Balçova Lg Servisi

lgBalçova Lg Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerde beyaz eşya servisi hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşyalarda görülmekte olan arızalar yaşam alanı sahiplerini oldukça fazla olumsuz yönde etkilemektedir. Bulaşık makineleri, fırınlı ocaklar, çamaşır kurutma makineleri, çamaşır makineleri, buzdolapları ve diğer beyaz eşyalar evlerimizde sanki bir başka birey gibi bizlere hizmet vermektedir. Bu cihazların arızalanması da bir o kadar ev sahiplerine sıkıntı olmaktadır. Zira arızalanan bir cihazın yerine insan gücü ihtiyacı olmakta bu da hem zaman hem de güçten dolayı ev sahiplerine sıkıntı olabilmektedir. Beyaz eşyalarınızdan birinde veya bir kaçında arıza görüldüğünde 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşarak beyaz eşyanızın tamir edilmesi için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Beyaz eşyalarda bakımın önemi oldukça büyüktür. Beyaz eşyalarınıza düzenli bir şekilde bakım yaptırmak istiyorsanız telefon numaramızdan bizimle iletişime geçerek beyaz eşya bakım randevusu alabilir ve tüm beyaz eşyalarınızı bakımlarını yaptırarak arızalara karşı koruma altına alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesinin Su Almama Arızası

 • Bulaşık Makinesinin takılmış olduğu prize enerji gelmiyor olmayabilir.
 • Bulaşık makinesinin kapı kilit dili anahtara tam olarak basmıyor olabilir bu bulaşık makinesinin çalışmasını engeller.
 • Bulaşık makinesinin kapısı iyi kapanmıyor olabilir, bastırarak çevrildiğinde tam olarak kapatılabilir.
 • Bulaşık makinesinin emniyet anahtarında arıza meydana gelmiş olabilir.
 • Bulaşık makinelerinin bu arızayı göstermesindeki neden üzerinde bulunan açma kapama anahtarının arızalanmış olmasından meydana gelmiş olabilir.
 • Bulaşık makinesinin fişi ve besleme kablosunda arıza meydana gelmiş olabilir.
 • Program aygıtında arıza meydana gelmiş olabilir.
 • Bulaşık makinesinin su seviye anahtarında arıza meydana gelmiş olabilir.
 • Elektrikli musluğunda arıza meydana gelmiş olması bulaşık makinesinin su almasına engel olabilir.
 • Su şebekesinde su olmadığından veya su musluğunun kapalı olmamasından dolayı bulaşık makinesi su almıyor olabilir.
 • Bulaşık makinesinin besleme hortumunda kırıklık veya tıkanıklık olabilir.
 • Elektrik musluk filtresi bulaşık makinesinde tıkalı olduğundan dolayı bulaşık makinesi su almıyor olabilir.
 • Bulaşık makinesinin alt haznesine su dolmuş olabilir.

Balçova LG servisi, LG markasına sahip olanların en güvendiği adreslerdendir. Balçova ilçesinin LG elektronik cihazlarının bakımı ve onarımı konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile size 7 gün 24 saat teknik hizmet sunuyoruz. İzmir LG servisi ve LG’nin yenilikçi ürünleri, elektronik cihazlarınızın uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır.

Sunduğumuz hizmetler şöyledir:

 • LG cihaz onarımları
 • Garanti kapsamı onarımlar
 • Düzenli bakım
 • Orijinal yedek parça temini
 • Kurulum ve ayar
 • Klima temizliği
 • Danışmanlık ve sorun giderme

Dilediğiniz zaman dilimi içerisinde telefon numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilir, profesyonel ekibimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Balçova LG Buzdolabı Servisi

Balçova LG buzdolabı servisi olarak, buzdolabı konusunda her türlü teknik sorunlarınızı gideriyoruz. LG markalı buzdolabınızın düzenli bakımını yapmak, sorunları hızlı bir şekilde çözmek için buradayız.

LG buzdolabınız garanti süresi içerisinde arızalanır ise, garanti kapsamında onarım ve değiştirme hizmeti sağlıyoruz. Yedek parça değişimi gerekiyor ise, orijinal yedek parça temin ediyor, buzdolabınızın kalite ve performansını koruyoruz. Soğutma sistemi ile ilgili sorunlar için de onarım yapıyoruz. Kompresör değişimi, gaz dolumu ve evaporatör bakımları yapıyoruz.

Balçova LG Çamaşır Makinesi Servisi

Temiz ve hijyenik giysilerin vazgeçilmez bir parçası olan çamaşır makinelerinizin bakımı, onarımı ve sorun giderimi konularında uzmanlaşmış ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Balçova LG çamaşır makinesi servisi olarak, profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilir, çamaşır makinenizin uzun ömürlü ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Biz, çamaşır makinenizin onarım işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Gerekirse orijinal yedek parça temini sağlıyoruz. LG çamaşır makinenizin programlarını ve ayarlarını doğru bir şekilde yapılandırıyoruz. LG markalı çamaşır makinelerinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak, teknik sorunları gidermek ve düzenli bakım yaparak makinenizin ömrünü uzatmak için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Balçova LG Bulaşık Makinesi Servisi

Balçova LG bulaşık makinesi servisi olarak, LG markalı bulaşık makinelerinizin bakımı, onarımı ve sorun giderimi konusunda sizlere profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. LG markasının kalitesi ve servisimizin profesyonel hizmetleri, temizlik ve hijyen konusunda size güvence sağlamaktadır.

Biz, bulaşık makinenizde filtre temizliği, iç temizlik, su tahliye hortumu kontrolü gibi işlemleri gerçekleştiriyor, bulaşık makinenizin sorunlarını ivedilikle çözüme kavuşturuyoruz. Servisimizin hizmetlerinden yararlanabilir, LG markalı bulaşık makinenizi uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Balçova LG TV Servisi

Evlerimizin eğlence kaynaklarından biri olan televizyonlarınızın bakımı, onarımı ve performansını artırma konusunda uzmanlaşmış bir servis sağlayıcısına başvurmak için, bizi tercih edebilirsiniz. Biz, Balçova LG TV servisi olarak, TV’nizle ilgili tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

Görüntü kalitesi, ses sorunları ve bağlantı hataları gibi konularda size yardımcı oluyoruz. Smart TV ayarlarını yapılandırıyor, uygulamalarınızın doğru bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Wi-Fi bağlantısı, uygulama güncellemeleri ve ek özellikler konularında yardımcı oluyoruz.

LG marka televizyonunuzun performansını artırmak ve sorunlarını gidermek için, bizden hizmet alabilirsiniz. LG televizyonunuzun düzenli bakımı yaparak, kaliteli görüntü ve ses elde edebilirsiniz. Uzmanlığımızdan faydalanarak, televizyonunuzu uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz.

Balçova LG Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde serinlik ve kışın sıcaklık koruma konforunuza katkı sağlayan LG marka klimalarınızın bakımı, onarımı ve performansını artırma konusunda uzmanlaşmış bir servis arıyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Biz, Balçova LG klima servisi olarak, klima sorunlarınızı ele alıyor; filtre temizliği, buharlaşma bakımı ve hava kanalı kontrolü gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz. Soğutma sorunları, su sızıntıları ya da uzaktan kumanda hataları gibi konularda sizlere yardımcı oluyoruz.

LG marka klimanız garanti kapsamında ise, garanti kapsamında onarımlar, hızlı servis, orijinal yedek parça temini ve düzenli bakım gibi hizmetler sağlıyoruz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 12 kez ziyaret edildi.