Torbalı Arçelik Servisi

arcelik servisTorbalı Arçelik Servisi Günlük hayatta yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyaların ev içinde kullanımı kişilere en büyük yardımcı ve neredeyse tüm evin işini yapar şekilde hizmet vermektedir. Beyaz eşyaların ev içinde arızalanması tüm evin işinin aksamasına sebep olurken beyaz eşyalarda arızaların da neden oluştuğunu bilmek gereklidir. Torbalı Arçelik Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın arızalarının giderilmesinde sizlere destek oluyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefonlardan bize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilir ve arıza tespitinizi hemen yaptırabilirsiniz. Küçük ev aletleri de dahil olmak üzere çamaşır makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın arızaları için bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Torbalı Arçelik Servisi

Çamaşır makineleri günlük hayatımızda sürekli ihtiyaç duymuş olduğumuz beyaz eşyalardan birisidir. Tüm evini kirli çamaşırlarının yükünü üstlenerek temizlerler. Çamaşır makinelerinde bazı zamanlarda oluşan arızalar evdeki kirli çamaşırların yıkanmamasına sebep olmaktadır. Bu da evin hizmeti ile ilgilenen bayanları oldukça sıkıntıya sokar. Çamaşır makinesi arızaları nelerdir? Çamaşır makineleri neden arızalanır?

 • Çamaşır makinesinin çalışması tamamen durabilir.
 • Çamaşır makinesinin deterjan bölümü deterjan almayabilir.
 • Deterjan çekmecesinden su kaçırabilir.
 • Deterjan kutusundan köpük çıkabilir.
 • Çamaşır makinesi çok sesli bir şekilde çalışabilir.
 • Çamaşır makinesi çalışırken çok fazla sallanabilir.
 • Çamaşır makinesi çalışmaya başlar başlamaz içerisindeki tüm suyu boşaltabilir.
 • Çamaşır makinesi su almayabilir.
 • Çamaşır makinesinin çalışma esnasında arka kısmından yanık kokusu gelebilir.
 • Çamaşır makinesi prize takılı olarak çalışırken sigortayı attırabilir.
 • Makine içindeki çamaşırları hiçbir şekilde temizlememiş bir şekilde çıkartabilir.
 • Çamaşır makinesinin tamburu dönmeyebilir.
 • Çamaşır makinesi su almayabilir.
 • Çamaşır makinesi içindeki suyu boşaltamayabilir.
 • Çamaşır makinesinin alt kısmından su boşalabilir.
 • Çamaşır makinesinin kasnağında ve kayışında uzun süre kullanımlarda arıza oluşabilir.
 • Çamaşır makinesinin körüğü ve hortumlarında arıza oluşabilir.
 • Çamaşır makinesinin giriş ve çıkış hortumunda oluşan bir delik sebebi ile makine hortumundan kirli veya temiz su akıtabilir.

Torbalı Arçelik Servisi

Günümüzde en yaygın kullanılan ev eşyaları beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar yaşam alanının her noktasında kullanılan en gerekli eşyadır. Birinin bile arızalanması durumunda birçok iş aksayabilir. Özellikle ev hanımlarının hayatını kolaylaştıran bulaşık makinesi çamaşır makinesi en önemlileridir. Bunların yanında çamaşır kurutma makineleri, elektrikli süpürge, klima, kombi, fırınlı ocak, aspiratör gibi cihazlar da çok tercih edilir.

Torbalı Arçelik Teknik Servisi

Beyaz eşyalar uzun süre kullanıma uygun tasarlanmalarına rağmen bazen kullanıcı hatasından kaynaklı bazen de teknik nedenlerden dolayı arızalar görülebilir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken herhangi bir ustadan yardım almak yerine Arçelik Servisi ile iletişime geçmektir. Bu sayede ürününüzün arızası daha garantili bir şekilde giderilmiş olur.

Arçelik Servisi Torbalı

Bu noktada İzmir Torbalı bölgesinde faaliyet gösteren Torbalı Arçelik servisi deneyimli personeli ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermekte ve sorunlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Müşteri odaklı çalışan firmamız müşterilerinden gelen olumlu veya olumsuz geri dönüşleri değerlendirerek çalışmalarını buna göre sürdürmektedir.

