Karşıyaka Arçelik Servisi

Evimizde kullanmış olduğumuz bir çok beyaz eşya bazı süreçlerde arıza yapabilir. Her beyaz eşyanın kendine özel arıza şekli bulunmaktadır. Arıza oluşturan beyaz eşyanın arıza gösterdiği halde kullanılabilir olması arızanın kullanıldıkça artmasına sebep olabilir. Bu sebepten dolayı arızası olan bir beyaz eşyanın kullanımı yapılmamalı ve mutlaka bir servis çağırılmalıdır. Karşıyaka Arçelik Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın bakımını yapıyor ve gerektiğinde tamir işlemini üstleniyoruz. İzmir ve çevresinde hizmet veren firmamıza ulaşmak için 0232 271 71 14 numaralı telefondan arıza kaydı oluşturabilir ve hemen arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Arızasını gidererek müşterilerimize teslim etmiş olduğumuz tüm beyaz eşyaları bir yıl garanti kapsamı uygulamasına dahil ediyoruz.

Küçük ev aletleri de dahil olmak üzere tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırınlı ocak, aspiratör, fırın gibi beyaz eşyaların tamirini ve bakımını üstleniyoruz. Beyaz eşyalarınızın bakımlarını her yıl bir kez olmak kaydıyla yaptırdığınızda oluşacak arızaların görülmesinden dolayı tüm tamir masraflarınızın önüne geçebilir, bozuk bir beyaz eşya ile karşı karşıya kalmazsınız.

Bulaşık Makinelerinin Arızalarının Oluşum Nedenleri

Evlerde kullanılan Arçelik bulaşık makineleri, su ve elektrik ile her gün rutin bir şekilde sürekli çalıştırıldığı için arıza gösterme ihtimali zaman içinde olabilen makine türlerindendir.  bir çok sebepten dolayı arızalanabilen bulaşık makineleri genellikle suda bulunan kireç ve kalitesiz bulaşık makinesi deterjanlarının kullanılmasından dolayı zamanla iç aksamlarında kireç ve tortu birikmesi nedeni ile arıza yapmaktadır. Verimli bir şekilde çalışmayı durduran bulaşık makinesi her zaman ev sahibine yük olur ve bu süreçte mutlaka servise ihtiyaç duyulur. Arçelik bulaşık makinesinde görülen arızalar nelerdir? Bir bulaşık makinesi neden arıza yapar?

  • Makinenin alt kısmından su akıtması
  • Bulaşık makinesinin deterjan bölmesindeki deterjanı kullanmaması
  • Temiz yıkamayarak bulaşıklar üzerinde kalıntıların kalması
  • Bulaşık makinesinin çok sesli çalışması
  • Bulaşık makinesinin düğmelerinin ve göstergelerinin çalışmaması
  • Başlatılmasına rağmen yıkama programlarına geçmemesi
  • Bulaşık makinesinin su almaması
  • Bulaşık makinesinin kirli suyu tahliye etmemesi
TIKLA SERVİS ÇAĞIR!