Kemalpaşa Arçelik Servisi

Arçelik markalı beyaz eşyalar çok eski süreden beri en fazla kullanılan beyaz eşyalar arasındadır. Her çeşit beyaz eşya üretiminin yapıldığı Arçelik marka beyaz eşyalar kalitesi ve sağlamlığı ile bilinmektedir. Fakat ne kadar sağlam olursa olsun  bir beyaz eşyanın kullanım ömrü bulunmaktadır. Kullanım süresi bitmese de bazı beyaz eşya çeşitleri kullanım hatalarından veya beyaz eşyanın iç aksamında oluşan bir sorun sebebi ile arıza gösterebilir. Kemalpaşa Arçelik Servisi olarak çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, aspiratör, kombi, derin dondurucu, buzdolabı ve fırınlı ocak arızalarınızın hepsini çözüme ulaştırıyor. Beyaz eşya parçalarında değişim yapıyoruz.

0232 271 71 14 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, tüm beyaz eşyalarınızda oluşmuş olan arızaların giderilmesi için destek alabilir, arıza kaydı oluşturabilir ve gezici ekibimize arıza tespitinizi yaptırabilirsiniz. Tüm arıza gidermelerde ve takılan yeni beyaz eşya parçaları için bir yıl geçerli olmak üzere garanti kapması uygulaması yapıyoruz.

Aspiratör Arızaları Neden Oluşur?

Aspiratörler çoğunlukla mutfaklarımızda kullanmış olduğumuz beyaz eşya sınıfına giren cihazlarımızdır. Tüm mutfakta oluşan kötü kokuları ve yemek kokularını çekerek mutfağın daha iyi kokmasını sağlayan bu cihazlar aslında çok sıklıkla arıza gösteren cihazlar değildir. Fakat bazı süreçlerde arıza gösterebilir ve çalışmadığında mutfaktaki yemek kokularını gidermeyebilir. İyi bir aspiratör; emiş gücü ortama göre ayarlanan, çalışırken gürültü oluşturmayan, dış faktörlere karşı sağlam olup uyum sağlayan, kolay temizlenebilen, montajı kolay olan ve kullanımı basit olan özelliklere sahip olmalıdır. Aspiratör arızaları nelerdir? Aspiratörler neden arızalanır?

  • Aspiratörün çok aşırı derecede sesi olması
  • Aspiratörün hiçbir şekilde çalışmaması
  • Aspiratörün çalışmasına rağmen yemek kokularını gidermemesi
  • Aspiratörün filtrelerinin havayı geçirmemesi aspiratör arızalarındandır.

Aspiratörlerin sıklıkla arızalanmaması için mutlaka filtrelerinin arada sırada temizlenmesi gereklidir. Filtreleri sıklıkla temizlenen aspiratörler sık olarak arıza göstermezler. Filtrelerin tıkalı olması neredeyse bir aspiratörün arızalanması için tek başına sebep olabilir. Filtrelerin temizliği, yağ sökücü deterjanlar, çamaşır suyu ile yapılabilirken, bulaşık makinesi içinde de yıkanılarak filtre temizliği yapılabilir.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!