Torbalı Arçelik Servis İletişim

Fırınlı ocaklar evlerin olmazsa olmazıdır. Hem üst kısmında pişirme ocakları hem de alt kısmında fırınlar bulunması nedeniyle her evde mutlaka bulunması gereken bir alettir. Fırınlı ocaklar uzun süre kullanılabilmekte ve çok fazla arıza göstermemektedir. Buna rağmen bazen bakımlarının yapılmaması nedeniyle arızalar görülebilir. Eğer Arçelik fırınlı ocak arızaları varsa aşağıdaki durumlar görülür:

 • Fırının ocak kısmı iyi pişirmemesi
 • Fırının alt kısmı iyi pişirmemesi
 • Fırının elektrik bağlantısı olduğu halde hiçbir şekilde çalışmaması
 • Fırının kapağı kırılması nedeniyle içindekilerin pişmemesi
 • Fırın kapağını aşağıya doğru çekerken yayların yerinden çıkması
 • Fırınlı ocak bölümünde bazı ocakların yanmaması
 • Ocak bölümünde ocakların isli bir şekilde yanması ve tencerelerin kararması
 • Fırınlı ocaktan gaz kokusu gelmesi
 • Fırının çok hızlı pişirmesi ve içerisindeki yemeklerin yanması
 • Fırının içerisindeki yemekleri eşit pişirmemesi, bir tarafının yanıp diğer tarafının çiğ kalması
 • Fırının bir süre çalıştıktan sonra durması ve ısısının düşmesi

Gibi durumlarla karşılaşılması halinde öncelikle fırının çalışması durdurularak daha fazla zarar gelmesi önlenmelidir. Sonrasında ise vakit kaybetmeden Torbalı Arçelik servisi ile iletişime geçilmelidir.

Torbalı Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik, uzun yıllardan beri ülkemizde beyaz eşya üretiminde öncü olan yerli bir markadır. Arçelik firması her gün yenilenen teknolojiye ayak uydurarak ürünlerini gelişen teknoloji ile yenilemektedir. Torbalı Arçelik bayii her bütçeye hitap eden ürün yelpazesiyle müşterilerini mağdur etmeden ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olmaktadır. Kurumsal bir firma olan Arçelik bünyesinde çalışan tüm personeller firmanın misyonu doğrultusunda müşterilere profesyonel hizmet sunmaktadır.

Torbalı Arçelik Servis Telefonu

Torbalı Arçelik bayii satış olduğu ürünlerin arkasında durarak takibini yapar, kurulum ve montaj işlemlerini yakından takip ederek müşterilerini memnun eder. Satmış oldukları ürünlerin arkasında durarak müşterilerin mağdur olmaması için çalışmayı ilke edinmiştir. Arçelik bayii olarak müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler Torbalı Arçelik bayii için en önemli referanstır.

Torbalı Arçelik Nöbetçi Servis

Beyaz eşyalar her evde bulunan en önemli eşyalardır ve uzun süre kullanıma bağlı olarak çeşitli arızalar görülebilir. Beyaz eşyalarla ilgili herhangi bir arıza görülmesi durumunda kullanıcı arızanın tam olarak neden kaynaklandığını karar vermeli ve nasıl bir arıza olduğunu tespit etmelidir. Şöyle ki; bazı durumlarda cihaz hiçbir şekilde çalışmazken bazı durumlarda örneğin; buzdolabının sesli çalışması, elektrikli süpürgenin tam olarak tozları çekmemesi, çamaşır makinesinin suyu ısıtmaması, bulaşık makinesinin bulaşıkları çizmesi gibi durumlar görülebilir.

