün salmıştır. Beyaz eşyalardan sağlam içerikli olarak üretilen bir marka olan Samsung markalı olanların da aralıklı süreçlerde arıza gösterdiğine rastlanabilir. Beyaz eşyaların arıza göstermesi sonucunda mutlaka bir servis aranarak destek alınmalıdır.

Samsung markalı Led TV’lerde arıza genellikle; Samsung TV hiç çalışmıyor, Samsung TV elektrik almasına rağmen biraz açılıp daha sonradan kapanıyor, Samsung TV ekranı üzerinde çizgiler beliriyor, Samsung TV ekran sert bir cisim ile kırıldı, Samsung TV ekran net bir görüntü alınamıyor, Samsung TV başta net bir görüntü verse de bir müddet izlendikten sonra görüntü bulanıklaşıyor gibi arızalar Samsung TV markalarında da görülebilmektedir. Samsung TV markalarında görülmekte olan bu arızaları Bornova Samsung Servisi olarak bizlere bildirebilirsiniz. Hızlı bir şeklide gezici ekibimiz tarafından siz değerli hemşerilerimize destek verilecektir.