Bu gibi durumlarla karşılaşılması halinde öncelikle Arçelik servisine ulaşıp nasıl bir yol izlenebileceğini danışmak gerekir.  İzmir Torbalı bölgesinde yaşayanlar Torbalı Arçelik bayii telefon numarasından Arçelik servisine ulaşabilirler. Sorununuzu bildirmeniz halinde size gerekirse saha elemanları yönlendirilir ve arızanız giderilir. 7/24 hizmet veren Arçelik servisi her türlü beyaz eşyada yaşanan tüm sorunlar ile ilgili kısa sürede çözüm getirerek müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Torbalı Arçelik Servisleri

Torbalı Arçelik beko servisi kurumsal bir firma olan Arçeliğin kendi bünyesinde hizmet veren izmir Torbalı bölgesinde en çok tercih edilen servistir. Arçelik ve Beko markalı tüm beyaz eşyalarda ve küçük ev aletlerinde görülen her türlü arıza ile ilgili Arçelik Beko servisiyle iletişime geçebilirsiniz. Beyaz eşya satışından montajına kadar ürününü yakından takip eder ve herhangi bir arıza görülmesi durumunda gelen şikayetleri dikkate alarak taleplere kısa sürede cevap verir ve müşterilerin mağduriyetini gidermeye çalışır.

Eğer yapılmış olan bir hata varsa da düzeltmek için yoğun bir çaba içerisine girer. Alanında uzman olan deneyimli personeli her türlü elektronik eşya konusunda profesyonel çözümler üreterek bakım ve onarım işlerini en hızlı ve garanti şekilde gerçekleştirir. Sizde İzmir Torbalı bölgesinde ikamet ediyorsanız ve Arçelik veya Beko marka beyaz eşya kullanıyorsanız Torbalı Arçelik Beko servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Torbalı Arçelik Kombi Servisi

Her evde mutlaka bulunması gereken ve eksikliğinde günlük işlerin yapılması zor olabilen beyaz eşyalar hayatımızda önemli bir yer edinmiştir. Sürekli kullanıma bağlı olarak beyaz eşyalar çeşitli nedenlerden dolayı belli bir zaman sonra arızalanır ya da çalışma verimi düşebilir. Bu gibi durumlar kullanıcıları zor duruma sokabilmektedir.

Çamaşır makinesinin ve bulaşık makinesinin bozulması durumunda elde çamaşır bulaşık yıkamak zor olabilmektedir. Buzdolabının arızalanması gıdaların bozulmasına neden olabilmektedir. Ocak veya fırının arızalanması yemek pişirmeyi olanaksız hale getirebilmektedir. Bunun gibi temel ihtiyaçların karşılandığı beyaz eşyaların arızalanması durumunda öncelikle cihazın çalışması durdurulmalı daha sonrada vakit kaybetmeden kullandığınız cihazın teknik servisinden yardım almalısınız.

Torbalı ve çevresinde faaliyetlerini sürdüren Torbalı Arçelik teknik servisi son derece uzman deneyimli kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir. Her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, her türlü beyaz eşyanızla ilgili problemleri profesyonelce çözerek ve gerektiğinde ürününüzün bakımını yaparak ürününüzün kullanım ömrünü uzatmanıza yardımcı olurlar. Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olan İzmir Torbalı Arçelik servisi müşterilerinden aldığı geri dönüşleri değerlendirerek buna göre kendini geliştirmekte ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Torbalı Arçelik Klima Servisi

İzmir Torbalı bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Torbalı Arçelik servisi evlerinizde veya iş yerlerinizde kullandığınız Arçelik marka ürünler için sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Müşterilerini mağdur etmeyecek şekilde belirlenen fiyat politikası piyasaya göre oldukça uygundur ve her bütçeye hitap edebilmektedir. Garanti kapsamı dışında veya garanti süresi dolduktan sonra meydana gelen arızaların giderilmesi belirli bir ücret karşılığında yapılır.

Bu gibi durumlarla karşılaşanlar için Torbalı Arçelik servis fiyatları merak konusudur. Arçelik marka beyaz eşyalarınızla ilgili karşılaşacağınız bir sorunda dışarıdan usta çağırmak yerine Arçelik teknik servisi ile iletişime geçmek hem daha hesaplıdır hem de yapılan işlem garantilidir. Kalite standartlarından ödün vermeden beyaz eşya ile ilgili tamir, bakım gibi tüm işleri üstlenen Torbalı Arçelik servisi ile sizlerde kaliteli ve uygun fiyata hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz. Sizlerde sürekli kendini geliştirerek müşteri potansiyelini geliştiren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Torbalı Arçelik Yetkili Servis Değildir

Bugün: 1 kez, Toplam: 85 kez ziyaret edildi.